Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czyt~

~czyt~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 13:54

To czego łazić na te pokazy, bo prezent dają to już trzeba iść? Nie idziesz - nie płacisz.

#2 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 14:23

Wczoraj odwiedziła mój dom bardzo miła i sympatyczna młoda pani.Proponowała  mojej żonie fantastyczną poduszkę za ok 2 tys.zł,matę masującą za tylko 4 tys,oraz inne cudowne urządzenia.Twierdziła że jest zawodową masażystką.Nie bardzo mnie o tym przekonała.Gadane miała i owszem ,lecz jej bardzo długie paznokcie trochę przeczyły jej słowom.Na plus było że nie była nachalna w oferowaniu tych fantastycznych,za pół darmo produktów.Lecz odnoszę wrażenie ,że zauważyła nasze nasze nastawienie.Co  dziwne towarzyszył tej Pani młody człowiek ,który przez ten cały czs nie wypowiedział żadnego słowa,lecz z wielkim zainteresowaniem rozglądał się po domu.Pierwszą moją myślą było że jest to kierowca,lecz gdy odjeżdzali za kierownicą była kobieta.Być może wyolbrzymiam tą sytucję,lecz wyglądało to bardzo podejrzliwie.Pani ta zapewniała że pokaz jest bezpłatny,nic nie będzie oferowane do sprzedaży,że chodzi jej tylko o wypełnienie ankiety, na bliżej nie określony temat.Gdy wychodzili z mego domu , nie wspomnieli o  jej wypełnieniu.Przypomniałem sobie też sytuację z przed paru lat ,gdy ta sama firma wcisneła moje bardzo wiekowj teściowej super matę za super cenę.Gdy chciała ję zwrócić już na drugi dzien,sympatyczna pani która to sprzedała,nagle zrobiła się mniej sympatycza,zaczeły sie grożby a następnie brak kontaktu.Piszę o tym trochę chaotycznie ,lecz mam nadzieję że do kogoś dotrze ostrzeżenie przed tymi ludzmi.Nie mają oni bowiem żadnych skrupułów.Dla nich liczy się tylko prowizja.

#3 morele

morele

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 październik 2013 - 16:18

bardzo trzeba uważać na takie sprawy, można się wciągnąć w kolosalne koszty

#4 ~obserwator z boku~

~obserwator z boku~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 16:58

Naiwność nie zna granic.A wiadomo,na kogo polują takie markietingowe chwyty.Zaś  seniorzy szczęsliwi,że ktoś sie nimi zainteresował ,.dają sie wprowadzać w przysłowiowe maliny...bo nie mają co ze soba zrobić ,całkowita bierność i niemoc....a wszystko przez kompletny brak zajęcia i cała prawda!

#5 ~sum~

~sum~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 21:17

Taki emeryt co ma 1000 zł emerytury patelni za 1800 zł nie kupi !

A tu pełnia szczęścia patelnia super , były występy, poczęstunek, ciasteczka a może kolacja .

Poprawnie to emeryt powinien wnuków pilnować , a nie patelnie czy garnki kupować.

Szwagierka kupiła komplet sztućców za 5000 zł, jak pokazała , to zawiozłem ją o sklepu ............. a tam cena 500 zł jeno zero mniej , to nie różnica.

Szwagrowi wcisnęli łóżko o masażu , a w instrukcji okazało się że zawałowiec nie może go używać/ci kasę zwrócili/.

#6 ~zet~

~zet~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 10:32

Moja mama podpisała umowę zakupu cudownych garnków na pokazie w sanatorium. Do splaty 3000pln - garnki można kupić na allegro za 299pln.

#7 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 13:53

NACIĄGACZE!!!!

#8 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 19:15

Wlaśnie wracam z pokazu firmy comfored plus. Naciągneli 5 par małżeńskich. Każdą na 8500. Sprzęt, który każda z par "wygrała" był wartości ok. 2000-3000. Do tego mata masująca warta ok.700zł a kupiona za 8500. Strzaszne jak oni działają jakie szyuczki psychologiczne stosują.

#9 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 19:24

Wlaśnie wracam z pokazu firmy comfored plus. Naciągneli 5 par małżeńskich. Każdą na 8500. Sprzęt, który każda z par "wygrała" był wartości ok. 2000-3000. Do tego mata masująca warta ok.700zł a kupiona za 8500. Strzaszne jak oni działają jakie sztuczki psychologiczne stosują.

#10 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 16:01

tys zl i poprosilam pania ze odstępuje od umowy i kredytu aby mi nie naliczali rat wyslalam tez E-mailem szybko do podanego adresu e-meilam firmy że odstepuje od umowy sprzedazy .Czekam na odpowiedz narazie weekend to cisza nr telefonu tez nie odpowiadaja .Chce zwrocic dany towar i odeslac do tej firmy .Znalazlam ten sam produkt w sklepie medycznym i na Alegro po ok.500zl zarabiaja dodatkowo ok 2000zl to jest naciaganie ludzi na gdyz idac na takie spotkanie niby pogadanke nie wiemy co bedzie i nam beda pokazywac aby sprawdzic w internecie a tam na spotkaniu nie wolno uzywac telefonu do tego starsi ludzie seniorzy nie wszyscy znaja sie na komputerze i nie potrafia surfowac w sieci aby sprawdzic .To jest czyste oszustwo na nieznajomosci cen pranie muzgu chec latwego zarobku i zysku na starszych naiwnych ludziach żeruja .Tez czekam co bedzie ze mna czy nie bede miala klopotow w jakie sama sie uwiklalam wyjsciem na te spotkanie.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 17:46

To prawda  firma Comfortmed +  jest bandą naciągaczy. Tą firmą powinien  zainteresować się  prokurator. Na pokazach pokazują maty konkretnej firmy, a z chwilą zakupu  dają matę zakupioną na rynku chińskim za jakieś 200 zł.  Oszukują ludzi    w sposób bezczelny i chamski, ŻERUJĄ na ludzkiej naiwności. Kazdy, kto zakupił u nich matę masującą powinien sprawdzić czy zawiera logo firmy  prezentowanej na pokazie, a jeśli mata jest bez żadnego logo (również na metce) to znaczy że za matę wartą 200 zł  zapłaciliście 8.500  zł, a to już jest oszustwo. Proszę to zgłosić na Policję bądź prokuraturę,  a przedstawiciele tej firmy Maria Maćkowiak czy Tomasz Kaczmarek poniosą stosowne konsekwencje  karne :) :D

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 20:17

Daliśmy się naciągnąć na te gadżety, niestety czar prysl jak sprawdziłem ile to kosztuje. Udaje się do urzędu ochrony konsumenta szukać pomocy. Odstąpilem od kredytu. Jak u kogo kolwiek taka sytuacja się zakończyła? Proszę o wpis.

#13 ~Maurycy~

~Maurycy~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 08:42

Uważajcie na oszustów, którzy oszukują i naciągają. Za 8500 zł sprzedają towar warty 2000 zł. A towar wzięty na raty w banku to spłata ponad 12 500 zł. Szczególnie wyciągają te pieniądze od ludzi starszych. Młodych nie zapraszają na pokazy, bo się boją konsekwencji. 

Ich "dziupla" mieści się koło Poznania. Tam też musiałem sam odwieźć  ten cały podrobiony towar, który mi zostawili. Macie na to 14 dni, bo jak nie to mają was i już płacicie. Nawet nie maja oznaczonego biura, ludzi nie wpuszczają do pokoju, tylko przyjmują na zewnątrz, żeby nikt nic nie widział i nie słyszał o czym rozmawiają.

Poza tym proponują umniejszenie umowy, żeby coś kupić za mniejszą cenę, bo nie chcą zerwać umowy, twierdzą że nie można. Ale nie dajcie się na to naciągnąć, macie 14 dni na zwrot. To naciągacze.

#14 ~Lila~

~Lila~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 22:18

Panie Maurycy czy zaliczkowal im Pan?czy zaliczka jest do odzyskania

#15 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 16:56

bzdura

#16 ~Lucek~

~Lucek~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 10:23

Banda naciągaczy robią ludziom wodę z mózgu za badziewne produkty trzeba słono zapłacić ktoś powinien zrobić z takimi porządek LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ

#17 dybak

dybak

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 10:30

Moim zdaniem takie praktyki powinny być zabronione i karane więzieniem, mi kobieta proponowała super odkurzacz za 12000 tyś. super piorący w w ogóle czego on nie miał to jej od razu znalazłem na necie taki sam za 4000 tyś. Pani szybko się spakowała i pojechała. 

_____

Blog

#18 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 08:33

Również dopisuję się do negatywnych opinii , jak również do okropnego traktowania osób na spotkaniach. Powinno sie takich praktyk zabronić.

#19 WJulka

WJulka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 maj 2019 - 08:52

Najgorsze jest to, że oni czatują na osoby starsze które z racji wieku łatwo naciągnąć, ja uprzedziłam mamę, żeby zawsze mi mówiła o takich pseudo pokazach a jak już koniecznie będzie chciała pójść to tylko ze mną lub moim mężem. 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 10:50

A kałom pa chrypcie ich  i pojduć w kibinimatier

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych