Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 15:20

Zabrakło mi tu tylko czekolady. Nie znam bardziej uniwersalnego prezentu, bo prawie każdy ją lubi. Nie trzeba znać gustu - wystarczy zaskoczyć. Na przykład ciekawość związana z naturalną czekoladą 100% albo inne prosto z ziarna kakao, które jest zdrowie w Manufakturze Czekolady. Albo jakieś czekoladowe figurki czy narzedzia z czekolady na przykład w Czekoladowym Warsztacie. Jest mnóstwo opcji i można zaskoczyć czymś nieznanym.

#2 ~Tusia~

~Tusia~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 12:34

Ja od 2 lat w grudniu  nie pokazuję się w galeriach handlowych. Wizja stania w gigantycznych kolejkach i przepychanki pomiędzy sklepowymi pólkami przekonały mnie do robienia zakupów przez internet. W zeszłym roku koleżanka poleciła mi firmę 'Ze skóry' i jestem zakochana po dziś dzień. Kupiłam wtedy mamie kopertówkę firmy Betlewski- niesamowita jakość w stosunku do ceny. Ogromny wybór, szybka wysyłka, zero stresu. Polecam ;)

#3 ~Wera~

~Wera~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 07:14

Prezenty powinny być dostosowane do zainteresowań, takie które można wręczyć w zasadzie każdemu bo "pasują" lubię najmniej, mój brat jest zapalonym graczem więc zawsze staram się wyszukać grę której jeszcze nie ma a wciągnie go bez reszty, w tym roku z konsoleigry mu zamawiałam i teraz czekam już, jak mu się te prezenty pod choinką spodobają

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 13:39

Nie wiem czy istnieją uniwersalene prezenty, ja na mikolajki dostałam od męża lokówkę curl secret i to byl dla mnie wymarzony prezent, juz od dawna mialam ja na oku, zdziwiłam sie ze w ogóle mąż pamiętal ze o niej wspominałam, teraz często kręce sobie nią włosy, moja ma dodatkowy czujnik temperatury który pilnuje by włosy nie były przegrzane, myle ze to fajny prezent dla kobiety, która lubi dbać o włosy

#5 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 21:20

Uniwersalne prezenty brrrr, dla koleżanki z pracy tak ale dla kogoś bliskiego to nie jest moim zdaniem fajne wyjście, ja dla moich rodziców kupiłam w tym roku rejs statkiem z Itaki i taki prezent na pewno zapamiętają na długo 

#6 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 11:56

My w tym roku szalejemy i wykupiliśmy sobie wczasy! Już od jakiegoś czasu nas korciło, aż w końcu zdecydowaliśmy się na biuro podróży Soltur, zachęciły nas promocje. I tak końcem maja jedziemy do Grecji! Już nie mogę się doczekać :)

#7 ~Mirka~

~Mirka~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 18:28

Ja od lat zamawiam z Hexeline. Zawsze znajdę coś co akurat przyda się mamie czy babci. Chusty, apaszki itp. Myślę, że są to rzeczy uniwersalne, ale też praktyczne

#8 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 20:16

Z tymi prezentami na święta jest tak, że najtrudniej jest jak ma się w domu dziecko w podstawówce- prezenty dla dzieci już tak nie cieszą, chce być jak dorosły i ciężko coś wybrać, my ostatecznie wymyśliliśmy smartfona bo caraz częściej też nocuje u kolegów więc przyda się kontakt, a jak dobierzemy mu w Virgin Mobile do naszych pakiet za 9,50 zł to na pewno mu to wystarczy do podstawowego kontaktu

#9 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 08:58

Ja zrobiłem rezerwację i ukochaną zabieram na romantyczną kolację do restauracji Salto w Warszawie. Słyszałem mnóstwo pozytywnych opinii, a moja dziewczyna lubi dobrą kuchnię 

#10 ~moska~

~moska~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 15:20

Chyba większość kupuje podobne produkty i nie ma w tym żadnego zaskoczenia. Filmy, jakaś muzyka, książki, zabawki dla dzieci i inne tematy. Ale sklepy w tym roku przygotowały się na tyle dobrze, że np. Empik nawet w tym tygodniu jeszcze daje gwarancje dostawy prezentów przed świętami. W poprzednich latach było wesoło - prezenty potrafiły przechodzić dopiero po nowym roku. Sami jeszcze wczoraj zamawialiśmy, ale już wystarczy. W sumie prawie wszystko udało się zamówić po najniższej możliwej cenie. 

#11 ~wektor39~

~wektor39~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 11:20

No niezłe te propozycje prezentowe nie wiem jednak czy znajdzie się wiele osób, które byłoby na nie stać ;) Co jak co ale nie jest tanie sprezentowanie drugiej osobie aparatu cz telefonu. Nie kupowałabym tego w ciemno ale najlepiej byłoby się skonsultowac z drugą osoba i pogadać z nią co konkretnie chciałaby dostać. Proponowałbym zajrzeć sobie jeszcze tutaj:

megakoszulki.pl/swiateczny-kreator-prezentow

Na stronie jest kreator prezentów.

#12 ~Zuzia~

~Zuzia~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2017 - 14:56

Ja myślę, że portfel to bardzo uniwersalny prezent. Tacie zamówiłam w Primamodzie czarny klasyczny skórzany. Jest idealnych rozmiarów, bo zmieści się do kieszeni, ale ma też sporo przegródek na dokumenty. Jestem pewna że tata będzie zachwycony, bo ceni sobie dobrą jakość.

#13 Reade11

Reade11

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 20:56

Już po świętach, więc może warto podsumować i wyciągnąć wnioski z tego co kupiliśmy jako prezenty dla bliskich. Czy na pewno się podobały, może z innego prezentu ktoś bardziej się ucieszył. Taką informację warto wziąć pod uwagę na przyszły rok.

#14 ~Dewinka~

~Dewinka~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 12:59

Bardzo fajnym pomysłem na prezent, jeżeli zależy nam na czymś naprawdę ekstra jest ufundowanie jakiegoś wyjazdu, u nas właśnie jak rodzice mieli 30stą rocznicę ślubu to wykupiliśmy im rejs po Wyspach Kanaryjskich w Itace i byli pod ogromnym wrażeniem tak spędzonych wakacji 

#15 ~alicjaR~

~alicjaR~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 12:24

Też może być. Dużo zależy od okazji i dla kogo. Siostra niedługo organizuje parapetówkę i zamierzam kupić jej w jagodowymkocie obraz olejny, który sie jej tak podoba. Wiem doskonale, że jej teraz na niego nie stać, wiecie doskonale ile kosztuje budowa, wykończenie domu, życie i spłata kredytu. Ja nie zbiednieję, a ona się ucieszy

#16 ~Agnieszka Ch.~

~Agnieszka Ch.~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 11:47

Jeśli to prezent dla kogoś bliskiego to zawsze mile widzianym będzie portfel. Oczywiście w kolorze czerwonym :D Ja ostatnio kupowałam na zeskory.com czerwony portfel marki Betlewski. To co warte podkreślenia to, że cena jest bardzo przystępna jak na taki portfel z naturalnej skóry, ale myślę, że to ze względu na to, że produkcja odbywa się w Polsce i odchodzi wiele kosztów dodatkowych jak np. transport z zagranicy, marże pośrednicze itd. Dodatkowo portfel jest ładnie zapakowany w papier i białe sztywne pudełeczko więc akurat na prezent.

#17 Agnieszka Ch.

Agnieszka Ch.

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 kwiecień 2018 - 12:10

a tu zdjęcie tego portfela

914d92552010b48cmed.jpg

#18 Meika Pearls

Meika Pearls

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 10:33

Jak dla mnie to najpiękniejsza jest biżuteria :) Np taka jak ta :) 

#19 ~Eryk~

~Eryk~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 13:18

Hmm, ja chyba będę ostatnią osobą na świecie, która uparcie będzie obstawać przy książkach :D Książki to najlepszy prezent. Na czytamwszedzie.pl można znaleźć najświeższe nowości wydawnicze.

#20 hagen

hagen

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 13:25

Jak dla mnie coś do domu jest zawsze uniwersalne np. kubek na kawę, ładne talerze czy coś ładnego do postawienia w domu. Ostatnio kupiłam na stronie: https://www.limango.pl/ fajne ozdoby LED koleżance. Takie drobne lampki do powieszenia. Chyba każdy z takich się ucieszy no i pasują chyba do każdego wystroju. Także poszukiwanie prezentów ładnych uniwersalnych proponuje zacząć od wejścia tam w zakładkę „dom".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych