Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kinia~

~kinia~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 22:26

dziewczyny, a jak długo trzeba go brać. Miesiąc wystarczy czy brałyście dłużej?

#22 ~słonko~

~słonko~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 12:17

Wszystko zależy od objawów. Mi debutir pomógł po trzech tygodniach i do tej pory nie mam kłopotów z jelitami, ale jeśli ktoś ma częste ataki jelit i biegunki, leczenie powinno trwać dłużej. Polecam skontaktować się z lekarzem. 

#23 ~Sanem~

~Sanem~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 22:46

dziewczyny, a jak długo trzeba go brać. Miesiąc wystarczy czy brałyście dłużej?

Ja biorę trzeci tydzień i to regularnie. Wcześniej brałam jak mi się przypomniało, a właściwie, wtedy gdy miałam skurcze jelit  i to był wielki błąd. Żeby leczenie miało sens musi być systematyczne. Wtedy efekty przychodzą szybko. 

#24 ~malwina~

~malwina~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 11:45

ja łagodzę objawy drażliwego jelita maślanem sodu. Od dłuższego czasu biorę maślan sodu i dzięki temu nie cierpię już na ciągłe biegunki, wzdęcia i bóle brzucha

#25 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 15:52

U mnie się okazało - uwaga - że to kwestia przede wszystkim sposobu spożywania posiłków i stresu. Drugi gorzej wyeliminować, ale z pierwszym udało mi się poradzić. Teraz jestem pod opieką dietetyczki klinicznej z poradni online Foodwise. Jestem zarobiony od rana do wieczora, więc miło, że można dziś tak profesjonalną poradę dostać online, bez jeżdżenia po gabinetach. Co prawda trzeba zrobić kilka badań i załadować wyniki, żeby dietetyk miał na czym pracować, ale to się da za jedną wizytą w najbliższym szpitalu załatwić. Głupio się przyznawać, ale jak leki na biegunkę nie pomagały, to teraz nie mam z nią problemów, bóle brzucha zniknęły. Nawet zgagi się pozbyłem. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych