Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 17:57

Artykuł 68 ustawy zasadniczej mówi, że "każdy ma prawo do ochrony zdrowia" i że władze publiczne zapewniają równy dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych "obywatelom, niezależnie od ich sytuacji materialnej".

won z żydo-garbatą-komuną.

#2 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 20:00

Przepis sobie, a zycie sobie, bo nawet ci ubezpieczeni nie mają zagwarantowanej bezpłatnej opieki zdrowotnej, a ta co jest to tylko w nazie jest opieką. Szkoda słów.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 20:03

Ale to wy ,łobuzy i pindy zrobiliście to ludziom , głosując na " to " .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2012 - 07:23

przypisano mi leki, których nie mogę wykupić, bo kosztują około 300 zł... Astma i rozedma leczona jest od 15 lat. Dziś zrobili mnie na szaro. Robienie na szaro Polaków jest normą rządów nieudaczników z PO. Szpitale odmiawiaja leczenia ludzi chorych na raka - nie ma kasy i już. Rób sobie co chcesz. Ludzie płacą co m-c duże składki na NFZ ale jak zachorują odmawia się im leczenia. Czy napewno ten rząd i ten prezydent to ludzie z Polski?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2012 - 07:32

Istał się kolejny cud tuskoidów. Fala ozdrowień zalewa Polskę. Apteki przestały zarabiać. Jeszcze trochę i fala ozdrowieńców będzie 'musiała' skorzystać z infrastruktury komunalnej czyli cmentarzy. Dzieki temu uda się odciążyć ZUS i nie wypłacać rent, emerytur. Niech zyje Polsza tusków i komorusków. Pieniadze nasze idą u postbolszewików z PO na budowę pomników sowieckim bandytom i zbrodniarzom, a sa to miliony. WIERZYĆ SIE NIE CHCE,ŻE TACY LUDZIE RZĄDZĄ POLSKĄ ... A JEDEN Z NICH REPREZENTUJE CAŁY NARÓD. PREZYDENT SPONSOREM POMNIKÓW DLA SMIERTELNEGO BOLSZEWICKIEGO WROGA. HORROR!

#6 ~legionella~

~legionella~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2019 - 06:10

Rachunek to pikus a jak zlapiesz bakterie to po tobie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych