Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 09:00

pod ścianę i kulka w łeb...

#2 ~mirek~

~mirek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 17:29

chyba tobie. nie znasz okolicznosci wiec morda u kubeł

#3 ~Xoxoxo~

~Xoxoxo~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 19:05

Zwyrodnialstwo... Jak można byc tak okrutnym i tak zniszczyc zycie swoim dzieciom? Uważam ze wyrok powinien byc bardzo wysoki i surowy, czyli conajmniej 25 lat. A tak odrazu przy temacie to znałam Rafała i byl to dobry uczynny chlopak, nie podnosil glosu, byl spokojny i uprzejmy. Rafał spoczywaj w spokoju [*]

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 06:38

"Mirek" może to ty byłeś tym kochankiem skoro tak bronisz?!?! Rafał spoczywaj w pokoju[*]

#5 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 20:18

Jak trudno w to uwierzyć. Znałam Rafała ze szkoły, spokojny chłopak, niczym sie nie wyróżniał na tle klasy. Trudno mi uwierzyć w to, że zabiła go kobieta. Kobieta, która poprzez bicie i kopanie zabiła dorosłego mężczyznę. Dlaczego nie byl w stanie sie obronić? Czy do końca tak szanował swoją żonę, kobietę, że pozwolił sie pobić na śmierć? Ciężko uwierzyć w to, że zrobiła to sama. Zrujnowała życie swoim malutkim dzieciom i rodzinie Rafała. Mam nadzieje, że nikt nigdy nie odda jej dzieci. A wyrok jaki jej grozi jest śmieszny. Rafał spoczywaj w spokoju [*]

#6 ~Xoxox~

~Xoxox~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 21:02

Zgadzam sie z toba Paulina wyrok jest smieszny..

#7 ~dudusia~

~dudusia~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 22:53

Najśmieszniejsze jest tłumaczenie, że sympatyczna i miła. Znałam ich. Agresywna i wulgarna, bezczelna i nie stroniąca od alkoholu. Taka właśnie jest ta pani. Tłukła go od dawna i terroryzowała domowników. 

#8 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 13:27

Dla mnie to niepojęte. Dlaczego zabiła? Mogla odejść, nie w każdym małżeństwie się układa. Magdę znam ze szkoły, w życiu bym się nie spodziewała. Rafała już nie, ale miałam okazję spotkać ich w sklepie to jak ze sobą rozmawiali to dla mnie szok. Leciały takie epitety że Pani ekspedientka była w szoku, ja z resztą też. Nie bronie jej, bo dla mnie powinna dostać najwyższą karę. Szkoda mi tylko rodzin tych dwojga a najbardziej dzieci.

#9 ~aaaaa~

~aaaaa~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2016 - 18:21

12 lat za morderstwo z premedytacja???? chyba zart!! zabila gnojówa chłopaka wrazliwego powinna wisiec ! ludzie jak cos wiecie idzcie na policje i prokurature i zgloscie bo ona wyjdzie za gora 6 lat i bedzie was terroryzowac. dziwne ze chlopak widac nie ulomek nie potrafil obic jej mordenki jak go atakowala.

#10 ~maczeta~

~maczeta~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 09:52

tak to jest jak się dzieciom-chłopcom w szkole wmawia, że dziewczynki nie wolno uderzyć nawet kwiatkiem, wyrastają później takie "ofiary"

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 16:19

W/g gender kobieta i mężczyzna -wsio rawno

#12 ~Hell-a~

~Hell-a~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 11:50

tak to jest jak się dzieciom-chłopcom w szkole wmawia, że dziewczynki nie wolno uderzyć nawet kwiatkiem, wyrastają później takie "ofiary"

Nie bronie tej dziewczyny bo nie wiem jaki był powód że tak zrobila (może ktoś jej pomógł?) Nie wiemy jak to było, ale sie przyznała. Trudno mi uwierzyć w to, że ot tak bez powodu kobieta może kogoś zabić, zwłaszcza faceta, męża. W każdym razie w większości przypadków to kobiety są krzywdzone, maltretowane, zabijane, przez mężczyzn, takie statystyki. Z czego sie to wszystko bierze? Moge odbić piłeczke i stwierdzić, ze tak to jest gdy mamusie wychowują swoich synów na pępki świata bo same ich rozpieszczają, POBŁAŻAJĄ, brak dyscypliny w domu. Albo ojca ma syn agresora który leje mu matke a synuś na to patrzy i sie przyzwyczaja traktując takie traktowanie kobiet jak norme. Chłopaków tych krnąbrnych trudnych upartych pyskatych należy wychowywać twardszą ręką najlepiej ojcowską! i z uszanowaniem kobiet, a nie matczyną ręką zbyt pobłażliwą, bo takie mamy uczą swoich synków że obojętnie co taki zrobi to kobiety są od tego żeby zawsze przytulić, usprawiedliwić samczyka i już jest ok. A to tak nie działa, w każdym razie nie z każdą zadziała, i nie każda sie temu podda. Niektóre są ostro walczące i niczyj syn nie będzie im wchodził na głowe tylko dlatego bo jego mamusia i tatuś tak go wychowali i jemu wolno wszystko a jego kobiecie nie. 21 wiek jest, kobiety powinny sie bronić, a jak trzeba to i iść do sądu i rozwieść sie jak mąż jakiś dziwny.  

#13 ~Hell-a~

~Hell-a~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 12:02

pod ścianę i kulka w łeb...

A jeśli jednak miała powód że aż tak okrutnie zareagowała? Nie wiemy przecież jak między parą było. Nie bronie jej bo za mało wiem. Wiesz czym sie zajmuje profiler kryminalny? Bada motyw, powód. To bardzo istotne w takich sprawach. Nie znasz ludzi tzw cicha woda brzegi rwie? Założe sie że znasz tylko nie masz o tym pojęcia i sugerujesz sie tylko otoczką spokojnego raz na jakiś czas widzianego człowieka, twoim zdaniem miłego grzecznego opanowanego, normalnego. I tu większość z nas daje sie nabrać, ty pewnie też, bo pozory mylą, i taki spokojny twoim zdaniem czyjś mąż może być chamem w domu bo z nim nie mieszkasz tylko inna, albo ten spokojny może byc bawidamkiem a nie wygląda. I co teraz powiesz? Są tacy, z twarzami aniołów i dobrze grają swoje role w towarzystwie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych