Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 16:59

Koleżanki, Koledzy,
W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia czyli okresu obdarowywania swoich bliskich, pracowników a tym samym docenienia ich zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków - chciałbym zaproponować Państwu prezenty w formie przeżyć, emocji.
Nasze rozwiązania to narzędzia, które oddajemy w Państwa ręce aby mogli Państwo korzystać z tego niesamowitego mechanizmu. Podarowanie nowych nowych emocjonujących okoliczności Państwa pracownikom czy kontrahentom przy zastosowaniu odpowiedniej komunikacji zdecydowanie podnosi efektywność działań motywacyjnych i lojalnościowych.
Od blisko 10 lat dostarczamy Polakom emocji, budujemy silna ogólnopolską markę i rozwijamy się w zaskakującym tempie, tylko i wyłącznie dzięki naszemu produktowi, który po prostu działa.
Zapraszam do kontaktu
Robert Michałek
B2B Manager
firma : Prezent marzeń
Mobile: 570 310 310

#22 ~Kolorowa~

~Kolorowa~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 20:11

Ja sądzę, że np. zafundowanie komuś bliskiemu wyjazdu to jest okazanie czegoś super! A wcale to nie musi być bardzo drogi prezent - np. Itaka ma nieraz takie taniutkie wycieczki na 2-3 dni do Włoch, warto polecić :)

#23 ~sankos~

~sankos~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 14:25

Dla dzieci to jakieś gry planszowe - odpuszczajmy kupowanie gier komputerowych, to nie ten etap. W Empiku Online macie zabawki Hasbro przecenione do 40 proc. więc może coś w stylu Monopoly, Taboo i innych gier? To raczej zdecydowanie lepszy pomysł.

#24 MoniaG

MoniaG

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 13:17

A może warto rozeznać się w Internecie w tej materii? Moim zdaniem to jest dobry pomysł.

#25 thomas49

thomas49

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:56

Myślę, że warto poradzić się znajomych w tej materii. Myślę, że z całą pewnością będą w stanie pomóc.

#26 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:05

Myślę, że warto poradzić się znajomych w tej materii. Myślę, że z całą pewnością będą w stanie pomóc.

Ty nie myślisz, ty jesteś zwykłym durnym botem.

#27 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:06

A może warto rozeznać się w Internecie w tej materii? Moim zdaniem to jest dobry pomysł.

Kolejny durny bot, tym razem samiczka ;)

#28 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 13:52

Ja w tym roku dostałem zegarek Jordan Kerr. Jest na prawdę stylowy i myślę, że mógłby to być prezent na każdą WIĘKSZĄ okazję dla każdego.

#29 adelas

adelas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 09:03

Uważam że świetnym pomysłem może być spersonalizowana odzież bądź inny gadżet. https://zaprojektuj-koszulke.pl polecam ten kreator który jest intuicyjny i prosty w obsłudze ale daje bardzo duże możliwości

#30 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 11:20

Zależy od półki cenowej. W moim przypadku na trzydziestkę zażyczyłem sobie alkomat alkohit x60. Coś takiego widziałem na domówce u znajomych i spodobała mi się koncepcja oddawania kluczyków trzeźwym gościom, czyli alkomat nie tylko do własnego samochodu. Uważam, że dobra elektronika, to bardzo uniwersalny prezent, choć lepiej zapytać się obradowaną osobę, czy coś konkretnie takiego potrzebuje.

#31 wowwow

wowwow

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 kwiecień 2019 - 08:57

Wiadomo, że jeśli chodzi o prezent dla kobiety, to może to być tylko biżuteria ;) Przynajmniej tak to wygląda w przypadku mojej żony, za to jeśli ktoś szuka odpowiedniego jubilera internetowego (bez obaw o oszustwo czy niską jakość wyrobów) z czystym sumieniem mogę polecić tego.

#32 ~marcinwelko~

~marcinwelko~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 18:42

Ja swojemu bratu na święta kupiłem iphone 7. Miał dość stary telefon, a teraz ma przynajmniej czym robić zdjęcia. Jest bardzo zadowolony. Nie dotknęło bardzo po kieszeni bo wziąłem na abonament w play. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych