Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wakacje - z biurem podróży czy solo?

turystyka biura podróży wakacje wakacje 2013

128 odpowiedzi w tym temacie

#21 pomeraniec

pomeraniec

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 08:31

Ciężko dzisiaj mieć zaufanie do biura podróży. Co chwila się słyszy, że są jakieś problemy, a to turyści nie dotarli, a to inny był standard niż zapowiedzieli, a to nie oddali pieniędzy za podróż, która  się nie odbyła itd. itp. Sam nigdy nie korzystałem z biur podroży i w sumie to ciężko mi powiedzieć, czy faktycznie tak jest. Jednak trzeba przyznać, że jak już komuś sie wycieczka uda, to stwierdza, że samemu by nigdy nie zorganizował sobie takich wakacji. Sam już nie wiem.

#22 rokita

rokita

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 luty 2015 - 10:28

ja to nawet nie probuje sama nic organizować, bo przy dzieciach to masa organizowania. a i tak nie zaplanuje się wszytskiego jak biuro, które ma doświadczenie , znajomości na miejscu, wie co i jak. No i to fakt, wszystko zależy od biura. My tak morzystamy ze sprawdzonego,  bo znajomi jezdza od lat z BFC i wiemy, że nie jest to żadne biuro krzak.

#23 Nalia40

Nalia40

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 18 luty 2015 - 15:04

Najlepiej to od znajomych się dowiadywać, jakie biuro jest dobre. Sama jakbym miała organizować nasze wypady to też bym musiała mieć dużo czasu.

#24 ~sofi~

~sofi~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 20:49

ja to nawet nie probuje sama nic organizować, bo przy dzieciach to masa organizowania. a i tak nie zaplanuje się wszytskiego jak biuro, które ma doświadczenie , znajomości na miejscu, wie co i jak. No i to fakt, wszystko zależy od biura. My tak morzystamy ze sprawdzonego,  bo znajomi jezdza od lat z BFC i wiemy, że nie jest to żadne biuro krzak.

a od jak dawna z nimi jezdzisz? i  jak wygladaja wycieczki z dziecmi? rzeczywiscie ktos nimi sie zajmuje - bo czytalam troche o nich i maja bd opinie..

#25 rokita

rokita

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 luty 2015 - 09:31

a od jak dawna z nimi jezdzisz? i  jak wygladaja wycieczki z dziecmi? rzeczywiscie ktos nimi sie zajmuje - bo czytalam troche o nich i maja bd opinie..

My już dwa razy byliśmy z nimi. Pierwszy raz bylismy w marcu 2012 w Ponte di Legno i rok temu w Folgarii. My jeździmy tylko z dziećmi, na inne wczasy nie możemy sobie już pozwolić, ale we czwórkę jest wspaniale. Spędzamy oczywiście czas również razem, ale program jest bardzo fajnie zaplanowany, że dzieci mają zorganizowany czas. Są zarówno instruktorzy, którzy mają wspaniałe podejście do dzieciaków i na prawdę potrafią nauczać. Do każdego podchodzą indywidualnie, poswięcają tyle czasu ile trzeba, wszystko tłumaczą. A poza stokiem są również animatorzy, którzy organizują dzieciom czas w ośrodku, tak aby się nie nudziły no i żeby dorośli też mieli czas dla siebie, mogli bez problemu i bez pośpiechu korzystać ze SPA. Jeżeli czytałaś dobre opinie to ja się pod nimi podpisuję :)

#26 messanger

messanger

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 14:54

ja tam wolę zorganizować to sobie po swojemu, z biura podróży korzystałem tylko raz :)

#27 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2015 - 21:14

Raczej korzystamy z mężem z biura podróży, w tym roku wybieramy się do Egiptu i zastanawiam się nad dodatkowym ubezpieczeniem, do tej pory nie korzystaliśmy. Co myślicie ?

#28 Kamyk

Kamyk

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 kwiecień 2015 - 15:53

Ja bym wolała z biura podroży. Oni wszystko organizują i człowiek ma spokój. A tak za duzo zabawy jak dla mnie :D

#29 syrena99

syrena99

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 15:40

JA osobiscie wole sama organizowac wakacje niz przez bioro. 

#30 rollek89

rollek89

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 kwiecień 2015 - 14:54

Fajniejsze są solo :).

#31 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 08:52

Moim zdaniem jeśli wybierasz się gdzieś bardzo daleko, zwłaszcza w bardzo egzotyczne rejony jak np. Egipt, Tunezja, Turcja itp. lepiej zdecydować się na biuro podróży. Ja byłam dwa razy z Planujemywakacje.pl i pomogli mi znaleźć ofertę po bardzo okazyjnej cenie. Początkowo miałam wątpliwości, bo niestety nie brakuje obecnie oszustów, ale wszystko było dokładnie tak, jak w ofercie. Jeśli chodzi o rejony w Europie, to planowałam raz wszystko na własną rękę i też było w porządku, ale bardzo dużo czasu na to poświęciłam. 

#32 kamila87

kamila87

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 13:10

Z biurem drożej, zresztą my i tak raczej wolimy zwiedzać Polskę, ja boję się latać.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 13:38

Ja też, ale najbardziej lubię nasze morze:)

#34 ~Henna~

~Henna~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2015 - 23:11

ja na wycieczki zawsze dogaduje się ze znajomymi i sami szukamy rezerwacji, ostatnio znalezlissmy bardzo dobre ceny biletow do Paryża i lecimy na weekend w czerwcu, szukamy zazwyczaj przez traveloppa – duzo jest takich platform na których można wszytsko sobie zarezerwowac.

#35 ~Artur34~

~Artur34~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 20:48

Na solo dla początkujących to polecam nasz kraj. W brew pozorom jest naprawdę piękny. Ja ze znajomymi mamy już pokupowane bilety na pociąg Błękitny, ogarniamy też jakieś koleje i busy w góry, noclegi bierzemy średnie, żeby tylko łazienka była i czysto żeby było, jedzenie we własnym zakresie. W ten sposób możemy pół Polski objechać.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 12:45

Ja z dziećmi do pociągu bym już się nie pakowała, raz to przerabiałam:)

#37 ~Teposa~

~Teposa~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2015 - 16:29

Preferuję jeździć solo, choć wcześniej wszystko dokładnie przygotowuje. Wygląda to tak. Najpierw ustalam kierunek, szukam na portalu turystycznym traveloppa ofert (przelot, hotel ubezpieczenie) i zamawiam. Później wchodzę na lokalne strony turystyczne i patrzę na atrakcje (niektóre trzeba zarezerwować wcześniej). W międzyczasie uczę się nieco lokalnych slowek, dbam o odpowiednia ilość ichniejszej waluty.

#38 ~agnie_szka~

~agnie_szka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2015 - 09:59

Ja z dziećmi do pociągu bym już się nie pakowała, raz to przerabiałam:)

Teraz trochę wygodniej, bo sa specjalne przedziały dla rodzin z dziećmi. Fakt głośno, bo dzieciaki sie świetnie razem bawią, ale trzeba sie po prostu do tego przyzwyczaić.

#39 Kaczuszka

Kaczuszka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 10:31

Ja z mezem zawsze solo po swiecie samochodem. Nie lubimy biur podrozy. Lubimy planowac, byc niezalezni i dzieki samochodowi mozemy byc spontaniczni podczas podrozy! Pozdrawiam

#40 ~JoVitta~

~JoVitta~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 16:45

W sumie pociągiem też można jeździć na spontanie, zwłaszcza jak chce się zwiedzić mało popularne miejscowości uciekając od zgiełku miasta. Za granicę też bym się raczej pociagiem udała.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: turystyka, biura podróży, wakacje, wakacje 2013

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych