Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wakacje - z biurem podróży czy solo?

turystyka biura podróży wakacje wakacje 2013

128 odpowiedzi w tym temacie

#121 xardas

xardas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 19:24

Duzo zalezy od tego gdzie szukamy tych wycieczek .. sa takie biura podrozy, ze naprawde maja zaporowe ceny.

#122 Marlenawójcik

Marlenawójcik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 09:34

Zdecydowanie solo, z biurem przepłacacie. A solo możecie wszystko sobie zaplanować  jak chcecie, bez problemu. 

#123 ~MagdaRulska~

~MagdaRulska~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 13:02

My jeździmy z Itaką i nie chciałoby się nam zdecydowanie samodzielnie wszystkiego organizować, żyjemy w ciągłym biegu i zdecydowanie brak nam na to czasu, a z odpoczynku zorganizowanego zawsze wracamy zadowoleni

#124 smaczek

smaczek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 kwiecień 2018 - 17:49

Jak najbardziej polecam organizację samodzielną - w biurze się przepłaca i śpi w wątpliwych pokojach (chyba, że ktoś ma szczęście), a tak to jest się kowalem własnego losu i sam wybieram gdzie chce spać, jak spędzę czas itd. Z początku jeździłem parę lat z różnymi biurami podróży, od kilku lat jeżdżę wyłącznie samodzielnie - i tego nawet nie da się porównać. Nigdy więcej z Biurem Podróży, no ale, jak kto woli.. 

#125 ~Sara~

~Sara~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2018 - 16:59

Jak dla mnie tylko i wyłącznie opcja z biurem podróży. Mamy jedno, zaufane, z którym cała moja rodzina jeździ od kilku lat na wakacje - konsorcjum.pl. Mają mnóstwo ciekawych ofert w korzystej cenie, ubezpieczenia w pakiecie, opieka rezydentów na miejscu. Na wakacjach z nimi można naprawdę wypocząć.

#126 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 08:24

Bardzo lubię sam organizować wakacje, zazwyczaj szukam lotów w dobrych cenach, a później rezerwuję kwatery poprzez Booking/Bookapart. W tym roku padło na Hiszpanię.

#127 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 10:39

kto co woli mnie wygodniej jest jechac z biura. główny powód? niczym się nie musze martwić. Tak jak ostatnio byłam na wakacjach to tak hotel zapewniony, przelot enterem, transfer z lotniska, jedzenie. a jak bym sama organizowała to dużo bym miała ogarniania i załatwiania wygodna jestem to wolę gotowe mieć 

#128 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 19:16

jak bym sama organizowała to dużo bym miała ogarniania i załatwiania wygodna jestem to wolę gotowe mieć 

Niektórym w gratisie wpadają jeszcze dodatkowe 2 lub 3 dni koczowania na lotnisku w oczekiwaniu na powrót ;P

#129 ~ikin~

~ikin~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 11:26

Podobało nam się na wycieczce na dłuższy weekend do Pragi. W biurze Gryf taki firmowy wyjazd zamawialiśmy (gryftravel.pl/praga/). Bezproblemowy kontakt, dojechaliśmy na miejsce na czas, sprawne zakwaterowanie, zwiedzanie miasta zgodnie z programem, bardzo rzetelne podejście.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: turystyka, biura podróży, wakacje, wakacje 2013

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych