Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

udar

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Alek~

~Alek~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 18:42

Cześć. Sprawa wygląda następująco: mój przyjaciel Piotrek około 4 miesięcy temu miał udar krwotoczny mózgu. Wykryty niestety z pewnym opóźnieniem. Trafił do szpitala już w kiepskim stanie. Lekarze oczywiście zrobili, co mogli. Później zalecili rehabilitację, którą Piotrek cały czas ma. Niestety sama rehabilitacja nie przynosi pożądanych skutków. Stan niewiele się poprawił. Wiem, że to może potrwać, ale razem z rodziną przyjaciela zastanawiamy się, czy nie ma jeszcze jakiejś kuracji/ leczenia/ zabiegów, które mogłyby usprawnić cały proces. Jeśli ktoś miałby jakieś informacje na tem temat, proszę o pomoc.

#2 ~lolo~

~lolo~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 19:42

Na pewno dieta jest wskazana, trzeba byłoby sie skontaktować w tej sprawie z dietetykiem. Wiem, że również jest możliwość stosowania specjalnych kuracji, które przyspieszają odbudowę połączeń synaptycznych, ale w tej kwestii juz się bardziej nie orientuję. Może warto poszperać jeszcze w internecie i poczytać?

#3 ~fiołek~

~fiołek~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 19:20

ja ze swojej strony mogę polecić nuraid (preparat na przyspiesznie odbudowy połączeń synaptycznych). U mojej kuzynki na prawdę zdziałał sporo dobrego.

#4 ~Wilk~

~Wilk~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 23:56

również zgadzam się z tym. Dziadek jest po terapii z nur aid. Efekty bardzo pozytywnie zaskakują. Terapia warta uwagi.

ja ze swojej strony mogę polecić nuraid (preparat na przyspiesznie odbudowy połączeń synaptycznych). U mojej kuzynki na prawdę zdziałał sporo dobrego.

#5 ~Momega~

~Momega~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 23:16

również zgadzam się z tym. Dziadek jest po terapii z nur aid. Efekty bardzo pozytywnie zaskakują. Terapia warta uwagi.

Warta jak najbardziej, nie wiedziałam że w internecie można znaleźć tak ciekawe i przydatne informacje na temat tego wspomnianego neuroaidu..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych