Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Trzcianne po wyborach

trzcianne gmina wwybory

8161 odpowiedzi w tym temacie

#7201 ~pozytywnie myslacy~

~pozytywnie myslacy~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 18:33

To zapytaj szymka kto pracuje u niego, to sie dowiesz,kto dojezdza z knyszyna i u kogo wykryto w knyszynie koronawirusa.

#7202 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 19:37

To moga zamknac bank gdyby wykryli,to ludzie sa naprawde pomyleni,tak lekcewazyc zagrozenie i narazac innych z pelna swiadomoscia.

#7203 ~xXx~

~xXx~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 22:12

A co synek radnej nie na kwarantannie i ona do pracy i on do pracy a synek jezdzi bez celu.Kobieto ogarnij sie bo ludzie wiedza,chcesz wirusa z knyszyna rozsiac w naszej wiosce.Jutro jak was zobacze poza domem sam zadzwonie na odpowiednie sluzby.Idioci.

Za bezpodstawne oskarżenia też znajdą się odpowiednie służby. Gratuluję braku rozumu.

#7204 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 22:14

A co synek radnej nie na kwarantannie i ona do pracy i on do pracy a synek jezdzi bez celu.Kobieto ogarnij sie bo ludzie wiedza,chcesz wirusa z knyszyna rozsiac w naszej wiosce.Jutro jak was zobacze poza domem sam zadzwonie na odpowiednie sluzby.Idioci.

O jaki ciekawy temat. Ktoś bardzo tęskni za sensacją. Domyślam się kto. Proszę mnie nie straszyć i nie pisać fałszywych oskarżeń. Jesteś takim bohaterem to podpisz się. Nie pouczaj mnie i nie strasz bo takie pogrozki mogą obrócić się przeciw Tobie i to Ty znajdziesz się na kwaranntannie. Nie pamiętam żeby ktoś z mojej rodziny miał coś wspólnego z zarażoną kobietą więc te polityczne zagrywki słabo wyszły. Ja rozumiem że mścicie się bo jestem niewygodna ale umiar jakiś powinień być. Żal mi jest takich tchurzy. Autorze tego wpisu chyba zapomniałeś dopisać że nie tylko bank musi być zamknięty ale też wszystkie sklepy w Trzciannem i pewnie w Mońkach, spora ilość mieszkańców no i najważniejsze Urząd Gminy. Skoro to jest tak poważna sprawa to zadbaj o to. Nie mogę tego zrozumieć- Wielki Tydzień a tyle nienawiści. Wstyd.

#7205 ~M&M~

~M&M~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 22:35

O jaki ciekawy temat. Ktoś bardzo tęskni za sensacją. Domyślam się kto. Proszę mnie nie straszyć i nie pisać fałszywych oskarżeń. Jesteś takim bohaterem to podpisz się. Nie pouczaj mnie i nie strasz bo takie pogrozki mogą obrócić się przeciw Tobie i to Ty znajdziesz się na kwaranntannie. Nie pamiętam żeby ktoś z mojej rodziny miał coś wspólnego z zarażoną kobietą więc te polityczne zagrywki słabo wyszły. Ja rozumiem że mścicie się bo jestem niewygodna ale umiar jakiś powinień być. Żal mi jest takich tchurzy. Autorze tego wpisu chyba zapomniałeś dopisać że nie tylko bank musi być zamknięty ale też wszystkie sklepy w Trzciannem i pewnie w Mońkach, spora ilość mieszkańców no i najważniejsze Urząd Gminy. Skoro to jest tak poważna sprawa to zadbaj o to. Nie mogę tego zrozumieć- Wielki Tydzień a tyle nienawiści. Wstyd.

Brawo Marta! Gonić te ameby umysłowe. 

#7206 ~zzz~

~zzz~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 04:54

Niewygodne to moga byc buty,a ludzie dziela sie na madrych i glupich.

#7207 ~Miszkaniec~

~Miszkaniec~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 04:55

Temat świniaka już niewygodny to czepiacie się znowu radnych bo co ? Bo boicie się jak prawda wyłazi. A czemu to nikt nie pisał jak żonka tego najważniejszego wróciła z wycieczki i wieczorami zamiast na kwaranntannie to spacery urządzała z kulawym. Sam widziałem. Co nie było sensacji ? Wiadomo. Swój na swego nie napisze. Co wy myślicie że ludzie nie widzą jak ciemno?

#7208 ~Lila~

~Lila~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 06:21

Tchórz piszemy przez ó

#7209 ~Gość 1410~

~Gość 1410~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 07:59

Czepiają się rodzinny radnych za bezcelową jazdę a cały Zucielec w międzyczasie urządza sobie grupowe sprzątanie ulic, i spacerki seniorów po kościelnej.

#7210 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 11:34

A co za idiota kazał chodzić pracownikom po domach i liczniki spisywać? To nie jest rozwlekanie wirusa? 

#7211 ~Gość 1410~

~Gość 1410~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 14:12

A co za idiota kazał chodzić pracownikom po domach i liczniki spisywać? To nie jest rozwlekanie wirusa?

#7212 ~Gość 1410~

~Gość 1410~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 14:13

zapewne jakiś mądry radny znając sytuację w gminie xd wszystko wina radnych...

#7213 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 15:15

A tak wracając do kotletów podobno zastępca interweniował u dyrekcji „gdzie się podziały tamte kotlety, gdzie te kotlety, gdzie tamten smak”? Czyżby nie dostał swej porcji

#7214 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 19:01

A też słyszałam, że się pieklił, bo swojej doli nie dostał :)

#7215 ~madry~

~madry~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 19:10

A ja slyszalem ze jestes idiotka,sory jestem pewien ze jestes idiotka

#7216 ~a paszoł~

~a paszoł~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 19:32

A ja slyszalem ze jestes idiotka,sory jestem pewien ze jestes idiotka

A świni nakarmił? 

#7217 ~hodowca~

~hodowca~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 19:40

Tak nakarmione i czekaja na ciebie knurku kiedy je pokryjesz.

#7218 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 20:00

Z tego co wiadomo to zaszczany taki skąpy że sam kryje swoje świnie. Jest skąpy do tego stopnia, że chodzi ciągle w tych samych butach. Tyle że wywraca na drugą stronę. Jedna strona do chlewa. Druga strona do kościoła. 

#7219 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 20:26

Kotletowa afera to sprawa rozwojowa. Może ktoś się poślizgnąć na nielegalnie zdobytym kotlecie.

#7220 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 20:39

On to nawet swojo matke pokryl. Przez to stal sie swoim ojcem ha ha ha

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych