Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

trądzik po 30tce

45 odpowiedzi w tym temacie

#21 becia099

becia099

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 13:13

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 06:14

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...

Trudno, żeby bot się znał i jeszcze pomagał...

#23 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 12:52

Super pomocne są takie komentarze jak wyżej...

No nie wiem, jeśli nic nie pomaga to najlpeiej isc do dermatologa, moze tzreba zbadac hormony albo wyeliminowac cos z diety??

Mnie akurat podpasowal sevolium, ale skoro sprawa jest powazna to najlepiej zapisac sie na wizyte.

#24 ~kamunia~

~kamunia~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 14:10

tez stosuje kosmetyki cetaphil, póki co z tego co odnotowałam, to jedne z nielicznych kosmetyków, które mi pomogły, jeśli chodzi o mój tradzik w wieku 40 lat. Moim ulubieńcem jest cetaphil em do mycia.

#25 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 08:18

Mam 33 lata i też zmagałam się z trądzikiem aż do czasu kiedy nie zamówiłam sobie sevolium. Na początku myślałam, że nie pomoże, bo przecież trądzik ma się zwykle w wieku młodzieńczym, ale u mnie sobie poradził. Serdecznie polecam tym, którzy lubią naturalne kosmetyki i mają problem z trądzikiem i zaczerwienieniem w takim wieku.

#26 ~Miro_sławka~

~Miro_sławka~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 10:21

Tutaj warto sprawdzić czy w takim wieku to nie trądzik różowaty. Mi akurat po urodzeniu dziecka wysypał się trądzik i okazłało się że to taki zwykły, więc zamówiłam na allegro Sevolium. Jestem z niego zadowolona, bo poradził sobie idealnie.

#27 ~Wera~

~Wera~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 16:58

Ile minelo czasu zanim zaczął działać ten specfik ? Ja nakladalam na swoja cere juz wszystko i efektu zero jak narazie  

#28 ~HelaHelena~

~HelaHelena~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 16:46

W internecie znajdziesz sporo artykułów na temat zdrowej i zbilansowanej diety dla osób któe mają problemy trądzikowe. Zacznijcie od tego. Jeśli nie pomoże to polecam kupić na konopie i zdrowie olej konopny, który ma działanie antyzapalne dzięki czemu świetnie radzi sobie z trądzikiem. Przetestowane!

#29 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 08:39

Mam 32 lata i coraz gdzieś wyskoczy mi pryszcz najczęściej na policzkach nie wiem dlaczego to miejsce tak bardzo atakowane przez pryszcze jest. Jak ma biały czubek krosta to wyciska przemywam i smaruje Dermatoxinem on działa kojąco i zaczerwienienie niweluje. Na drugi dzień jak się budzę to ta krosta źle nie wygląda i na spokojnie makijażem mogę ją zakryć.

#30 ~Baisa~

~Baisa~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 16:47

Ja też jestem już po 30. i raz na jakiś czas, zazwyczaj przed okresem, zdarzają mi się wypryski. Wiecie, nie chcę stosować nic mocnego, więc zdecydowałam się na ziołowe serum sevolium. I jestem zadowolona. Przynajmniej moja skóra się nie wysusza. 

#31 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 21:32

Ja mam 30 z małym plusikiem :) i też niejednokrotnie przed okresem wyskakują mi pryszcze, staram się wtedy stosowac coś ziołowego ale takie preparaty są słabe i nie zawsze skutkują. Czasami podbieram jakiś specyfik od córki ale ze skutecznością też różnie to bywa.

#32 ~Kasia177~

~Kasia177~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 15:12

A próbowałaś acne derm? Ja również miałam trądzik i przebarwienia a potem zaczęłam stosować tę maść i mi przeszło. Ma działanie przeciwtrądzikowe i przy okazji rozjaśniające blizny :)

Zapytaj o to w aptece, na pewno będzie, a no i kosztuje grosze więc szkoda nie spróbować 

#33 ~Kasia177~

~Kasia177~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 15:13

A próbowałaś acne derm? Ja również miałam trądzik i przebarwienia a potem zaczęłam stosować tę maść i mi przeszło. Ma działanie przeciwtrądzikowe i przy okazji rozjaśniające blizny :)

Zapytaj o to w aptece, na pewno będzie, a no i kosztuje grosze więc szkoda nie spróbować 

#34 walerian

walerian

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 luty 2019 - 19:27

Wiekszosc tych kremow niestety nie dziala zbyt dobrze...

#35 aunt

aunt

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 luty 2019 - 19:45

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, ze tak naprawde tradzik nie jest tylko choroba wieku mlodzienczego. Jak mozna przeczytac w sieci, ten problem dotyka takze osob z roznych przedzialow wiekowych. Leczenie w takich przypadkach jest o wiele trudniejsze poniewaz przyczyn jego wystepowania moze byc o wiele wiecej. Jedno jest pewne .. korzystajac z domowych sposobow w wiekszosci nie zdolamy osiagnac satysfakcjonujacych rezultatow. O wiele korzystniejszym rozwiazaniem bedzie udanie sie z tym do specjalisty .. w koncu to on bedzie mial odpowiednia wiedze na ten temat oraz wymagane doswiadczenie w leczeniu. Jesli chodzi o wieksze miasta to kazdy znajdzie cos dla siebie np. gabinet dermatologiczny katowice . Warto wczesniej zapoznac sie z opiniami znajomych czy tez tymi przeczytanymi w sieci. Chociaz jak gabinet funkcjonuje od dluzszego czasu to ma duzo zadowolonych klientow :)

#36 walerian

walerian

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 luty 2019 - 10:07

Ja w wieku mlodzienczym mialem bardzo duzo problemy z tradzikiem. Wprowadzilo mnie to w niezla depresje...

#37 kil

kil

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 luty 2019 - 17:35

Teoretycznie trądzik może wystąpić w prawie każdym wieku. Po 30 często ma związek z wahaniami hormonalnymi. W przypadku uciążliwości lepiej udać się do lekarza i przeprowadzić badania. Bez dobrej diagnozy nie ma dobrego leczenia.

#38 ~Urszulcia~

~Urszulcia~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 21:21

Z moim „dorosłym” trądzikiem świetnie sobie poradziły kosmetyki AVA z serii Acne Control. Stosowałam żel antybakteryjny razem z tonikiem, przyniosły ulgę. A na bardzo uparty i ciężki trądzik niestety pomoże tylko dermatolog i leki, nie ma co się męczyć.

#39 ~królikleśny~

~królikleśny~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 12:01

Swego czasu moja żona, która od lat miała problemy z trądzikiem, zaprzestała stosowania wszelkich produktów przeznaczonych na problemy skórne, bo wszystko tylko zaostrzało i tak kiepski stan cery. Przerzuciła się na krem Nivea do cery wrażliwej i buzia zaczęła się poprawiać.
Sami pomyślcie. Producentom kremów, maści, żeli i innych kosmetyków na trądzik nie chodzi o to, żeby Was uleczyć. Pozornie załagodzą stan skóry, a potem przy próbie odstawienia robi się sajgon na nowo, bo przecież przyszedł czas kupić kolejną buteleczkę super produktu. Paranoja.

Tak tak, a krem Nivea jest zrzucany przez dobrego Pana Bozię niczym manna dla Izraelitów. Tzn. nie ma on żadnego producenta albo jest to tak dobry producent, że wcale mu nie zależy na sprzedaży, jeno na gładkich buźkach wdzięcznej klienteli.

Logiki trochę, człowieku...

#40 agnesw2

agnesw2

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 12:04

Może niech wypróbuje te metody:

- zakup darsonvalu. Koszt ok. 100 zł, a bardziej się opłaca niż wykonywanie zabiegów u kosmetyczki

- u kosmetyczki za to może zrobić serię zabiegów IPL

- ostateczność to leczenie trądziku retinoidami

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych