Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wakacje z dziećmi nad morzem

79 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 15:48

Do jakich miast/ośrodków jeździcie i dlaczego?

#2 zakładka

zakładka

Grafoman

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1672 postów

Napisano 26 kwiecień 2013 - 13:50

Jeżdżę bardzo często do 3Miasta. Prawie w każde wakacje /zależnie od urlopu/ bywam w Sopocie. Lubię po prostu polskie morze i nie wyobrażam sobie, aby latem nie pojechać. Morze, piasek, plaża, muszelki, czyste powietrze /wdychanie jodu/, skóra opalona na czekoladkę, to jest to, co zakładki lubią najbardziej ;) :D Ośrodek wybieram telefonicznie taki, jaki mi się akurat trafi. Nie mam w tym miejscu jakiegoś specjalnie ulubionego. Jak nie dostanę w miejsca w ośrodku, korzystam z prywatnych kwater /mam trochę sprawdzonych telefonów w zanadrzu/.
Tyle miejsc, ile ludzi tak myślę.

Użytkownik zakładka edytował ten post 26 kwiecień 2013 - 13:52

#3 black_tea

black_tea

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 29 kwiecień 2013 - 08:55

.....Lubię po prostu polskie morze i nie wyobrażam sobie, aby latem nie pojechać. Morze, piasek, plaża, muszelki, czyste powietrze /wdychanie jodu/, skóra opalona na czekoladkę, to jest to......
Tyle miejsc, ile ludzi tak myślę.

Tak jest.Każdy z nas ma ulubione miejsca, też lubię nasze morze latem.Jesienią i zimą jest mniej "atrakcji" nad morzem.Zimą lubię być w górach na urlopie - jak mam. :)

#4 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 20:55

Kiedyś bardziej za granicę, romantyczne wypady we dwójkę :) A teraz jak są dzieciaki, jakoś za granicę się boję, wolę nad polskie morze. A kilka lat temu znaleźliśmy cudowny ośrodek Dankar w Dziwnowie - dzieciaki zachwycone, bo mają co robić (morze rzut beretem, jest animator zabaw. plac zabaw no i najważniejsze inne dzieciaki do zabawy), a my możemy chwilę odetchnąć. Świetne są wspólne integracyjne pomiędzy rodzinami przy ognisku :)

#5 zakładka

zakładka

Grafoman

• Użytkownicy
  • 1672 postów

Napisano 08 maj 2013 - 13:57

Tegoroczna "Majówka" była mocno nieudana nad polskim morzem :) Sąsiad wrócił mocno wnerwiony, no ale cóż, zawsze był "dżentelmenem" dla swojej małżowinki ;) Uległ i poległa :D

#6 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 16:51

Bardzo lubię wracać do Łeby. To miasto ma dla mnie wyjątkową wartość, bo tam poznałam swojego męża. Te pierwsze wypady były nieudane. Jechało się totalnie nieprzygotowanym albo wynajmowaliśmy pokoje, które nie powinny być wynajmowane. Teraz na szczęście jest internet i wszystko można sprawdzić. Ostatnio znalazłam fajną stronkę www.przymorzu.pl z dużą bazą ofert i planujemy wakacje. Tym razem może w Sopocie.

#7 zakładka

zakładka

Grafoman

• Użytkownicy
  • 1672 postów

Napisano 16 maj 2013 - 13:35

Kiedyś, jako nastolatka jeździłam na wakacje do Łeby, a wcześniej z Rodzicami będąc małą dziewczynką :)

#8 ~Małgorzata_39~

~Małgorzata_39~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 09:40

Ja osobiście polecam Kołobrzeg. Moje dzieci są wręcz zauroczone tym miastem, nie dość że morze, szeroka plaża, to jeszcze mnóstwo atrakcji dla małych i dużych. Co roku staramy się tam jeździć i jeszcze nam się nie znudziło. Zatrzymujemy się w hotelu blisko morza, a jak zdaża się brzydka pogoda to wtedy korzystamy z udogodnień hotelu. Zawsze można odwiedzić pobliskie miejscowości, wszędzie blisko, a dzieci napewno bedą zadowolone. Naprawdę polecam urlop nad naszym pięknym morzem.

#9 ~Dyńka~

~Dyńka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 16:43

Ja osobiście polecam Kołobrzeg. Moje dzieci są wręcz zauroczone tym miastem, nie dość że morze, szeroka plaża, to jeszcze mnóstwo atrakcji dla małych i dużych. Co roku staramy się tam jeździć i jeszcze nam się nie znudziło. Zatrzymujemy się w hotelu blisko morza, a jak zdaża się brzydka pogoda to wtedy korzystamy z udogodnień hotelu. Zawsze można odwiedzić pobliskie miejscowości, wszędzie blisko, a dzieci napewno bedą zadowolone. Naprawdę polecam urlop nad naszym pięknym morzem.

Przyznaję, Kołobrzeg jest wart polecenia. Baza hotelowa piękna. wszędzie blisko, tylko klimaty wieczorowo-nocne jeszcze niedopracowane. Mozna zagłębić się tylko w swoim hotelu, ale dzień w dzień, to po kliku dniach 3-4 staje się nudne. Polecam również Władysławowo, Juratę i Jastarnię, Woda po obu stronach można wykąpać się w morzu, ale też popływać na desce lub skuterze wodnym ( którego hałasu nie znoszę :( )  na Zatoce Puckiej. Najładniejszą plażę mają chyba Dębki ( oprócz Łeby), zwłaszcza polecam dla rodzin z malutkimi dziecmi, bo młodzież się tam troszkę wieczorami wynudzi a do 3M jest  z Dębek spory kawałek drogi.  Fajne są plaże Karwii (  przeważnie koloniści tam zjeżdzają, bo mają swoje ośrodki) oraz Jastrzębiej Góry . Ale dła młodziezy i tych co nie lubią się nudzic i korzystać z zycia na urlopie to jednak Trójmiasto jest chyba najlepszym rozwiązaniem .

Nie zapominajcie również o wybrzezu zachodnim, Międzyzdroje też mają molo, są ładne, ciekawe i jest gdzie poszaleć. Swinoujście zawsze bardziej mi leżało, od Międzyzdojów bo klimaty były fajniejsze , dawniejsza FAMA.. :D  , ośrodkow teraz coraz więcej i  coraz piękniejsze a już o pysznych lodach na deptaku przy muszli nie wspomnę ( aktualne)   :D

Słoneczka przez cały urlop zyczę, bo wówczas mniej kasy wydaje się na bzdety :)

#10 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 10:56

Ja uwielbiam Darłówko, mam wiele miłych wspomnień z tym miejscem. Jeździłam tam z rodzicami często na wakacje, a teraz zabieram swoje dzieci do tej miejscowości. W czerwcu spędziliśmy właśnie urlop w Darłówku. Zatrzymaliśmy się w Bursztynowych Komnatach. Póki co najlepszy apartamentowiec, jaki udało nam się znaleźć. Bardzo ładny i zadbany. Mieliśmy bardzo blisko do plaży i Parku Wodnego, co było dość wygodne. W dodatku do naszej dyspozycji był także duży plac zabaw, taras i garaż. Mam nadzieję, że przyszłoroczny urlop także uda nam się spędzić w tym miejscu :)

#11 Maria_Gucio

Maria_Gucio

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 05:48

Ja uwielbiam Mazury i w zasadzie wszystko jedno które miasto, wszędzie jest pięknie 

#12 ~jasia~

~jasia~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 12:52

Do Dankaru w Dziwnowie bo mają świetną infrastrukturę. nie sposób, żeby dzieci się nudziły. ogromna ilość atrakcji, a rodzice w tym czasie mogę się porelaksować w pięknym ogrodzie :D

#13 dedylla

dedylla

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 19 luty 2014 - 11:30

Uwielbiam Jastarnię i Juratę, mogłabym tam spędzać każdy urlop :) Koleżanka polecała mi ostatnio też Wisełkę. Lubię miejscowości bardziej kameralne, nie te oblegane przez tysiące turystów.

#14 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 15:43

Jeśli lubisz kameralne klimaty tak jak i ja, to polecam Piaski nad naszym polskim morzem :)

#15 JuliaSłodka

JuliaSłodka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 marzec 2014 - 12:22

Ja kocham Darłówko i Władysławowo, jest pięknie, są atrakcje al to nie wielkie imprezownie jak Mielno. Warto wybrać się tam z dziećmi. Mamy sprawdzone noclegi i jeździmy do tych miejscowości od lat

#16 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 01:19

polecam Contesse w Dziwnówku! mają windę, ładne pokoje. jest pokój zabaw dla dzieci, pyszna kawiarnia i nawet sala do ćwiczeń!

#17 ~adaijaś~

~adaijaś~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 20:33

Jak z dziećmi to ja sprawdziłam Karwię i Pobierowo i było fajnie  , ale ostatnio bliskie okolice Jarosławca i ośrodek Bajkowy Zakątek -  Rusinowo -  polecam z całego serca. Jak ktos szuka ośrodka z domkami Cicha okolica, niedaleko Jarosławca

Bardzo blisko do morza przez las, ładna szeroka plaża,  piękne lasy, ciekawe trasy rowerowe i na rolki tez szeroka droga , a w ośrodku wszystko o czym dzieci marzą - mega wielki i atrakcyjny plac zabaw, 2 baseny, korty tenisowe, boiska, fajne miejsce na wieczorne grillowanie lub ognicho ,z chatą  grillową jakby był deszcz, rowery mają

a domki też pierwsza klasa , w pełni wyposazone, mozna gotować, jest mikrofalówka , lodóka oczywiście, łazienka z prysznicem ale nawet maja krzesełka takie dla dzieci żeby do umywalki dosięgały

#18 Domka111

Domka111

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 kwiecień 2014 - 10:51

Jeśli z dziećmi to Darłówko, spokojnie i ładnie a przy tym są nadmorskie atrakcje

#19 ArturoNowy

ArturoNowy

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 maj 2014 - 21:13

Ja od siebie mogę polecić Ustkę :) Byłem już dwukrotnie, ogólnie bardzo przyjazna miejscowość, wszędzie blisko, ceny przystępne :)
Co do noclegów to jest bardzo wiele obiektów i jest w czym wybierać... My z rodzinką byliśmy akurat w pensjonacie, który jest 200m od morza po wschodniej stronie (tam gdzie jest najwięcej atrakcji itd).
Pensjonat gustownie urządzony, ceny jak na ten standard bardzo przyzwoite. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to nazwa tego obiektu to villa wenel.

Jeśli ktoś będzie potrzebował dodatkowych informacji o Ustce itd, to mogę się podzielić moimi wrażeniami z moich dwóch poprzednich wizyt w tym miasteczku :)

#20 ~Mario_B~

~Mario_B~
  • Goście

Napisano 16 maj 2014 - 14:59

Jeśli chodzi o miasta na zachodnim wybrzeżu, to tylko Świnoujście, ewentualnie Międzyzdroje. Małe miejscowości odpadają, bo jest tam nudno, chyba, że ktoś lubi leżeć cały dzień plackiem na plaży :)

Dlatego najbardziej urzekło mnie Świnoujście:

- sporo zabytków, forty i inne historyczne zabudowania

- muzea

- blisko do Niemiec

- życie nocne

- blisko też do Wolińskiego Parku Narodowego – do żubrów :)

- festiwale

- plaża nudystów

- ścieki rowerowe

- sklepy nocne :D

Byłem z dziewczyną i parą znajomych i wynajęliśmy sobie apartament, bo najbardziej się opłacało.

Zdjęcie tego, w którym mieszkaliśmy:

bh_offer_93_9.7_4.jpg

- czysto i ładnie tam było. Dużo sprzętów, brakowało nam tylko jakiejś wieży czy radia. Ale zmywarka była :D I bardzo blisko plaży, co też było plusem, człowiek to bardziej umęczony z tej plaży wraca niż tam poszedł ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych