Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W poszukiwaniu haka :: zobacz komentowany artykuł


47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 kwiecień 2008 - 14:25

No i ma Platforma problem. Reczuś też łamie prawo. Radni łamią prawo. I jak tu zwalić na poprzedników? Próbowała Pseudoredaktorka ale nie wychodzi! Pozostaje tylko prawo zmienić i zapisać' że obowiązuje tylko opozycję. Do dzieła PO, do dzieła!

#22 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 kwiecień 2008 - 15:02

I do czego to wszystko nas do prowadzi???? Wnioski narzucają się same. Moim zdaniem wszystkie te zagrania doprowadzą do tego, że Ciechanowiec minie się z pieniedzmi unijnymi przewidzianymi na najbliższe lata. Jeżeli nie ma porozumienia między Burmistrzem a Radą to nici z inwestycji w naszej gminie. Pytanie tylko, czy to wszystko tak niechcący wychodzi, czy też jest to z góry zaplanowane??????????? W tym zamęcie nawet się nie obejrzymy jak minął kolejne lata a w naszym mieście "niczego nie będzie" (cyt. P. Kononowicza). Smutne, ale jakże prawdziwe!!!!!

#23 ~Układny z PZU Wys Maz~

~Układny z PZU Wys Maz~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2008 - 10:48

Witajcie Ciechanowiecczanie. Czytałem w archiwum kilka artykułów. Chcę zwrócić uwagę na rolę wymiaru sprawiedliwości a w szczególności stróżów prawa w uroczym miasteczku Wysokie Mazowieckie. Trzeba przyznać że statystyki mają prężne i małoby gdzie szukać takiej "zapalczywości" w kreowaniu różnych historii ale jak za chwilę spróbuję przedstawić działania te oparte są dosyć często na co najmniej dziwnych mechanizmach ,które można w łatwy sposób uznać za przekraczające uprawnienia nie mówiąc już o ich znaczeniu w swerze moralnej. Od kilku lat zdarza się nagminnie często, że sądy w Wys Maz skazują ubezpieczonych w innych firmach niż PZU ,ZA np. "podstawienie samochodu do kolizji", nie daj Boże być ubezpieczonym w innej firmie niż PZU i uczestniczyć w kolizji na terenie powiatu Wysokomazowieckiego. Jeśli los sprowadzi kogokolwiek w te strony i spełni kryteria o których piszę wcześniej ma "wyrok" w kieszeni. Powód takiej sytuacji jest w sumie dość blachy. Specjalna zniżka na terenie tego powiatu dla wszystkich pracowników wymiaru sprawiedliwości na ubezpieczenia zawierane w oddziale PZU w Wys Maz. Dotacje na zakup sprzętu komputerowego i inne dla komendy powiatowej policji w Wys Maz. Uważam że dość łatwo to sprawdzić. W dokumentacji szeregu spraw gdzie ludzie mniej lub bardziej udanie przeciwstawiali się tej cichej zmowie jednak bez skutku. Trzeba przyjąć udział w spisku przeciw PZU i wziąć na swoje barki ciężar kary. I nikomu to nie przeszkadza bo przecież wszystko jest ok . Policja robi dobrą robotę, sąd ma co robić a państwo ma z tego powodu niebanalne przychody a "normy moralne i przestrzeganie prawa" - to sztandarowe hasła tutejszych operacyjnych. Potrafią skutecznie wyperswadować podejrzanemu że na pewno jechał tą drogą w celu podstawienia samochodu do kolizji. Jak to potrafią dobrze protokoły spisać, a na opornych nawet psychiatrę wezwać że jak się przyznać nie chce to psychiatra musi go wybadać czy może myślał że z marsa wystartował, a jego auto to spodek na pewno. Jedynie słuszne prawo i paragrafy dla władzy się należą a operacyjni utrwalają te zachowania od lat i nikt tego nie odkrył. Żadna gazeta, redaktor(ka) nikt się tym nie zainteresował. Bo takie mamy prawo w tym kraju- istna znieczulica.
Myślę czytając artykuły o waszych problemach, że jeśli PZU mogło w tak łatwy sposób zaskarbić sobie przychylność owych funkcjonariuszy publicznych zresztą , to pewnie bardzo łatwo można ustawić się w ten jedynie słuszny szereg ,wystarczy tylko zrobić dobry gest .Może zakupić policji nowy samochód służbowy, bądź bodaj ocieplić jakiś służbowy budynek bo po lecie przychodzi jesień a po niej zima i usługi na rzecz darczyńcy będą z sercem bez kompleksów świadczone jak talala .

#24 ~Zuzia~

~Zuzia~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2008 - 18:37

Ciechanowiec na szczęście odrywa się powoli od PISaków i ich ciechanowieckich wyznawców-szkodników. Jeszcze mam nadzieje, że wszyscy zatrudnieni dzięki układom ludzie, którzy ukończyli Ciechanowiecką Wyższą Szkołę im. Święck..go, w końcu wylecą za swoją niekompetencję. Za poprzedniej kadencji dziwnym trafem bardzo dużo ludzi znalazło zatrudnienie w gminie oraz innych instytucjach powiatowych ( AMiRR, ODR itp ) , którzy byli dziećmi, kumplami i innymi takimi państwa Ł. , oraz pracowników Urzędu Miejskiego w C-cu "poprawnych politycznie" dla poprzedniej władzy

#25 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2008 - 20:44

Niedokończone seminarium i kurs SB lepsze?

#26 mewa

mewa

  Nowy

 • Użytkownicy
 • Pip
 • 3 postów

Napisano 16 kwiecień 2008 - 21:21

Patron Wyzszej Uczelni dr Swiecki dba o poziom nauczania na studiach wieczorowych i zaocznych kazdy je kończy dzięki akadmeickiemu podejsciu dr Swieckego. Układ panie dr Swiecki panie byly byrmistrzu L pani dyr Muzeum i prosze ks proboszca ( i tutaj wilkie rozczarowanie i smutek, ze ks namieszał tyle, podzielił społ :((..) i inni bedzie rozwalony sa ludzie nie tylko z C-C którzy maja was juz dosyc...

#27 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2008 - 22:01

Niestety to, że dorwaliście się do władzy mądrości, pokory i wiedzy wam nie dodało. No ale w SB tego nie uczyli. No i Panie Burmistrzu Reczko łamanie prawa nie popłaca. Kto czym wojuje od tego ginie...

#28 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2008 - 22:02

No i ma Platforma problem. Reczuś też łamie prawo. Radni łamią prawo. I jak tu zwalić na poprzedników? Próbowała Pseudoredaktorka ale nie wychodzi! Pozostaje tylko prawo zmienić i zapisać' że obowiązuje tylko opozycję. Do dzieła PO, do dzieła!

#29 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2008 - 22:04

No tym razem już Pani przesadziła Pani Aniu!!!!!!! Że Pani jest stronnicza to wiem od dawna. Ale tak kłamać w żywe oczy???? Łapiak nie startował w wyborach. Reczko i jego kumple pisali donosy w poprzedniej kadencji jeden za drugim!!!!!!!! Jak Łapiak miał sprawę za remont przepustu po powodzi to wrzeszczała Pani Redaktor,że łamie prawo. Jak Reczko buduje drogi bez pozwoleń to Pani milczy!!!!!!! A fe!!!!!!! Ile Pani płacą za tą robotę?????

#30 ~taki tam~

~taki tam~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 08:00

Są dwa komplety władców, dwa kościoły, a podzielić Ciechanowiec i każda władza bedzię miała swoją część do "zarządzania". A wybory będą rozstrzygać komu która część przypadnie i będzie spokój.

#31 ~klasyk~

~klasyk~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 13:07

Krewni i znajomi królika z Ciechanowca, występujący na tym formum. Pozagryzajcie się nawzajem. Same z tego będę tylko korzyści. I prasa będzie miała o czym pisać. I miasteczko w końcu odetchnie, bo takiego barachła próżno gdzie indziej szukać.

#32 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 17:29

a po co ich zagryzać reczko siebie zaczął gryzć i pomaga mu w tym jego sumienie

#33 ~lokiecccccccccc~

~lokiecccccccccc~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 23:27

Pierwsze i ostatnia mam nadzieje moja wypowiedz: Mirka wybrali obywatele na 4 lata, wiec tyle czasu bez problemu i z przychylnoscia rady powienien rzadzic, no ale co do przychylnosci to nie ma szans , bo rada przez male "r" woli rozpatrywac rzeczy do ktorych nie jest powolana! Wezcie pod uwage ze to obecny burmistrz pokazal nam ile przekretów robila poprzednia wladza, przeciez 2 osoby z poprzedniej ekipy maja powazne zarzuty! czy wy to widziecie! ludzie obudzcie sie !!! To przekrty na ogomne pieniadze byly!!!!!!!!!! i jezeli cenicie jakies wartosci to nie mozecie akceptowac tego!!!!!! czy dązenie do wladzy niektorych z was przyslania wam prawde? Jak wogole kilka osob z czego polowa chyba nie ma jezyka moze miec mozliwosc doporwadzenia do referendum? a moze niech te osoby zaplaca za nie z wlasnej kasy to wtedy zobaczymy czy im sie to oplaca? Jezeli tak sie stanie to czyjesc stolki poleca i to beda stolki radnych, tych co szukaja problemow tam gdzie ich nie ma! To co robicie wy niektorzy radni to sa JAJA, ale ludze wam tego nie zapomna, przemyslcie to bo pewnie polowa z was czyta komentarze co godzine i spr czy sa nowe hehe!

#34 ~lokietka cccccccc~

~lokietka cccccccc~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2008 - 07:32

Masz rację. Tu już nie warto pisać. Jednak o godzinie 0:27 zamieszczać posty ,ot zapalczywość. Zarzuty to jeszcze nie wyroki -poczekaj trochę lokie cccc bo nie jesteś sędzią chyba? A może wiesz coś więcej ? Około 30 .000 to Pan R. wyprowadził na podtrzymanie kondycji finansowej stróży w Wys Maz. To i nic się już nie liczy. A dlaczego lukał sobie w materiały w trakcie śledztw nawet przeciw niemu. Może ktoś tam dla niego pracuje? Przchodzi czas na wszystko i tą sprawę też .

#35 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2008 - 08:51

No i ma Platforma problem. Reczuś też łamie prawo. Radni łamią prawo. I jak tu zwalić na poprzedników? Próbowała Pseudoredaktorka ale nie wychodzi! Pozostaje tylko prawo zmienić i zapisać' że obowiązuje tylko opozycję. Do dzieła PO, do dzieła!

#36 ~Reczuś~

~Reczuś~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2008 - 09:17

Oj Reczuś, Reczuś!!! Tak po nocach nie spać i siebie chwalić. A spójż w lustro... Nie wstydzisz się za tego osobnika? Kościół zdrzdziłeś, żony zmieniasz, chłopców podobno lubisz, donosisz tylko nie wiadomo czy nadal zawodowo.... A sam łamiesz prawo więc pora donieść i na siebie. Nikt nie chce cię wywalać. Za mostek odszedł Łapiak to i ciebie to samo prawo chyba dotyczy. A może nie...??? Może jesteś ponad prawem!?

#37 ~M. R.~

~M. R.~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2008 - 11:46

"Będę - dopóki będę..." jak napisał mój przyjaciel Janusz Szcześniak na subiektywnym nieconocniku, a "Jestem jaki jestem" mawia Michał Wiśniewski mój przewodnik duchowy i wzór do naśladowania (oprócz malowania włosów na czerwono bo ja lubię czarny) i to się nie zmieni "Nigdy w życiu" (nie pamiętam kto to napisał)

#38 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2008 - 12:40

deb***e z C-C osmieszacie tylko swoim chmastwem nasz miasto !!! Ku... sami zostaniecie w tym miescie bo wszyscy normalni wyjada chyba ze o to wam chodzi. Jak mozna pisac takie glupoty , kazdy wie jaki był Łap.. pijak , chory psych itd ale glosno o tym nikt nie mowi bo nie wypada !!! A wy co wsiochy z Kopydłowa? I sprawa koscioła hmm . Gorszy proboszcz nie mógł sie nam trafić ( zemstnik , fałszywy człowiek, materilaista ) Apeluje do was zróbcie cos dla miasta !!! Reczko ma swoaj kdnecje i jak sie nie sprawdzi to go zmienimi. Drodzy radni przez małe r żle sie dzieje ze wies rzadzi sprawami naszego miasta ( zabrac 30 tys naszemu klubowi :( sobie zabierzcie na nawozy 30 tys). Radni z C-C przez małe r- Uwazjcie na sibei bo wyborcy latwo moga was spotkac!!!!. Rektorze Ś KIEDYS BYL Z PANA FAJNY GOSC

#39 ~załamany~

~załamany~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2008 - 13:50

Wszyscy, którzy wypowiadacie się na tym forum... Skąd macie tak pewne informacje??? Piszecie tutaj o pewnych rzeczach prawdopodobnie nie wiedząc nawet czy są one prawdziwe czy nie. Jedno natomiast jest pewne. Nasze pieniądze - pieniądze podatników zostaną wywalone w błoto jeżeli ludzie rządzący tym miastem nie opamiętają się i nie zaczną ze sobą współpracować... Ktoś wcześniej mądrze napisał... "chcecie wyborów - sami za nie zapłaćcie!". Ja nie wyrażam zgody na to żeby pieniądze, które można wydać na ważniejsze rzeczy niż nowe wybory zostały tak po prostu zmarnowane! Ludzie, stało się! Wybraliśmy władzę na 4 lata. Każdy miał szansę oddać głos zarówno na burmistrza jak i na radnego. Takich sobie wybraliśmy i takich mamy. To jest właśnie demokracja. A jak ktoś nie wie co to demokracja to zachęcam do pogłębiania wiedzy. Poprzednia władza dostała swoją szansę i chyba jej nie wykorzystała skoro na nową kadencję skład rządzący się zmienił. Dajmy szansę innym... Władza nie zając, nie ucieknie. A jak się nam nie spodoba 4 lata kadencji obecnego burmistrza to możemy wybrać przecież innego. Nikt nikogo nie zmusza do głosowania na nikogo. Skoro Ci ludzie dostali najwięcej głosów to wygrali w demokratycznym głosowaniu czy się to komuś podoba czy nie. "Zyj i daj żyć innym". Uważacie że potraficie lepiej rządzić to startujcie w wyborach. Ja nie zamierzam bo nie czuję takiego powołania. A na następne wybory to nawet nie pójdę bo to jest "CYRK" a nie miasto.
Pozdrawiam

#40 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2008 - 14:16

deb***e z Ciechanowca!!! To najodpowiedniejszy komentarz do tego, co tu wypisujecie.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych