Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Trzcianne po wyborach

trzcianne gmina wwybory

5189 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~obiektywna~

~obiektywna~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 20:58

a może sobie być nawet przez ABW, a kto tu kogo obraża? padło imię nazwisko czy cokolwiek żeby zidentyfikować obrażonego?

Panie z Ełku weź się za robotę a nie obrażasz ludzi myślałeś ze jesteś nie do namierzenia. Te twoje głupie zagadki i wpisy reprezentują tylko ciebie jak się ponizasz. Taki poziom to tylko ty z gminy możesz reprezentować. I sam pokretnie próbujesz kierować wójtami. Lepiej wziąć się za pracę a nie pisać głupoty.

No i wszystko wyjaśnia w jaki sposób pracownicy Urzędu Gminy Trzcianne pracują w godzinach pracy ,za które płacimy  z naszych podatków :) Marek Obudź się w końcu chyba za dużo w tym Urzędzie z-stepców kierowników i samych kierowników a robić nie ma komu tylko siedzą na forum, albo na Facebooku  :)

#42 ~rysio z klanu~

~rysio z klanu~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 19:48

No i wszystko wyjaśnia w jaki sposób pracownicy Urzędu Gminy Trzcianne pracują w godzinach pracy ,za które płacimy  z naszych podatków :) Marek Obudź się w końcu chyba za dużo w tym Urzędzie z-stepców kierowników i samych kierowników a robić nie ma komu tylko siedzą na forum, albo na Facebooku  :)

No właśnie post napisany 15 września 2015 r. we wtorek o godzinie 10.41 czyli w godzinach pracy, a wiadomo, że ta Pani była wtedy w pracy. Dlaczego wtedy napisała? Nie miała nic innego do roboty? Płacą jej za pisanie na forum? Żadne posty od innych nie były pisane w godzinach pracy. I tu się zgadzam z Tobą Obiektywna o jednego zastępcę kierownika za dużo w tej Gminie.

#43 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 20:11

No właśnie post napisany 15 września 2015 r. we wtorek o godzinie 10.41 czyli w godzinach pracy, a wiadomo, że ta Pani była wtedy w pracy. Dlaczego wtedy napisała? Nie miała nic innego do roboty? Płacą jej za pisanie na forum? Żadne posty od innych nie były pisane w godzinach pracy. I tu się zgadzam z Tobą Obiektywna o jednego zastępcę kierownika za dużo w tej Gminie.

Ty naprawdę zachowujesz się jak rysio z klanu a doskonale wiesz że forum w pracy jest zablokowane

#44 ~rysio z klanu~

~rysio z klanu~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 21:09

Ty naprawdę zachowujesz się jak rysio z klanu a doskonale wiesz że forum w pracy jest zablokowane

mamy XXI wiek i można pisać ze smartfonów według tego co proponują operatorzy komórkowi (a tam bana nie ma przez gazetę współczesną, która jest zarządcą forum), ale jak widać co niektóre pracownice wolą pisać na forum niż pracować. Za to płacą podatnicy a Pani zastępca kierownika ma to gdzieś. Proszę szanować czas i pieniądze podatników bo pisząc posty o godzinie 10.41 we wtorek będąc w pracy, nie szanuje Pani mieszkańców Gminy, którzy płacąc podatki są nie świadomi Pani nieróbstwa.

#45 ~oferta~

~oferta~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 21:48

Firma BERTA oferuje swe usługi w zakresie wypożyczania telefonów komórkowych.

cennik:

jeśli chcesz zadzwonić jednorazowo pod nr 112 - gratis, ale pod warunkiem tylko i wyłącznie podkablowania kolegi z pracy że jest na kacu

doba - 10 zł

powyżej 7 dni 10 % zniżki

Dzwoń i donoś na kolegów z pracy, Firma BERTA zawsze z Tobą :D

#46 ~stażystka~

~stażystka~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 19:35

Słyszałam i wiem, że tam nie za ciekawie z tą Panią. Pracowałam tam i potwierdzam, że zawiodłam się na niej w pewnym momencie. To parodia, że ona tam pracuje, tak nie powinno być

#47 ~zdesperowana~

~zdesperowana~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 19:56

To ja ma pomysł wyślemy bertę do Syrii na wymianę za uchodźców. Rząd Syryjski jest nie świadom jaka jest Berta i może uda się ją tam sprzedać wagowo, czyli 10 dziesięciu syryjczyków za jedną bertę - waga się zgadza :D

#48 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 21:23

Mniejsze zło ci Syryjczycy dawać ich ich za bertę

#49 ~jupi~

~jupi~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 21:45

Panie z Ełku podajesz się za inne osoby za stażystke zdesperowana i Justynę a ciągle pojawia się tylko jedne IP z neta po co tak obrażać innych czy nie można wyjaśnić tego w 4 oczy tylko pisać swoje bóle dupy na forum.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 22:06

To ja ma pomysł wyślemy bertę do Syrii na wymianę za uchodźców. Rząd Syryjski jest nie świadom jaka jest Berta i może uda się ją tam sprzedać wagowo, czyli 10 dziesięciu syryjczyków za jedną bertę - waga się zgadza :D

A jak zaczną ważyć - to nie przejdzie :(

#51 ~to ja~

~to ja~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 22:35

Panie z Ełku podajesz się za inne osoby za stażystke zdesperowana i Justynę a ciągle pojawia się tylko jedne IP z neta po co tak obrażać innych czy nie można wyjaśnić tego w 4 oczy tylko pisać swoje bóle dupy na forum.

A czy zostało wszczęte postępowanie w sprawie ip? spytaj swego policjanta czy tak? Tylko prokuratura może to zrobić, tak dla twojej wiadomości. A jeśli on przekroczył swoje uprawnienia to ja nie zakapuję go jak ty swoich współpracowników - i powiem jeszcze nie strasz nie strasz bo się zesrasz  berto :D

#52 ~gOSC~

~gOSC~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 21:10

Rozkaz dla policji. Aresztować wszystkie IP w Trzciannem.

#53 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 07:03

Słyszałam i wiem, że tam nie za ciekawie z tą Panią. Pracowałam tam i potwierdzam, że zawiodłam się na niej w pewnym momencie. To parodia, że ona tam pracuje, tak nie powinno być

Też tak słyszałem ,że głośno dookoła się mówi sie o tej Pani ,że takimi metodami daleko nie zajdzie w końcu i ją zaczną pod.......aż w końcu z tej złości wybuchnie jak wulkan. :)

#54 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 10:45

Ludzie jaka zazdrość przez was przemawia piszecie głupoty zamiast każdy zająć się swoimi sprawami i swoją dupą. Kończcie szkoły i składające podania o pracę w urzędzie i nie będzie zazdrości. Niech interesanci oceniają pracowników u wójta a nie pracownik pracownika. Zakończcie wasze bóle dupy i pracujcie

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 16:38

A po co się uczyć? Wystarczy wybory wygrać.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 12:38

A po co się uczyć? Wystarczy wybory wygrać.

I udawać mądrego i pięknego Wójta :) :) a w głowie siano i temat tylko jeden o d............. :)

#57 ~TOM~

~TOM~
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 09:17

Czytam i czytam i czegoś nie rozumiem . Wszystko o wszystkich wiecie ,obrażacie na wzajem, tylko nikt tego na papier nie chce przenieść i  podpisać się pod tym , nikt Rady nie zawiadomi a jak było tak jest kto przy korycie ten rządzi , Z Gminy Trzcianne robi sie Gmina Paniczkowo i nikt tego nie widzi .Rada Cicho siedzi co im podsuną to przyklasną nawet i skarbnika wybrali z Moniek kumpelka Paniczki od i filozofia tak jak by naszych nie było 

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 09:19

Motto na dzisiaj :

Zanim osadzisz błędy innych ,zwróć uwagę na własne błędy, kto rzuca błotem, nie może mieć czystych rąk. Każdy mierzy swoją miarą. Powodzenia ! :)

#59 ~obiektywna~

~obiektywna~
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 10:28

Z tym skarbnikiem to przesada Paniczko wziął swoją koleżankę marek tego nie widzi jakby swoich ludzi nie było. A gdzie program wyborczy marka miejsce pracy dla naszych.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 10:38

Skarbnik to jedno z ważniejszych stanowisk w gminie. Musiał więc wziąć kogoś, komu ufa. Nie może brać pierwszego lepszego /pierwszej lepszej/ z ulicy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Bing (1)