Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tomasz Osewski - wójtem Gminy Ełk

9744 odpowiedzi w tym temacie

#9701 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 11:51

Praca wykonywana na roli zasługuje na podziw i szacunek. Z tego trudu korzystamy przecież wszyscy.???

Każda praca społecznie użyteczna jest potrzebna. Czym się różni praca rolnika od pracy w innych zawodach? W niczym. Nie ma co tu podziwiać i szczególnie szanować. Praca jak praca. Każdy na swój sposób zarabia na swoje utrzymanie i swojej rodziny.   

#9702 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 22:17

Podgardle bije żonę

#9703 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 13:12

Podgardle bije żonę

Czyją?

#9704 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 15:07

Każdego roku z okazji kościelnej uroczystości Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej wierni z Ełku, Gminy Ełk i diecezji ełckiej pielgrzymują do parafii w Grabniku. Parafia ta, pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej, jest gospodarzem swoistego dziękczynienia za wszelkie łaski, które wypraszali pielgrzymi podczas pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.Jak co roku, wierni modlili się na trasie Ełk – Grabnik i w samym kościele, o pokój na świecie oraz we własnych intencjach. W uroczystościach odpustowych, które odbyły się w niedzielę, 25 sierpnia 2019 r. wziął udział Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

#9705 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 20:49

szedł razem z polgrzymami? dał radę hehe ? czy tylko pokazówka na mszy jaki to niby katolik w czynach i w sercu przede wszystkim do innych bliźnich

#9706 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 16:14

ostatnio dotarlem do kolegi ktory z nim "studiowal" w najlepszej uczelni na swiecie czyli wsfiz nad jeziorem, dobry as z opowiesci ;))) , aha i gada ze jezdzi po zakupy do bialegostoku bo jako cele (.) bryta nie moze tego spokojnie robic

Oj kłamiesz, on tam nie studiował

#9707 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 10:27

Już niedługo odbędą się dożynki gminne.Nasz wójt powinien zaprosić swoje koleżanki z bur delu to chłopy by sobie por uchali . Wracając do tematu kiedyś byłem ochroniarzem w bur delu w Chruścielach, wasz wójt (Osewski) był częstym gościem. Pracownica Swietłana zawsze mówiła tak - kawał chłopa a ch uja ma zajączego zawsze śmiałem się z tego. Tylko wtedy był szczupły jednak gminne koryto tuczy naszego Knura.

#9708 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 20:39

ciekawe ile będą kosztować igrzyska gminne, której głównym celem jest propaganda i promocja wójta , poprzednie to kosztowały nas podatników ponoć po 150 tys, czy stać nas na to , zapytajmy tych którzy w naszym imieniu ciągle nas zadłużają

#9709 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 17:49

Idź na sesje i zapytaj

#9710 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 17:49

Idź na sesje i zapytaj

#9711 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:30

rada napewno odpowie że dlug jest nie groźny a zabawa z disco polo to podstawa hehe , nawet na kredyt ale zabawa się należy , a potem .... kiedyś to pęknie , myślę że już niedługo , postaw się a zastaw się to zła droga , ale czekamy , aż wkroczy komornik , nasz wójt już pewnie wtedy nie będzie wójtem , a to nie on zaciąga swoje prywatne dlugi tylko zadłuża mieszkańców

#9712 ~WiechoR~

~WiechoR~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 19:29

Buc znowu pokazuje swoje "ja", chce wojny z kołem gospodyń wiejskich. Mistrz w walce z kobietami toto nasz pan, bóg i car.

#9713 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 16:49

Buc znowu pokazuje swoje "ja", chce wojny z kołem gospodyń wiejskich. Mistrz w walce z kobietami toto nasz pan, bóg i car.

Z Kołem Gospodyń Wiejskich ze Stradun!? Widocznie nie wie w co się pakuje. 

#9714 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 19:17

to samobój dla wójta , wojna z KGW i z mieszkańcami , ot dyplomata , ze wszystkimi w sumie walczy , kto ma inne zdanie jak on , taki typ , jakieś kompleksy wychodzą

#9715 ~Lenka Bolkova~

~Lenka Bolkova~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 19:57

Wreszcie prosta i szybka oferta pożyczki dla Ciebie! Szybkie pożyczki od 10 000 do 500 000 do 300 miesięcy. W naszym portalu znajdziesz pożyczki i pożyczki pozabankowe: pożyczki bez certyfikatów, pożyczki dowodowe, pożyczki do spłaty w ciągu 1 godziny, pożyczki do spłaty w ratach, pożyczki do spłaty bez BIK, pożyczki dla bezrobotnych i zadłużonych, dla pracujących i dla firm, krótkoterminowe i długoterminowe szybkie pożyczki gotówkowe w ratach. Kontakt przez e-mail: leni.bolkova01@gmail.com WhatsApp: +420608987486

#9716 ~WiechoR~

~WiechoR~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 13:11

Wczoraj odbyło się zebranie wiejskie w Chruścielach. Temat zebrania to, zgoda wójta i radnych na budowę osiedla bloków wielorodzinnych w Chruścielach, przy drodze powiatowej nad J. Szarek teren działki 17 i 18 należące do osoby prywatnej około 4,5 h oraz na działkach 20 i 22 należącej do gminy (gminne boisko sportowe) około 1 h. Szacunkowo mogłoby tam powstać osiedle bloków do 4 kondygnacji na około 450 do 600 mieszkań a więc około 1500 - 2000 osób. Bez wiedzy mieszkańców wójt przystąpił do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Ełk na tych działkach umożliwiając powstanie blokowiska w centrum wsi która jest w całości w zabudowie jednorodzinnej.

Stanowisko mieszkańców, 100% przeciwko budowie blokowiska.

Na początku zebrania wójt nie chciał z nami rozmawiać ponieważ na sali był poseł Kossakowski. Żenada to łagodne słowo na zachowanie Osewskiego. Inna sprawa i ważniejsza to sposób sprawowania władzy przez niego. Nie liczy się z nikim i niczym, najważniejszy interes prywatnego inwestora. Na koniec zaszantażował nas stwierdzając, że jak nie będzie blokowiska to nie będzie kanalizacji w Chruścielach.

Mam nadzieję, że teraz więcej osób otworzy oczy i zobaczy kim jest wójt i jakie ma intencje.

#9717 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 04:36

Podobno pewna przystawka PISu chciałaby zmiany na stanowisku wojewody. Zmiennikiem miałby być Tomasz O., wójt pewnej gminy. Walka o wpływy w regionie rozkręca się? 

#9718 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 05:50

Wczoraj odbyło się zebranie wiejskie w Chruścielach. Temat zebrania to, zgoda wójta i radnych na budowę osiedla bloków wielorodzinnych w Chruścielach, przy drodze powiatowej nad J. Szarek teren działki 17 i 18 należące do osoby prywatnej około 4,5 h oraz na działkach 20 i 22 należącej do gminy (gminne boisko sportowe) około 1 h. Szacunkowo mogłoby tam powstać osiedle bloków do 4 kondygnacji na około 450 do 600 mieszkań a więc około 1500 - 2000 osób. Bez wiedzy mieszkańców wójt przystąpił do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Ełk na tych działkach umożliwiając powstanie blokowiska w centrum wsi która jest w całości w zabudowie jednorodzinnej.
Na początku zebrania wójt nie chciał z nami rozmawiać ponieważ na sali był poseł Kossakowski. Żenada to łagodne słowo na zachowanie Osewskiego. Inna sprawa i ważniejsza to sposób sprawowania władzy przez niego. Nie liczy się z nikim i niczym, najważniejszy interes prywatnego inwestora. Na koniec zaszantażował nas stwierdzając, że jak nie będzie blokowiska to nie będzie kanalizacji w Chruścielach.
Mam nadzieję, że teraz więcej osób otworzy oczy i zobaczy kim jest wójt i jakie ma intencje.

Ciekawe, czemu mu tak zależy na tym?
Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi...
A co do jego postępowania to będzie jeszcze gorzej, czuje się bezkarny...
ZUG powołał, a nie ma kasy.. Przecież cały fundusz solecki przekazuje na Zug, i ciekawe jaki wynik finansowy ma ZUG, i jaki poziom zadłużenia ma Gmina.
Czy takie wałki z kasą publiczną nie powinny być pod lupą badane?
Ja się pytam..

#9719 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 05:51

Ciekawe, czemu mu tak zależy na tym?
Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi...
A co do jego postępowania to będzie jeszcze gorzej, czuje się bezkarny...
ZUG powołał, a nie ma kasy.. Przecież cały fundusz solecki przekazuje na Zug, i ciekawe jaki wynik finansowy ma ZUG, i jaki poziom zadłużenia ma Gmina.
Czy takie wałki z kasą publiczną nie powinny być pod lupą badane?
Ja się pytam..

#9720 ~Gośćć~

~Gośćć~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 16:21

Z tego co czytałem, zmian na szczeblu wojewódzkim nie będzie. Jest gdzieś artykuł, gdzie stwierdzono, że następca musi mieć nienaganną opinię i czyste konto, a tego Nasz włodarz niestety nie ma, psują mu to wyroki sądowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Bing (1)