Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

94 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 11:29

PIP wykrył też liczne nieprawidłowości po stronie OBECNEGO organu prowadzącego, które mogą mieć dalsze konsekwencje.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 12:02

PIP wykrył też liczne nieprawidłowości po stronie OBECNEGO organu prowadzącego, które mogą mieć dalsze konsekwencje.

Czyli dokładnie co?

#43 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 14:04

Nieprawidłowości ze strony gminy,które wynalazła kontrola dotyczyły okresu trzyletniego, a więc obejmowały też okres poprzednich rządów. Dokładniej coś było źle naliczane już 3 lata temu i trwało to do chwili obecnej. PIP to wykazał i bardzo dobrze.

Tyle teraz "fachowców" od szkoły w gminie i nie połapali się ze od dwóch lat zle wypłacają?
Toz tam w gminie nic nie robią tylko "zajmują się " szkołą.
Wszystko inne leży i kwiczy. Pip naslali, sami zapłacą, smrodu narobili, a najwiecej zastrzeżeń sami dostali, pośmiewisko na województwo. Pracownicy urzędu nabijają sie z mądrych, a szkoła troche kasy dostanie, oczywiście z budżetu gminy

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 16:08

Tyle teraz "fachowców" od szkoły w gminie i nie połapali się ze od dwóch lat zle wypłacają?
Toz tam w gminie nic nie robią tylko "zajmują się " szkołą.
Wszystko inne leży i kwiczy. Pip naslali, sami zapłacą, smrodu narobili, a najwiecej zastrzeżeń sami dostali, pośmiewisko na województwo. Pracownicy urzędu nabijają sie z mądrych, a szkoła troche kasy dostanie, oczywiście z budżetu gminy

A skąd wy to wszystko wiecie? Mimo przemian ustrojowych ormo dalej działa.

#45 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 16:14

Jak najbardziej działa. Przykład idzie z urzędu. To stamtąd płyną donosy.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 16:52

No cóż. W szkole i urzędzie pracuje sporo ludzi. Mają rodziny i przyjaciół. Każdy news idzie dalej z prędkością błyskawicy.
A że dzieją się rzeczy niezwykle to i ludzie komentują.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 17:47

No cóż. W szkole i urzędzie pracuje sporo ludzi. Mają rodziny i przyjaciół. Każdy news idzie dalej z prędkością błyskawicy.
A że dzieją się rzeczy niezwykle to i ludzie komentują.

I w taki to oto sposób rozchodzą się plotki.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 17:50

Jak najbardziej działa. Przykład idzie z urzędu. To stamtąd płyną donosy.

No tak, bo ja to jestem święty, tylko inni są źli. Grunt to dobre mniemanie o sobie. Tylko pogratulować.

#49 ~BOB~

~BOB~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 18:18

No tak, bo ja to jestem święty, tylko inni są źli. Grunt to dobre mniemanie o sobie. Tylko pogratulować.

No niestety. Macie za swoje. Lubicie oczerniać innych, to liczcie się z tym samym.
A tak naprawdę to tylko przedsmak tego co wydarzy się w kampanii wyborczej...

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 19:50

No niestety. Macie za swoje. Lubicie oczerniać innych, to liczcie się z tym samym.
A tak naprawdę to tylko przedsmak tego co wydarzy się w kampanii wyborczej...

Jak nic oszołomy!

#51 ~Coco~

~Coco~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 07:19

Widzę, że szkoła zwarcie odpiera ataki. W tak krótkim czasie trzy strony na forum machnąć to wiedzę, że nie jeden zaangażowany. Piszecie jak to gmina donosi, jak się plotkami zajmuje. Jak dla mnie to wy właśnie na takim forum sami  robicie to co zarzucacie gminie. Obmawiacie, wyciągacie jakieś chore wnioski, plotkujecie. Dla szkoły w ramach poprawy wizerunku radziłabym pochwalić się jak tak wyniki tych nieszczęsnych egzaminów. Które tam miejsce w rankingu zajęliście? A może nie macie się czym pochwalić? 

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 08:33

Widzę, że szkoła zwarcie odpiera ataki. W tak krótkim czasie trzy strony na forum machnąć to wiedzę, że nie jeden zaangażowany. Piszecie jak to gmina donosi, jak się plotkami zajmuje. Jak dla mnie to wy właśnie na takim forum sami robicie to co zarzucacie gminie. Obmawiacie, wyciągacie jakieś chore wnioski, plotkujecie. Dla szkoły w ramach poprawy wizerunku radziłabym pochwalić się jak tak wyniki tych nieszczęsnych egzaminów. Które tam miejsce w rankingu zajęliście? A może nie macie się czym pochwalić?

Dokładnie,
Szkoła odpiera ataki, sama nie atakuje...
A jak tam inwestorzy, inwestycje, na ktorym miejscu jest gmina.
Ponoć nie ma tam kto pracować, burmistrza cześciej nie ma niz jest.
Wizerunek gminy to plotki i donosy

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 08:45

Kto zaczął pisaninę na forach? Nie umie burmistrz zakończyć nie swojej wojny, to ma efekty.
Jak go znam to w szkole mowi jedno, w gminie drugie, myśli, ze wszystkim dogodzi, a tak naprawde wszędzie maja go dosyć i w gminie i w szkole i w kok

#54 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2016 - 21:49

A weźcie ludzie przestańcie. Ten urząd jest normalniejszy niż ta przesadnie katolicka szkółka niedzielna. Was nie denerwuje, że zamiast normalnych apeli w szkole, wszystkie są o Bogu, o wierze, o żołnierzach wyklętych itp? Nie może być jak w Mońkach czy w Białymstoku? Apel, to apel, a nie ortodoksyjne przedstawienie! Wyraźcie swą opinię. Mnie to już bulwersuje jako matkę, której dzieci tam uczęszczają. Próbuje im się wpoić własne "wartości", nic poza tym. Opamiętajcie się! To ma być szkoła, a nie kościół!

#55 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2016 - 21:58

A weźcie ludzie przestańcie. Ten urząd jest normalniejszy niż ta przesadnie katolicka szkółka niedzielna. Was nie denerwuje, że zamiast normalnych apeli w szkole, wszystkie są o Bogu, o wierze, o żołnierzach wyklętych itp? Nie może być jak w Mońkach czy w Białymstoku? Apel, to apel, a nie ortodoksyjne przedstawienie! Wyraźcie swą opinię. Mnie to już bulwersuje jako matkę, której dzieci tam uczęszczają. Próbuje im się wpoić własne "wartości", nic poza tym. Opamiętajcie się! To ma być szkoła, a nie kościół!

Wypisz dzieci z religii i bedzie po sprawie.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 10:05

Wypisz dzieci z religii i bedzie po sprawie.

A co ma do tego religia. W każdej szkole jest religia, a mimo to szkoła funkcjonuje normalnie. Tu zostały przekroczone pewne granice.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 10:09

Liczne nieprawidłowości, a konkretów nikt nie potrafi podać. To jak są one czy tylko chciałoby się, żeby były.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 10:32

Liczne nieprawidłowości, a konkretów nikt nie potrafi podać. To jak są one czy tylko chciałoby się, żeby były.

Wystąp do gminy o udostępnienie informacji publicznej, jak przyszły już zalecenia to muszą udostępnić.
W szkole zadowoleni, wiedzą też, gdzie gmina łamała prawo.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 10:40

Konkrety to ponoć poszły do sądu.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 10:41

Wystąp do gminy o udostępnienie informacji publicznej, jak przyszły już zalecenia to muszą udostępnić.
W szkole zadowoleni, wiedzą też, gdzie gmina łamała prawo.

"Od rana mam dobry humor..." Grunt to mieć o sobie dobre mniemanie, a błędy wytykać innym.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Knyszyn, SP Knyszyn

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych