Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tomasz Osewski - wójtem Gminy Ełk

9769 odpowiedzi w tym temacie

#9761 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 13:05

Od nowego roku 2020 wchodząc do urzędu gminy Ełk trzeba mówić tak. Niech będzie pochwalony TOMASZ OSEWSKI ,a pracownik odpowiada teraz i zawsze ch uj mu w dup ę.

#9762 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 18:36

a jeszcze car prawie zesrał się na rozprawie sędzi musiał przerwać rozprawę bo car musiał do wc, poszło z krwią czy cuś takiego, chorowity ten car

Oby to nie była choroba Leśniowskiego-Crohna. Atakuje jelita, żołądek, przełyk a nawet usta i penetruje w głąb ściany przewodu pokarmowego. Objawia się biegunkami, bólami brzucha, w stolcu pojawia się krew i śluz. Choroba Leśniowskiego-Crohna jest chorobą przewlekłą i nawracającą - objawy nasilają się i słabną

#9763 ~WiechoR~

~WiechoR~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2019 - 21:32

Dziś odbyła się w ug ełk dyskusja na temat blokowiska w Chruścielach. Wójta nie było, zapowiadanej wizualizacji osiedla przez dewelopera nie było, okazało się, że projekt kanalizacji nie daje możliwości podłączyć nowych 2,5 tysiąca mieszkańców w blokowisku ale znaleziono wyjście, osiedle Bocianie Gniazdo nie będzie i nie ma szans na podłączenie do tej kanalizacji bo pierwszeństwo będzie miał deweloper, wszelkie uwagi mieszkańców będzie rozpatrywał jedno osobowo wójt (znam wynik tej procedury) po uchwaleniu studium wszystko będzie pozamiatane. Jest tylko jedno wyjście, przekonać większość rady gminy do głosowania przeciw zmianą studium lub po uchwaleniu tych zmian odwołać radę gminy.

#9764 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 08:41

Kto jest tym deweloperem? To ktoś z Ełku? 

#9765 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 08:56

Zrobić referendum i pogonić tego kut asa w .u. Ten człowiek nie liczy się z niczym i znikim. Tylko takie wyjście uratuje przed blokowiskiem. Na pewno wziął łapówkę od dewelopera.

#9766 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 09:06

a jeszcze car prawie zesrał się na rozprawie sędzi musiał przerwać rozprawę bo car musiał do wc, poszło z krwią czy cuś takiego, chorowity ten car

Wójt nietrzyma stolca dlatego chodzi w pampersie tylko spójrzcie jak wygląda z stylu jak du pa wypchane.

#9767 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 09:15

Zrobić referendum i pogonić tego kut asa w .u. Ten człowiek nie liczy się z niczym i znikim. Tylko takie wyjście uratuje przed blokowiskiem. Na pewno wziął łapówkę od dewelopera.

No, gościu, za takie oskarżenie możesz beknąć. Po podpada pod zniesławienie.

#9768 ~WiechoR~

~WiechoR~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 19:04

Mam zagadkę. Ma dwie nogi, dwie ręce, głową, serce i wątrobę, umie pisać i czytać ma prawa wyborcze ale nie chce aby do niego mówić "człowieku"? Co lub kto to jest? Pies, koń, jeleń, ptak (nie zbyt dużo waży) może tucznik? Kto zgadnie dostaje nagrodę.

#9769 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 08:48

Mam zagadkę. Ma dwie nogi, dwie ręce, głową, serce i wątrobę, umie pisać i czytać ma prawa wyborcze ale nie chce aby do niego mówić "człowieku"? Co lub kto to jest? Pies, koń, jeleń, ptak (nie zbyt dużo waży) może tucznik? Kto zgadnie dostaje nagrodę.

to jest WiechoR - opis pasuje

#9770 ~WiechoR~

~WiechoR~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 16:11

Nie zgadłeś, ja nigdy nie protestowałem jak ktoś do mnie mówił "człowieku". Czytasz wybiórczo to co ci pasuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych