Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

21 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Camaro~

~Camaro~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 10:43

Byłem na jednym z pokazów firmy Comfort Med + . Chodziło głównie o maty masujące .Wszystko pięknie nam zaprezentowano . Nawet zostsliśmy wymasowani. Po pokazie zostaliśmy zaproszeni do stanowisk maglowniczych gdzie usiłowano nam prawie za "darmo" , wcisnąc rożne bardzo atrakcyjne towary. Nawet kredyt został przyznany mimo , że w innych bankach nie miałem zdolności kredytowej bo mam juz zaciągnięty na inny cel. Wszystko pięknie aż do momentu podpisywania dokumentów. Ni stąd ni z owąd na stole pojawił się , wyciągnięty z torby , specjalny długopis. Po zapytaniu czemu tym mamy się podpisać a nie moim , pan stwierdził , że bank tego sobie życzy. Znam tego typu długopisy . To coś co umożliwia wymazywanie napisanej treści. Tzw znikopis. Po podpisaniu umowy , długopis został schowany a pozostałe dokumenty wypisywane były już zwykłym długopisem . Czy przypadkiem nie jest to sposób na oszukiwanie klientów przy zaciąganiu kredytu ? Ja , zaraz po podpisaniu , zrobiłem zdjęcie dokumentów. Ewentualne zmiany nic by nie dały. Mam też zdjęcie pana podpisującego umowę tym znikopisem. Proszę , bądźcie uważni i rozważni przy podpisywaniu wszelkich umów z tego typu firmami. Po otrzymaniu umowy z banku , może się okazać , że wysokość rat jest całkiem inna niż Wam obiecywano.

#22 ~Józef~

~Józef~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 08:48

Cz ten towar trzeba zawieść osobiście czy nie można przesłać kurierem??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych