Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Trzy osoby przeżyły katastrofę smoleńską? Szokujące zeznania


1736 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 12:42

W końcówce kiszki mam tą całą katastrofę smoleńską! Ile można wałkować ten temat? Zajmijcie się pożytecznymi tematami zamiast na okrągło pisać niestwożone rzeczy!

#42 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 13:10

"Krewni ministrów Tuska w Krajowej Spółce Cukrowej. Nepotyzm i kolesiostwo w Platformie". Dalej "Ogromna skala nepotyzmu i kolesiostwa radnych PO. Trzy czwarte z nich poza etatami w dzielnicy, ma pracę w instytucjach zależnych od partyjnych pełowskich kolesiów z podwójnymi pensjami. Znaczna większość z nich zatrudniona jest też w instytucjach skarby państwa, juz po tym jak zostali radnymi. Wszystkie etaty opłacane są z naszych podatków. Nam pozostają pensje zwane zasiłkami - żeby jakotako przeżyć, wegetować.

#43 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 13:18

www.nowyekran.pl "Operacja PETELICKI'. Zobacz czym się zajmują człekokształtne kanalie. Nazajutrz po pogrzebie generała na blogu "Wprost' UAKTYWNIŁ sie były agent wywiadu PRL i słuzbowy kolega generała, niejaki Vincent Severski, który ruszył do akcji z tradycyjnym arsenałem dywersji majacym na celu rozmywanie uwagi, to tak pod .ów i wszystkich głupków polskojezycznych, naiwnych aż szok. Severski wziął sie z wojskową werwą za codzienne seanse wyszydzania i drwienia z teorii spiskowych wokół smierci gen.Petelickiego i przy okazji /ku zadowoleniu .ów z pustymi łbami/ na tradycyjne opluwanie J.Kaczyńskiego. Saverski to pseudonim i człowiek który sie za nim ukrywa starannie ukrywa także swoja podłą przeszłośc.My ją znamy i wam przekazujemy, pozostawiając ludziom samodzielnie myślącym.

#44 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 13:44

wpolityce.pl "Matka błagała lekarzy - ratujcie moje dziecko. Nie słuchali... Nieprzytomny chłopak umierał 30 godzin". Tak sie dzieje w skorumpowanej Polsce Tuska i kolesi. Każdy z nas może znależć sie w takiej sytuacji i też nie otrzymac pomocy. Herr Tusk i kolesie likwidują wolantariat w szpitalach, a to już zakrawa na kpiny.

#45 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 13:48

"Śpiewały piosenkę o Putinie, odpowiedzą za bluznierstwa". Dziewczyny z zespołu Pussy Riot śpiewały o Putinie w cerkwi i jak stwierdził sąd obraziły świętość religijną czy putinowską?! U nas jest to samo, pewna pani napisała list do Komorowskiego 'panie prezydencie' i za te małe litery staneła przed sadem. To przypadek czy te same standardy?

#46 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 13:33

nawróciłeś się srelu? twoje odchody sfotografowane przez ciebie 'kwitną' w internecie...


:) :) Ktoś chciał ci zrobić przyjemność znając twoje zainteresowania (o ile to w ogóle prawda, bo zazwyczaj łżesz i konfabulujesz).
No i trafił widzę w 10-kę, bo przeżywasz to wydarzenie już parę miesięcy :)

#47 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 14:37

Czy jest na sali tłumacz?
Czy jest na sali lekarz?
Ale jajca :)

ty taki odważny jak twój dziad przywleczony z krasnojom armią? Ogolić łeb i jajca opanierować solą, pieprzem i smołą. Tak sie stanie z każdym parszywcem, z toba też. Internet nie jest anonimowy, znamy twoje wpisy pomiocie, czerwony przybłedo.

#48 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 15:03

"Buczenie po słowach Komorowskiego" www.nowyekran.pl Komorowski do powstańców: zainicjujcie wspólny marsz na 11 listopada.... Co mu się zachciało, niech maszeruje z palikociarnią, my bez niego będziemy maszerować w nasze polskie święto". "Po słowach Komorowskiego nie było buczenia ale autentyczne. masowe gwizdy. Operatorzy dżwieku robili wszystko aby to ukryć.

#49 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 16:14

CHWAŁA PREZYDENTOWI LECHOWI KACZYŃSKIEMU, który przywrócił cześć i pamięć Powstania, Powstańców, Bohaterskich Polaków. "Wojciechowski: Przegrane zwycięskie powstanie. Taki wizerunek nadał mu dopiero Lech Kaczyński. Wizerunek Powstania zmienił dopiero Prezydent Lech Kaczyński. To On, wielkimi obchodami 6- rocznicy Powstania w Warszawie i nade wszystko wspaniałym Muzeum przywrócił godność i dumę tym coraz mniej liczącym żyjacym Powstańcom i przywrócił cześć i dobrą pamięc o powstańcach poległych i zamordowanych. CHWAŁA PREZYDENTOWI POLSKI LECHOWI KACZYŃSKIEMU!

#50 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 18:23

"Składane wczoraj wieńce,wiązanki i znicze znikły prawie natychmiast spod pomnika Powstańców Warszawy na pl. Krasińskich w Warszawie. Dzisiaj rano byłem na spacerze obserwują poczynania władzy okupacyjnej w Polsce. Zapytałem ochroniarzy: kto te wieńce usunął? Nie wiemy odpowiedzieli, ale to musiało być nocą, bo z samego rana już ich tu nie było gdy rozpoczynaliśmy pracę. Byli tym faktem zdziwieni "Takich rzeczy sie nie robi, takich rzeczy nie robią ludzie...", "To plucie Polakom w twarz". "A czego sie dziwić,kiedy ma się antypolską władzę?"

#51 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 18:27

"Buczenie po słowach Komorowskiego" www.nowyekran.pl Komorowski do powstańców: zainicjujcie wspólny marsz na 11 listopada.... Co mu się zachciało, niech maszeruje z palikociarnią, my bez niego będziemy maszerować w nasze polskie święto". "Po słowach Komorowskiego nie było buczenia ale autentyczne. masowe gwizdy. Operatorzy dżwieku robili wszystko aby to ukryć.

Co za bul?

#52 Lis

Lis

  Sekretarz redakcji

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 856 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 19:06#53 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 20:04


no i z Bolkiem się spotkał, ale na tym własnie straci.....

#54 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 20:07

"Ziemkiewicz i Korwin-Mikke: mafia Tuska boi się rozruchów". Rewiński: Dzisiaj zamordyzm jest doskonały... w mediach nastepuje domykanie systemu, pozostanie chyba tylko wynosić sie z Ubekistanu. Mikke: przypominam,że wojsko i POlicja otrzymały własnie podwyżki i ćwiczą rozpraszanie tłumów". To społeczeństwo to warzywa, które nigdy nie wyjda na ulice, smutne , ale to prawda. "Nigdy w zyciu nie spotkałem się z takim rządem jaki mamy w tej chwili, społeczeństwo jest dymane w 4 litery we wszystkich pozycjach i co..... a no np. ustawa 67 to doskonały przykład jak łatwo manipulować daja się Polacy". Jedyny ratunek w młodych, BEZKOMPROMISOWYCH ludziach z organizacji narodowych. Jeszcze trochę i Komorowski wprowadzi stan wyjatkowy,żeby Polaczki nie szumieli za dużo i nie odebrali im siedzisk państwowych".#55 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 21:54

Też byłem na wakacjach.
Ale na kaczym szmbie mozna polegać - poczeka w gotowości

No masz rację możesz polegać kacze bagno ma się dobrze, a kaczor donaldino dalej topi kraj.

#56 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 22:07

Żenada. Sikorski o Powstaniu. On chce cos analizować. www.nowyekran.pl 'szczyt chamstwa -żydobolszewia, pudel moskwy i berlina ma czelność wchodzić w polskie sprawy', 'nikt mnie nie zwolni z obowiązku analizowania poczynań tego ministra. Wynik analizy to zdrajca i szkodnik'.

#57 Lis

Lis

  Sekretarz redakcji

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 856 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 22:19#58 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 sierpień 2012 - 06:35

panie generale /Anders/ kapral menahem begin melduje się


W 1943 Begin, jako kapral podchorąży Wojska Polskiego przybył z Armią Polską na Wschodzie do Palestyny. W Palestynie kilkuset żydowskich żołnierzy zdezerterowało (za cichym przyzwoleniem polskiego dowództwa) z Armii Polskiej na Wschodzie]., by zasilić w przeważającej mierze kadry podziemia wojskowego Hagany. W odróżnieniu od nich Begin przed odejściem z armii Andersa uzyskał zwolnienie z przysięgi wojskowej], a dopiero następnie wstąpił w struktury Irgunu i stanął na ich czele. W walce o państwo żydowskie Begin był zwolennikiem stosowania metod terrorystycznych .

#59 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 sierpień 2012 - 07:07

TEN FILM POWINIEN BYC DZISIAJ NA CZOŁÓWCE, TU TEŻ! NIECH CAŁA POLSKA ZOBACZY JAKICH MAMY KIBICÓW.
POLSKA MOŻE BYĆ DUMNA Z TAKICH MŁODYCH LUDZI.
SA WSPANIALI! JAKIEJ ORGANIZACJI, SKOORDYNOWANIA I MISTERNEGO PRZYGOTOWANIA WYMAGA TAKIE PRZEDSIĘWZIĘCIE. BRAWO!
"NIECH MÓWIA,ŻE KLĘSKA
ŻE CZCIĆ NIE NALEŻY
ŚLĄSK WROCŁAW JEST DUMNY
Z POWSTAŃCZYCH ŻOŁNIERZY"
Są wspaniali, ogladając ten film aż serce 'skrzypnęło'. www.nowyekran.pl

#60 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 sierpień 2012 - 07:23

czytam ten tekst i stale o tym myślę, przy ilu zgonach był ten Turowski - tak dobrze się na tym zna?Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych