Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wakacje z dziećmi nad morzem

79 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~xxxxenia~

~xxxxenia~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 13:25

Jak z dziećmi to ja sprawdziłam Karwię i Pobierowo i było fajnie  , ale ostatnio bliskie okolice Jarosławca i ośrodek Bajkowy Zakątek -  Rusinowo -  polecam z całego serca. Jak ktos szuka ośrodka z domkami Cicha okolica, niedaleko Jarosławca

Bardzo blisko do morza przez las, ładna szeroka plaża,  piękne lasy, ciekawe trasy rowerowe i na rolki tez szeroka droga , a w ośrodku wszystko o czym dzieci marzą - mega wielki i atrakcyjny plac zabaw, 2 baseny, korty tenisowe, boiska, fajne miejsce na wieczorne grillowanie lub ognicho ,z chatą  grillową jakby był deszcz, rowery mają

a domki też pierwsza klasa , w pełni wyposazone, mozna gotować, jest mikrofalówka , lodóka oczywiście, łazienka z prysznicem ale nawet maja krzesełka takie dla dzieci żeby do umywalki dosięgały

Znalałam to chyba :)   na stronie mają prezentację multimedialną ośrodka - czy to ten?   U Pana Adama i Elżbiety Rólczyńskich?    Dzwoniłam i wstępnie zarezerwowałam tydzień - do soboty mam potwierdzić termin przyjazu :)

#22 ~Bibik~

~Bibik~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 23:11

Ja to uciekam od zgiełku. Jadę na Kaszuby do koleczkowa, tam mam zaprzyjaźniony folwark Dajak, Blisko Gdynia jak chcę się wyrwać w miasto. Ogólnie tam odpoczywam z rodziną - natura, cisza, spokój i pyszne jedzenie

#23 Agnes111

Agnes111

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 16:02

JA prawie co roku odwiedzam Kołobrzeg bo to swietne miejsce na wakacje.

#24 ~Werka~

~Werka~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 14:28

Ja byłam niedawno w Ustce w Hotelu Grand Lubicz i bardzo mi się podobało :) Hotel położony w uzdrowiskowej części miasta, piękny las obok, niedaleko do plaży i cudowne widoki na morze z obrotowej kawiarni. Wszystko w wysokim standardzie, w pokojach wszelkie potrzebne udogodnienia i bardzo smaczne posiłki. Zdecydowanie jeszcze tam wrócę!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 17:38

My jedziemy w lipcu do Kołobrzegu, właśnie sprawdzam co tam można robić poza plażowaniem.

#26 kamila87

kamila87

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 13:08

Ja będę w Sarbinowie, a do Kołobrzegu pojedziemy na galę piosenki biesiadnej :)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 13:45

A kiedy to, ile kosztują bilety? My będziemy w Gąskach w pierwszej połowie lipca.

#28 ~Kamila87~

~Kamila87~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 12:43

6-lipca, 70 zł - można w sollusie przez net zamówić.

#29 ~kalinka~

~kalinka~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 14:03

a my jedziemy z dziecmi za tydzień do Darłowa do Lidii, oprocz plazy i morza atrakcja będzie spapojdziemy na pewno zwiedzac miasto latarnie morska a także do mini zoo w wiciu w okolicy;)

#30 nabita

nabita

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 październik 2015 - 15:54

Sopot. Tam czuje się jak u siebie w domu.

#31 gabrysiora

gabrysiora

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 listopad 2015 - 10:03

Niezapomniane. Szczególnie województwo zachodniopomorskie.

#32 ~Michhoa~

~Michhoa~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 14:21

My z rodzinką jeździmy od kilku lat do Kormorana w Rowach. Blisko na plażę, cisza, spokój, świeże powietrze - pełen relaks. A co najważniejsze, dzieci mają się gdzie bawić, bo na terenie hotelu jest plac zabaw. 

#33 pati632

pati632

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 12:31

Ja co roku jeżdżę do Łeby, uwielbiam to miasto. Ładna plaża, atrakcji od koloru do wyboru, dobre jedzenie. W ubiegłym roku zatrzymaliśmy się w Hotelu nadmorskim. Morze zaledwie kilka kroków, wszędzie blisko, czy to do sklepu, restauracji itp. Pokoje ładne, przytulne. W tym roku też z mężem mamy zamiar się tam wybrać. Dla zainteresowanych podsyłam link do hotelu, może komuś się przyda- http://wakacyjnaleba...telik-nadmorski

#34 ~Chomiczek~

~Chomiczek~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 13:53

Ja polecam Karwie, jest przepiękna. Robi się coraz popularniejsza, ale to jeszcze nie to, co Sopot czy Międzyzdroje. I cała jest w takich klimatycznych domkach (można zobaczyć między innymi na nocujznami.pl, my tam szukaliśmy noclegu), które spokojnie pomieszczą rodzinę z dziećmi :) Jeżeli dzieci mają dużo energii, to na pewno znajdą sobie jakieś zajęcie nad morzem - jest tam dużo miejsca do gier zespołowych, można uprawiać sporty wodne, jest też gdzie zjeść.

#35 formulaż

formulaż

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 11:08

Super

#36 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 12:16

Ja kocham Darłówko i Władysławowo, jest pięknie, są atrakcje al to nie wielkie imprezownie jak Mielno. Warto wybrać się tam z dziećmi. Mamy sprawdzone noclegi i jeździmy do tych miejscowości od lat

A moze mi pani polecic jakis fajny nocleg we Władyslawowie? Pozdrawiam

#37 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 09:14

My byliśmy w Międzyzdrojach, ale musieliśmy wracać bo zachorowałam na zatoki przez te nurkowanie. Potem okazało się, ze niepotrzebnie po szybko mi przeszło po sinufaście, ech ale już nie opłacało się wracać z powrotem.

#38 ~Kelii~

~Kelii~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2016 - 11:40

Ja też polecam polskie morze :) W Sopocie jest aquapark, w Redzie teraz też otworzyli, więc dzieci powinny się dobrze bawić. W Sopocie lepiej nie szukać noclegu na miejscu, bo blisko centrum w hotelach ceny są bardzo wysokie. Na portalu nocujznami można coś taniego znaleźć. Wiele jest miejsc w Sopocie godnych polecenia. 

#39 ~olka88833~

~olka88833~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 09:27

Zabawek dla małych dzieci to mają bardzo dużo w Aquapark Reda. Jak tam byłam z moim 4 latkiem to nie chciał z wody wychodzić. Jest tam takie specjalne miejsce wyznaczone dla mniejszych szkrabów, można spokojnie z maluchem przyjść. Ale dużo atrakcji jest też dla starszych, w tym te zjeżdżalnie, gdzie mnie od samego patrzenia na nie z dołu tętno wzrasta.

#40 Dorota_90

Dorota_90

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:33

Z dziećmi właściwie wszędzie da się pojechać. Nawet pod namiot w góry :).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych