Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 07:16

3600 bruto to kwota na teraz.Za 3 lata powinnismy zarabiać średnią krajową.I o to trzeba walczyć!!!!pozdrawiam

#2 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 10:37

Hańba żeby tak ciężko pracujacy specjalisci jakimi sa fizjoterapeuci po studiach zarabiali takie grosze!

#3 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 10:44

Fizjoterapeuci

#4 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 10:46

W stu procentach zgadzam się z przedmówcami. To jest ciężki i odpowiedzialny zawód i powinien być godnie wynagrodzony

#5 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 10:53

Do 2021 roku to najniższa krajowa będzie równa pensji fizoterapeuty więc błędne kolo

#6 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 12:38

Cytując klasyka: Polska to dziki kraj, a zarazem bardzo bogaty, bo pozbywa się dobrze wykształconych ludzi. Fizjoterapeuci przyjmowani są z otwartymi rękami poza granicami kraju.

#7 ~Fizjoterapeuta~

~Fizjoterapeuta~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:14

Gdyby te studia były tylko na Uniwersytecie Medycznym byłyby godne płacę. Zawód jest trudny i odpowiedzialny. Powinni zlikwidować studia na para uczelniach wtedy może coś ugraja. A tak na Uniwersytecie poziom nauczania wysoki, na prywatnym dość niski. Ludzi dużo studia skończyło, więc zarobki niskie. Lekarskiego czy stomatologii nie otwierają na prywatnych uczelniach, żeby zarobki utrzymać na odpowiednim poziomie.

#8 ~Sofia~

~Sofia~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 18:37

Ale też mogą sobie dorobić prywatnie.tak samo lekarze .

#9 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 19:02

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.

Następny yebnięty bot kretyn.

#10 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 19:42

To jest nie do pojęcia. Baba po podstawowce na szynach zarabia w biedronce więcej. Pochrzaniony człowieku.

#11 ~niepełnosprawny od 8 lat~

~niepełnosprawny od 8 lat~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 20:08

U mnie w miescie Wroclaw za godzine rehabilitaci place od 100 do 150 zl/ h
rehabilituje sie prywatnie bo przez NFZ musialbym czekac miesiacami a moze nawet latami aby dostac skierowanie na 2 tyg rehabilitacji- porażka...ceny prywatnej rehabilitacji sa z kosmosu- kto u nas w kraju zarabia tyle za 1h?wiem ze kursy PNF, Bobath itp duzo kosztuja ale bez przesady z tymi cenami.dla mnie nikt nie daje podwyzki jak robie kursy ktore mnie interesuja.ludzie ciezko fizycznie pracuja i tyle nie zarabiaja.

#12 ~Hubert~

~Hubert~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 20:27

Dobra. W sklepie jak spadnie makaron z półki to go podniesiesz bez konsekwencji ale jak upadnie Ci człowiek to kolorowo nie jest. Pensja musi byc wprost proporcjonalna do odpiwiedzialnosci. Prosze nie porownywac Nas do pracownikow fizycznych...a operator koparki za godz. tez bierze 150 zł wiec może do niego idź na rehabilitacje.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 21:20

Tak,zarobki 1600 zł to jest upokarzające. Praca fizjoterapeuty jest niezmiernie ciężka nie tylko fizycznie ale i umysłowo. Same studia są kosztowne i trudne. Po pierwsze uczymy sie tych samych przedmiotów co studenci medycyny.Po drugie każdy pacjent jest inny i ma też inne problemy, a fizjoetrpeuta musi zaplanować i prowadzić jego terapię jak najlepiej potrafi. Po trzecie musimy mieć twarde nerwy i być świetnymi psychlogami by wytrzymać cały ten trud stresującej pracy z pacjentem i z lekarzem! Po czwarte pacjenci by nie musieli chodzić do fizjoterapeuty za 150 zl gdyby byli dobrze wynagrdzani w pracy ale też gdyby nie wina NFZ i ZUS i innych unezpieczalni które po nas chcą abyśmy mieli chyba ze 100 pacjentów dziennie a do tego wykonywali swoja prace perfektnie. Prawidłowa terapia powinna trwać minimalnie pół godziny a nie 5 minut i następny. Marzę o tym by w PL było inaczej. Byśmy całą wiedzę mogli wykorzystywać w pełni i mieć na terapię maks 10 pacjentów dziennie i cieszyć z efektów oraz o tym że przestaniemy biegać od pacjenta do pacjenta upoceni i zestresowani.

#14 ~Fizjo~

~Fizjo~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 21:34

I dlatego wyjechałem do Francji Zarabiam 3500 euro brutto i jest 3 razy taniej niż w Pilsce:-)

#15 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 23:08

rehabilituje sie prywatnie bo przez NFZ musialbym czekac miesiacami a moze nawet latami aby dostac skierowanie na 2 tyg rehabilitacji- porażka...ceny prywatnej rehabilitacji sa z kosmosu- kto u nas w kraju zarabia tyle za 1h?wiem ze kursy PNF, Bobath itp duzo kosztuja ale bez przesady z tymi cenami.dla mnie nikt nie daje podwyzki jak robie kursy ktore mnie interesuja.ludzie ciezko fizycznie pracuja i tyle nie zarabiaja.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 23:10

Z tych 150zl za godzinę fizjoterapeuta dostaje około 10zł. Reszta idzie dla pracodawcy i dla państwa

#17 ~Prywaciarz~

~Prywaciarz~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 06:34

Już nie jeden szedł do najlepszych LO żeby dobrze zdać maturę a później miał gorsze wyniki od tych z słabszej szkoły. Materiał na studiach obowiązuje ten sam jeżeli ktoś wykazuje chęć nauki rodzaj uczelni nie ma znaczenia. Podczas praktyk spotykalem studentów z uniwerka i ani w moim odczuciu ani fizjoterapeutow pracujących w tych placówkach nie byłem gorzej przygotowany do wykonywania zabiegów. Nie wiem z kim miałeś doczynienia ale nie zwalaj tego na uczelnie bo debile znajdą się i na twojej "elitarnej" uczelni.

#18 ~John~

~John~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 06:51

Jak wam zarobki nie pracują to idźcie do biedronki tam lepiej płacą.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 19:16

Do Niepełnosprawnego od 8 lat. Jeśli masz problem z płaceniem za prywatna rehabilitacje od 100 do 150 zł to nie plac siedź i gnij w domu i czekaj na NFZ. A jeśli nie to najpierw pomysł co piszesz bo na miejscu twojego fizjoterapeuty więcej bym do Ciebie nie przyszła. Zapytaj się głąbie sam siebie czy ćwicząc z taką osobą za 150zł czy coś w nosi w twoje życie bo bez rehabilitacji to byś zdechł z głodu i z pragnienia bo sam byś się nie napił ani nie zjadł. A już nie wspomnę o innych czynnościach życiowych. Czy ty pomyślałeś o tym ze ten fizjoterapeuty który bierze po 100 150 zł za 1h pracy to musi z tego zapłacić ZUS podatek i odliczyc na paliwo aby mógł dojechać do takiego głąb ciężko myślącego hejciora co to pisze takie rzeczy i się przy tym ośmiesza. Wtedy taki fizjoterapeuty nie pracuje za 100 150 zł tylko za jakieś 30 40 góra 50zl tylko ze jemu nikt nie kupi stołu który taszczy do pacjenta czy też innego drogiego sprzętu musi sobie sam zarobić. Z drugiej strony napisałeś kto zarabia 100 150zł na 1h to ja Ci powiem nawet nie za godzinę tylko za 30 45 min i to więcej zarabia niż 100 150zł tyle zarabia stomatolog idziesz do niego płacisz na dzień dobry 200 za 30 min jego nie zbyt ciężkiej pracy. Wiec ludzie zanim zaczniecie pisać złe hejty o fizjoterapeutach to pomyślcie kto będzie was lub waszych bliskich w przyszłości usprawniał jak ich nie będzie.

#20 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 10:59

Polecam znajdzgabinet.pl wielu świetnych fizjo z Wrocławia!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych