Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
58 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 12:43

Też mnie oszukał o tym samym Panu chyba mowa, mi pisał że dłuższy czas siedzi w stolicy a mieszka prawie nad morzem, ale tu mu się dobrze żyje, zapraszał mnie na lodowisko bo tam ma jakieś układy. Uważajcie dziewczyny, nie dajcie się nabrać na ładne oczka, a i szybko chciał na jakis urlop wyjechać żeby się poznać i czas razem spędzić ale pod warunkiem że on wszystko będzie załatwiał. Nie pisze tego po złości tylko żeby ostrzec inne kobiety.

A jak go poznałaś ?

#42 ~Następna~

~Następna~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 14:18

Ratownik nadal grasuje....oszukał wiele osób nie tylko kobiety , przyjaciół , kolegów z pracy .Podaje się za osobę którą nie jest.Faktycznie ma zaburzenia osobowości.Dziewczyny nie dajcie się nabrać bo będzie wam nadzwyczajniej przykro.

#43 ~Xxc~

~Xxc~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 18:46

Znam go z czasów jak pomieszkiwał we Wrocławiu okłamał wielu ludzi .Wyrazy współczucia dla siebie i tych naiwnych dziewczyn że poświęcili mu swoją uwagę nie warto nie jemu.

#44 ~Oszukiwana~

~Oszukiwana~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 18:57

A dowody na To ze oszukiwał ma ktoś I jak to odszyfrowaliscie ?

#45 ~Koniec~

~Koniec~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 19:33

Myslę że czas zakończyć temat Pana Grzegorza ratownika szkoda czasu na bzdurne pisanie .Morał jest taki że trzeba być zawsze uważnym i przezornym i nie za bardzo ufać .

#46 ~xxxxx~

~xxxxx~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 22:13

A może jeszcze ktoś ma coś ciekawego do piwedzenia, żeby ostrzec nowe ofiary ...

#47 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 14:42

Nie planujcie z nim przyszłości To nie jest materiał na długi związek a tym bardziej na męża.

#48 ~Kelnerka~

~Kelnerka~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 18:05

Potwierdzam ...

#49 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 21:19

tez potweirdzam, mieszkal we wrocku, mial jakies zaburzenia osobowosci, stracil tutaj wszystko, mial wymyslone cv i nie wiadomo czy w ogole mial uprawnienia ratownika, jezdzil autem bez prawka, ciagle sie przeprowadzal a pozniej okazalo sie ze oszukiwal wlascicieli i wyprowadzal sie bez placenia, kobiet po kilka jednoczesnie, gdy wszystko wyszlo uciekl do szczecina

#50 ~On jest super!~

~On jest super!~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 20:06

Czy któraś z was wie gdzie Grześ znajduje się obecnie? Wystarczy samo miasto.
Bardzo mi na tym zależy.

#51 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2016 - 19:40

Pracuje w warszawskim Falck'u. Tu też bryluje, oszukuje, ale chyba kierownictwo na nim się zaczyna poznawać. Nie dostał się na dyspozytora, a czas jako kierowcy karetki też chyba ma policzony.

#52 ~Ostrzegam!~

~Ostrzegam!~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2016 - 02:20

Taka mała sugestia dla Anny, Grzegorz nie ma prawka! Jest ślepy jak kura! Zanim dojdzie kolejny raz do TRAGEDII za sprawą Grzegorza to może się ktoś w końcu tym zajmie!

#53 ~KG~

~KG~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 14:07

Ja bym uważała:) szkoda słów...mam nadzieję, że to ostatni taki mężczyzna w moim życiu, Bez wartości i zasad...a bajeruje że ho ho ho. Że ratownik, że taki opiekuńczy, że taki i owaki...jak dla mnie wieśniak...

Oczywiście uważaj! Rozmawiałam z kolegą z zupełnie innej miejscowości... Kiedy opowiadał mi o koleżance którą pewien koleś z badoo robił w ch****, historia wydawała mi się dziwnie znajoma... A kiedy padło nazwisko podparte zdjęciem - padłam ze śmiechu:) Okazało się że to ten sam gość który zbajerował mnie:) Jak widzę całkiem  nieźle mu to idzie:)

#54 ~Z wrocka~

~Z wrocka~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 09:57

Masakra dziewczyny miejcie się na baczności dziwny koleś kłamieeeeeee na całego

#55 ~Niech się boi bo ma czego~

~Niech się boi bo ma czego~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 18:40

Gdzie go znajdę w Warszawie?
Mam z nim do pogadania!

#56 ~Pracodawca~

~Pracodawca~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 14:55

Szkoda ze tak późno piszesz. Grzegorz nie pracuje i nie przebywa juz w Warszawie. Z tego co ustalilem od tygodnia pracuje w Krakowie w jedynym ze szpitali. Jeżeli będę wiedział dokładnie gdzie to napewno napisze.

#57 ~Niech się boi bo ma czego~

~Niech się boi bo ma czego~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 17:39

Dziękuję bardzo,czekam na info.

#58 ~Pracodawca~

~Pracodawca~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 06:16

Ok daj jakiś kontakt do Ciebie to wyślę kilka info. Pozdrawiam

#59 ~Pracodawca~

~Pracodawca~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 14:22

Ale potwierdzone jest to, że mieszka i pracuje w Krakowie. Pracuje prawdopodobnie w pogotowiu na dyspozytorni w głównym budynku pogotowia i na 100% w szpitalu Rydygiera. Może nawet uda się zdobyć gdzie mieszka, bo też muszę go odwiedzić...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych