Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tomasz Osewski - wójtem Gminy Ełk

9889 odpowiedzi w tym temacie

#9781 ~Obserwator życia gminy ełk~

~Obserwator życia gminy ełk~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 10:02

Polecam zajrzeć do karty nauczyciela.

#9782 ~WiechoR~

~WiechoR~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 07:50

Wczoraj była sesja rady gminy Ełk. W porządku obrad było podjęcie uchwały prawie likwidacji szkół w Mrozach, Chełchach i Ruskiej Wsi. Przed sesją szczerze pogratulowałem odwagi Osewskiemu za taką decyzję (jest zdania, że te szkoły dawno powinny być zlikwidowane). Niestety podobno okazało się, że Osewski zwątpił i z podkulonym ogonem wycofał się z tej słusznej decyzji. Panie Osewski, prawda, że wycofałeś się z tej decyzji?

Niestety nie tylko on wczoraj się przestraszył. Radywoniuk także przestraszył się mojego baneru. Przyszedłem na sesję z banerem 180 cm na 90 cm na którym był napis "Panie Osewski dlaczego...?" oraz grafika dot. protestu mieszkańców Chruściel w sprawie budowy "wieżowców" na terenie wsi. Radywoniuk nie rozpoczął sesji bo przestraszył się, że o proteście dowiedzą się inni mieszkańcy gminy i wezwał policję aby usunąć z sali mój baner. Mimo, że do komendy policji jest 400 m przyjechali dopiero po 40 minutach i zażądali abym usunął baner, nie zgodziłem się więc bez mojej zgody mój baner moja własność została zarekwirowana przez policję. Na komendzie złożyłem zeznanie jako świadek i podpisałem protokół zaboru mojej rzeczy żądając zatwierdzenia tej czynności przez prokuratora. W poniedziałek składam zawiadomienie w prokuraturze o przekroczeniu uprawnień przez policję, kradzieży banera, złożę też skargę do MSWiA oraz do Rzecznika Praw Obywatelskich.

#9783 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 16:05

Widziałem jak z podkulonym ogonem wychodziłeś z sali i mało co nie z płaczem. Żenada. Bohater narodowy się znalazł.

#9784 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 16:27

Widziałem jak z podkulonym ogonem wychodziłeś z sali i mało co nie z płaczem. Żenada. Bohater narodowy się znalazł.

A póżniej się obudziłeś i stwierdziłeś, że majteczki masz poplamione. Nie martw się, to normalne w twoim wieku  :)

#9785 ~WiechoR~

~WiechoR~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 22:17

Oj tchórzliwe anonimowe biedaczki. Nie macie nawet odwagi podpisać się. Nie uważam się za bohatera. Pokazałem jakie zdanie na ten temat ma większość mieszkańców Chruściel nic więcej. Nie musisz mnie podpuszczać ale zapraszam na kolejną sesję tam będzie kolejna lekcja demokracji dla śmierdzących tchórzy jak ty.

#9786 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 09:32

Zdanie większości mieszkańców a byłeś sam? Litości zachowujesz się jak dziecko które nie dostało lizaka.

#9787 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 09:40

Z tego co słyszałam mieszkańcy którzy byli na sesji mieli Cię już dość, z resztą już w gminie też

#9788 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 10:04

Zamiast pomóc to takim zachowaniem tylko szkodzi sołectwu.

#9789 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 03:29

Ostatnie wydarzenia w UG pokazują prawdziwe oblicze naszej Gminy. Wójt traci większość w Radzie Gminy! Pani skarbnik podała się do dymisji! Przewodniczący Rady Gminy próbował zrezygnować z funkcji! Dług Gminy zbliża się do czterdziestu milionów! Patrząc na to wszystko kwestią czasu jest odsunięcie Wójta i powołanie komisarza. Podobno tylko w tym roku zabraknąć może ok ośmiu milionów złotych. Radni Gminy Ełk otworzyli już oczy szeroko a TY??

#9790 ~K.~

~K.~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 09:54

Ostatnia sesja rady pokazała także, że radni nie mają pomysłu, jak zmniejszyć dług gminy. Bloki na wsi - nie, zamknięcie szkół - nie, zniesienie dopłat na wodę i ścieki - nie! Skąd wziąć pieniądze? Ludzie chyba nie traktowali Wójta jak czarodzieja, który wyczaruje pieniądze. Pan Wójt ma dużo bardzo dobrych pomysłów, jak rozwinąć naszą gminę, ale niestety "nec Herkules contra plures"!

Panu Wójtowi życzę dużo siły, jak już przeforsuje swoje pomysły, po czasie wszyscy je docenią.

#9791 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 11:16

No właśnie przeforsuje. A kto jest winny takiej sytuacji? Mieszkańcy? Czy Wójt „ czarodziej „? I jego świetne populistyczne i sci fi pomysły. To szef jest odpowiedzialny za topienie pieniędzy! A jego ucieczka od odpowiedzialności jest arogancka buta dla wszystkich ktorym obiecywał gruszki na wierzbie. Zresztą posunięcia drastycznych podatkow, zabranie dopłat za wod kan, likwidacja Szkoł i inne świetne pomysły desperata. I wydaje mi sie, że to jest działanie na szkodę mieszkańców gminy. Dosyć juz mitomanskich opowieści! Fakty i liczby mówią za siebie. Patrząc ekonomicznie to trzeba pozbyć się rownież ok 50% pracownikow. ... BIM BOM ...... komu bije ten dzwon?

#9792 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 06:41

To było do przewidzenia do czego doprowadzi ten wójt , ZUG - zupełny niewypał , bardzo kosztowny i dotowany, przerosty administracyjne w Urzędzie i obecnym Centrum Kultury, imprezy na zasadzie postaw się a zastaw się i jeszcze długa lista, a pózniej zdziwienie skąd taki gigantyczny dług, jedno powiem, długi trzeba spłacać, nadzszedl czas rozliczeń ....

#9793 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 11:52

No właśnie przeforsuje. A kto jest winny takiej sytuacji? Mieszkańcy? Czy Wójt „ czarodziej „? I jego świetne populistyczne i sci fi pomysły. To szef jest odpowiedzialny za topienie pieniędzy! A jego ucieczka od odpowiedzialności jest arogancka buta dla wszystkich ktorym obiecywał gruszki na wierzbie. Zresztą posunięcia drastycznych podatkow, zabranie dopłat za wod kan, likwidacja Szkoł i inne świetne pomysły desperata. I wydaje mi sie, że to jest działanie na szkodę mieszkańców gminy. Dosyć juz mitomanskich opowieści! Fakty i liczby mówią za siebie. Patrząc ekonomicznie to trzeba pozbyć się rownież ok 50% pracownikow. ... BIM BOM ...... komu bije ten dzwon?

Jak się pozbyć pracowników ? Przecież tylu ich już się pozbył i wypłacił kasę za odszkodowania. A teraz znów kasa na odszkodowania? Kolejny dług?

#9794 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2020 - 16:59

Czy to prawda, że brakuje w budżecie Gminy prawie osiem milionów na ten rok?

#9795 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2020 - 18:55

Wójt zabronił organizacji imprez, myślę,że te imprezy gminne na kilkanaście osób to nikłe zagrożenie, , większe jest w szkołach i kościołach. Obsługa szkół powinna kilka razy dziennie dezynfekować klamki od drzwi, w urzędzie też można, to byłoby bardziej skuteczne, no cóż może chce zaoszczędzić na kwiatach dla kobiet hehe.

#9796 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2020 - 19:09

Czy to prawda, że brakuje w budżecie Gminy prawie osiem milionów na ten rok?

Nieprawda,

...

brakuje 25 mln

#9797 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 06:20

Jeszcze tak zle nigdy nie było. Wszyscy zapłacimy za tą zabawę w politykę jednostki z ambicjami:-(

#9798 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2020 - 12:01

a tak na tym forum opluwano wójta Polkowskiego....

i dobrze ... wybraliście "lepszego" który zrujnował  gminę  - gratulacje :lol:

większe podatki i inne opłaty  na  rzecz  gminy, żadnych inwestycji  -  czas się do tego przyzwyczajać :P

#9799 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2020 - 20:18

a tak na tym forum opluwano wójta Polkowskiego....

i dobrze ... wybraliście "lepszego" który zrujnował  gminę  - gratulacje :lol:

większe podatki i inne opłaty  na  rzecz  gminy, żadnych inwestycji  -  czas się do tego przyzwyczajać :P

Oj, ciemno wszędzie, głucho wszędzie  :ph34r: Co to będzie, co to będzie :)

#9800 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2020 - 12:59

Jak wiadomo na wsiach ludzie są ciemni ,głupie oraz niewykształceni i uwierzyli temu chu jowi te piękne bajki. A teraz ten ku tas rujnuje waszą gminę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych