Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Trzcianne po wyborach

trzcianne gmina wwybory

7817 odpowiedzi w tym temacie

#7701 ~MIESZKANIEC~

~MIESZKANIEC~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 17:05

COZ TA NASZA WLADZA UKRYWA? CODZIENNIE SZATKUJA W ZNISZCZARCE PO 3 WORY DOKUMENTOW. CZYZBY W TEJ NASZEJ GMINIE TAK ZLE KSIEGUJA?

#7702 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 05:34

Już nie długo bo Mirosław chce podkupic księgowa z jaswil i jaką kasę daje ale ona nie chce w te bagno przyjść. Nieźle jeszcze im mało ludzi w księgowości.

#7703 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 13:16

Tam chyba nie tylko jedna taczka powinna stać... dla kilku delikwentów by trzeba podstawić

#7704 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 01:12

Ojjj... cos tu cicho. A jak cicho znaczy ze cos sie dzieje i wazniejsze sprawy sa na glowie. Dokumenty juz poniszczone?

#7705 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 06:16

Nie wszystkie. Część wpadła w nasze ręce

#7706 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 06:57

To bedziesz miala czym du.e podetrzec.

#7707 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 11:20

Ja swoją d*pę myję a to dla was muszą tą brudną d*pę lizać

#7708 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 16:02

Ja swoją d*pę myję a to dla was muszą tą brudną d*pę lizać

Ci co tak liżą to lizodo.du.py... Mało, bardzo mało są tacy ludzie warci. Można powiedzieć, nic nie są warci.

#7709 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 15:01

Sprawę od stycznia wyjaśnia Prokuratura Okręgowa w Łomży.
- Postępowanie nadal jest prowadzone w sprawie, nikomu na razie nie przedstawiono zarzutów. Wyjaśniamy okoliczności tych zdarzeń - mówi Rafał Kaczyński, rzecznik prasowy łomżyńskiej prokuratury.
Prokuratura bada też sprawę delegacji służbowych i urlopów. To pokłosie kolejnego zawiadomienia, złożonego przez klub Aktywnych. </p>
A urlopami nie zajmuje sie Panstwowa Inspekcja Pracy?
Drodzy Mieszkancy Gminy Trzcianne Waszych podatkøw za mało na CBA, PIP, PROKURATURE, JAK TAM DONOSY ZA DONOSEM.</p> </p></p>

Chyba prokuratura zaczęła działać w sprawie naszej gminy bo na portalu fb były pracownik urzędu gminy Marek G. opublikował wpis, że otrzymał pismo z prokuratury z zarzutami?

#7710 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 15:43

To Gośka dalej trzymaj z władzą to i ty będziesz miała zarzuty

#7711 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 16:10

Już nie długo bo Mirosław chce podkupic księgowa z jaswil i jaką kasę daje ale ona nie chce w te bagno przyjść. Nieźle jeszcze im mało ludzi w księgowości.

Z najemnika nie ma robotnika.

#7712 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 16:40

Ja alkocholikom i damskim bokserom nie ufam i nie wierze.

#7713 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 16:44

Mareczku już niedługo przyjdzie na ciebie czas to jest nagonka na ciebie niedouczony i nieinteligentny władco

#7714 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 17:13

To amant jemu tylko dupy w głowie o radną publicznie podrywać gdzie nie ma szans u kobiety. Ale żonę pakować do torebek od cukru to pierwszy. Głąbiasty człowiek i pusty

#7715 ~Taczka też dla wójta~

~Taczka też dla wójta~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 17:42

Wygląda na to, że taczka dla paniczki jest naszykowana tylko debilowaty marek nie wie, że dla niego taczki nie ma, ale za to będą kajdanki. Podziękowania może złożyć dla małego szkodnika gminnego swego przełożonego.

#7716 ~Marek G.~

~Marek G.~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 19:06

Posłuchaj człowieku przepracowałem w gminie ok 8 lat i nikogo nie skrzywdziłem, zawsze pomagałem ludziom oczywiście w zakresie moich obowiązków służbowych nie robiłem nikomu pod górkę. Starałem się pracować najlepiej jak umiałem i służyć dla naszej małej ojczyzny jaką jest gmina Trzcianne oraz jej mieszkańcom. Odnośnie alkocholizmu to myślę, że ten post napisał ktoś komu bardzo zależało, żeby mnie oczernić. Trudno tak bywa. Nie komentuję tego. Owszem mam postawione zarzuty prokuratorskie bo tak to jest jak się słucha swego przełożonego jest się uległym i jednocześnie ma się zaufanie do swojego przełożonego. Teraz już wiem, że podpisując dokument nie ufaj przełożonemu. Tak jak to było w moim przypadku. Na koniec chciałbym dodać, że praca na rzecz Gminy Trzcianne i jej mieszkańcom była dla mnie zaszytem.

#7717 ~Marek G.~

~Marek G.~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 19:09

Ostatnie słowo "Zaszczytem", przepraszam za literówkę

#7718 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 19:44

Posłuchaj człowieku przepracowałem w gminie ok 8 lat i nikogo nie skrzywdziłem, zawsze pomagałem ludziom oczywiście w zakresie moich obowiązków służbowych nie robiłem nikomu pod górkę. Starałem się pracować najlepiej jak umiałem i służyć dla naszej małej ojczyzny jaką jest gmina Trzcianne oraz jej mieszkańcom. Odnośnie alkocholizmu to myślę, że ten post napisał ktoś komu bardzo zależało, żeby mnie oczernić. Trudno tak bywa. Nie komentuję tego. Owszem mam postawione zarzuty prokuratorskie bo tak to jest jak się słucha swego przełożonego jest się uległym i jednocześnie ma się zaufanie do swojego przełożonego. Teraz już wiem, że podpisując dokument nie ufaj przełożonemu. Tak jak to było w moim przypadku. Na koniec chciałbym dodać, że praca na rzecz Gminy Trzcianne i jej mieszkańcom była dla mnie zaszytem.

Brawo Marek, szacun

#7719 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 20:02

Brawo Marek, szacun

Praca dla tego Pana z Moniek który jest ważniejszy od wójta jest bardzo niebezpieczna. Nie ma on dobrej opinii w powiecie, wszyscy są szczęśliwi że do nas trafił a oni mają spokój. Kiedy my się uwolnimy od tego delikwenta?

#7720 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 25 maj 2020 - 06:15

Co takiego podpisales ze postawili ci zarzuty,mozesz jasniej bo ja tez podpisuje dokumenty.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych