Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 08:42

Ciekawe czy dostana nagrode Darwina?

#2 ~lila~

~lila~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 17:05

nie wiem ale jak dla mnie to bardzo dziwne sie wydaje skoro dzieci byly chore to po co je brala nad ta wode zamiast zostawic w domu i czemu wyszla z nimi wieczorem nie mogla popoludniu jak bylo jasno ajj i zastanawiajace to jest bardzo ze nagle nikt nic nie widzial i nie pomogl:/ szkoda rodziny wspolczuje bardzo..

#3 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 06 styczeń 2012 - 13:28

Tak,to straszne,czytałam o tym wypadku.Są podejrzenia,że któreś dziecko wbiegło dalej niż powinno,a jak wiemy utopić można się nawet w maleńkiej kałuży. Przecież nikt nie podejrzewa,że matka coś zrobiła dzieciom,a potem sobie.To bez sensu.Straszna tragedia.

#4 ~Warszawianka~

~Warszawianka~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2015 - 10:22

Słyszałam wiele na temat tego miasta. Kuzynka, która tutaj mieszka, opowiadała mi o tunelach, ukrytych pod Augustowem. Ja pochodzę z Warszawy, ale przyjeżdżam właśnie do niej na wakacje. Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych tuneli, które podobno prowadzą przez centrum... Wpisałam więc w wyszukiwarkę "Tajemnice Augustowa" i oto co zobaczyłam najpierw. Sama mam w tym momencie (rok 2015) 17 lat. Tak, czy inaczej ja NIE SĄDZĘ by był to wypadek. Po 1. Po co brała dzieci na dworze, skoro były chore? Po 2. Czemu wieczorem, a nie rano? Wiadomo, że zimą o tej porze jest już ciemno. Po 3. Jak mogła się utopić przez przypadek, skoro w artykule napisane jest, że jest tam tylko wody po kolana?? A uważam, że ona najpierw utopiła dziewczynki, a później sama siebie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych