Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 15:13

GŁUPIE LALE A ZWŁASZCZA TA MISS PODLASIA ZWYKŁA SZMATA !! WCALE NIE JEST ŁADNA WIDZIAŁAM JA NA ŻYWO ZADNA REWELACJA JAK ZWYKŁA DZIEWCZYNA A CYCKI WCALE NIE SA TAK PIEKNE JAK ONA TO OPISUJE NIECH POCZEKA JAK ZACZNA SIE PROBLEMY JAK U MOJEJ PRZYJACIÓŁKI TO ZMIENI ZDANIE NA TEMAT SILIKONU

#2 ~owald~

~owald~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 17:42

oj nie biła cię mamusia paskiem po tyłku zastanów sie co piszesz a moze jestes na przepustce z normalnego szpitala lub miałes nieodpowiednie zabaweczki w piaskownicy

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 20:18

RADZE uciekac od prof Józefa jethona , robi "plastyke" na Radzymińskiej, przyjezdza zawsze w weekendy z Wawy.
Możecie zreszta poczytać fora internetowe.
Usta robił tzn, powiekszenie dla mojej kolezanki, szok, po tygodniu zrobiły sie grudki, za 1ml tego kwasu czy czegos tam zapłaciła 1 tys zł,
usta dalej małe tyle że z grudami. A on Nic nie ma sobie do zarzucenia, nos tez robił innej, nic sie nie zmienił jaki był taki jest, ot podłubał
i tyle.

#4 ~Felicia~

~Felicia~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2016 - 10:34

Też robiłam zabieg w Białymstoku u dr. Doroty Żukowskiej i bardzo sobie chwalę efekt powiększania biustu :) Wygląda bardzo naturalnie i pięknie. I wreszcie się nie wstydzę i jestem pewna siebie. 

#5 ~kasandraa~

~kasandraa~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 09:07

w Białymstoku w klinice Humana Medica Omeda przyjmuje dr Dorota Żukowska. Operowałam u niej swoje odstające uszy, kuzynka korygowała nos. Jej mogę zaufac, dla mnie to bardzo dobra chirurg plastyczna

#6 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 09:32

Zobaczcie recenzję dziewczyny po powiększaniu biustu na breastactives.com.pl

#7 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2017 - 11:56

Witam chce w tej klinice zrobić korektę nosa niech odezwie się osoba która robiła jest zadowolona... opinie czytam różne i nie wiem co myśleć ale jestem pewna ze chce to zrobić.
Pozdrawiam

#8 ~aksamitka~

~aksamitka~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 10:32

zdecydowanie polecam ci klinikę Humana Medica Omeda, bardzo dobra kliniki, przyjmuja tam bardzo dobzi lekarze w tym chirurg plastyczna Dorota Żukowska. Operowała mi odstające uszy, wszystko wyjaśniła na konsultacji, jak bedzie operacja wyglądała, co potem robić itd. Wszystko przebiegło bez komplikacji, dziś mam piękne, naturalnie wyglądające uszy , które juz nie są pośmiewiskiem

#9 ~malwinaa~

~malwinaa~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 12:48

oj tak, zdecydowanie. nawet moja kuzynka przyjechała specjalnie do nas do Białegostoku do kliniki Humana Medica Omeda zoperować nos u dr Żukowskiej. I powiem szczerze efekt super, widać różnicę bo miała na prawde duży nos, taki garbaty. Szpecił ją bo ładna dziewczyna tylko ten nos...dziś cudnie wygląda własnie dzięki dr Żukowskiej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych