Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wakacje z dziećmi nad morzem

82 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~jupo90~

~jupo90~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 12:39

Nie widziałem w Polsce lepszych, bardziej zakręconych i długich zjeżdżalni jak w Aquapark Reda. Niektóre mają taką powierzchnię, pełną wybojów, że praktycznie każdy zjazd różni się czymś od poprzedniego. Nie jestem w stanie zliczyć ile dokładnie mają zjeżdżalni, ale najbardziej polecam Ultra Speed i tę z rekinami (mało jest takich w Europie).

#42 ~Bogna~

~Bogna~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2017 - 14:37

My w tamtym roku byliśmy w Pucku, zarezerwowaliśmy sobie domek na bookaparcie i było świetnie ;)

#43 ~olaala~

~olaala~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 22:24

Ja wprawdzie nie jezdze z dzieciakiami, bo ich nie mam, ale wiem, ze moja ulubiona miejscowka w Ustce - hotel Lubicz ma w swojej ofercie fajne pakiety. Teraz rozgladalam sie za weekendem w spa, co by sie zrelaksowac troszke i widzialam, ze oferuja pakiet na feriie. Mysle, ze blizej wakacji tez cos sie pokarze. Hotel jest bardzo fajny, a Ustka to miejsce, w ktorym nie da sie nudzic :)

#44 ~nenke~

~nenke~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 10:56

Jeśli jedziecie z dziećmi to polecam zdecydować się na większą miejscowość. Tak aby była możliwość zorganizowania dzieciom atrakcji rónież jak pada deszcz ( nad Bałtykiem w koncu zdarzają się bardziej pochmurne dni ) A nie ma chyba niczego gorszego niż znudzone dziecko na wakacjach .

Sporo atrakcji dla maluchów jest:

w Sopocie

w Gdańsku

na Helu

czy też we Władysławowie ( które jest jedną z naszych ulubionych miejscowości nadmorskich).

Noclegów możecie poszukać sobie na stronie: sunandsnow.pl/index.php - jest tutaj mozliwość zarezerwowania sobie własnego mieszkania co jest moim zdaniem wygodniejsze niż pokój w hotelu ( jak również i tańsze). 

#45 kubik

kubik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 14:20

Piękne wakacje spędziliśmy w Juracie.

#46 ~Juleska~

~Juleska~
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 17:32

Zdecydowanie warto sprawdzić SPA Unitral - są przystosowani do wizyt całych rodzin. A taka opcja jeszcze u nas w Polsce nie jest standardem. Więc jezeli akurat taki wypoczynek chodzi nam po głowie, to nic straconego ;) 

#47 ziarenko83

ziarenko83

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 maj 2017 - 19:46

Polecam świetną miejscowość nad morzem - Darłówko - byłam kilka razy jako dzieciak i jako osoba dorosła z rodziną. To jedno z najbardziej urokliwych miast w Polsce, zdecydowanie. 

Jeśli szukacie sprawdzonych noclegów, to mogę polecić apartamenty rodzinne (kompleks mieszkań do wynajęcia) Baltic Korona (www.balickorona.pl) - nocowaliśmy tam dwukrotnie całą rodziną i byliśmy baaaardzo zadowoleni. Polecam serdecznie! 

#48 ~fandi~

~fandi~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 23:06

Juleska, masz 100% racja. Samo spa oczywiście super, niestety nie każde jest nastawione na przyjazd całych rodzin, chociaż mam nadzieję, że to sie jakoś zmieni. Unitral własnie dlatego poznałam, bo planowaliśmy wyjazd całej rodzinki. I powiem Wam, że nawet maż był zadowolony, tu już totalnie byłam w szoku :D 

#49 ~binggg~

~binggg~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 12:38

Sporo atrakcji ma Aquapark Reda. Mega duży wybór zjeżdżalni o różnym nachyleniu, szerokości i długości, w tym ta największa gdzie przepływa się tuż przy rekinach. Poza tym park ma dużo miejsc przystosowanych dla dzieci, w tym bardzo małych, można spokojnie dziecko spuścić z oczu, jest bezpiecznie.

#50 borysso

borysso

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 10:21

Do jakich miast/ośrodków jeździcie i dlaczego?

dla nas najelpsze jest władysławowo

#51 ~gusienka~

~gusienka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 23:04

Ja mogę polecić SPA Unitral w Mielnie. Sprawdźcie sobie dokładnie ich ofertę - jest nastawiona stricte na przyjazd całej rodziny, wieć spokojnie mozne tam pędzić z dziećmi! Na pewno będą miały co robić :) Nie każde spa może cos takiego zaoferować. 

#52 porabliuss

porabliuss

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 czerwiec 2017 - 05:17

Мы ценим ваше время и делим с вами общие цели. Ваши продажи для нас главный приоритет. заказать продвижение сайта логин скайпа pokras7777[/url] оращайтесь договримся есть примеры работ логин скайпа pokras7777

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 12:45

Polecam polskie miejscowości, bo są przepiękne np. Ustka - polecam wypad do doliny Charlotty. Super miejsce dla dzieci :)

Ja z dzieciakami jadę do Ustki. Mam już upatrzone miejsce na nocleg przy samym morzu. Zarezerwowałam nam pokój w laguna marine. Finansowo wychodzi przyzwoicie. Kuzynka była tam rok temu i pokazywała mi zdjęcia. Obiecałam moim dzieciakom, że latem też tam pojedziemy.

#54 ~piksssa~

~piksssa~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 10:26

Parę razy miałam okazję być w Aquapark Reda i polecam. Sympatyczne, przyjazne miejsce z miłą obsługą. Co do samych zjeżdżalni to ja bardzo lubię tę spokojniejszą z wolniejszym nurtem, jest dużo miejsca, sama długość też jest w porządku, spływ nie trwa dwóch sekund ale jednak trochę dłużej.

#55 Janek232

Janek232

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 12:35

Jeśli chodzi o morze to Hel, Łeba, Dźwirzyno i kilka innych. Małe ośrodki są przyjemne, bo nie ma takich tłumów jak w większych miastach. W góry jeździmy zawsze w okolice Zakopanego i bardzo sobie chwalimy :)

Użytkownik Janek232 edytował ten post 28 czerwiec 2017 - 12:35

#56 ~adar~

~adar~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 14:07

Dużo ciekawych zabaw masz w parku Mikrokosmos w Ujeździe. Bardzo duży park, sporo dzieciaków się przewija i dorosłych. Nikt jednak nikomu w drogę nie wchodzi. Do zabawek nie ma przesadnych kolejek. Eksponaty owadów i mikroorganizmów pozytywne. Świetne zdjęcia wychodzą :) Jak planujesz jakąś niespodziankę zrobić to myślę, że miejsce idealne.

#57 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 10:59

Polecam Hel. 

#58 ~adasc~

~adasc~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 14:12

Z córką odwiedziłam Mikrokosmos w Ujeździe. Bardzo dobrze się bawiłyśmy praktycznie przez kilka godzin. Córka grała z koleżanką w duże szachy ogrodowe, szukałyśmy rzeźb owadów. Córce dokupiłam gipsowy odlew owada do pomalowania. Teraz jest domową, całkiem fajną dekoracją :) Park powiedziałabym najlepszy dla dzieci w wieku do 13 – 14 lat. Miła atmosfera, no i właściciel wiem, że odbiera telefony, więc można nawet o coś dopytać przy okazji.

#59 ~jago564~

~jago564~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 11:56

Jak mamy czas i trochę wolnego to jedziemy z Trójmiasta do Redy do ich Aquaparku. Na pewno fajne urozmaicenie z tymi rekinami i powiem szczerze, że mimo zjeżdżania wielokrotnie tam w to akwarium to jeszcze mi się nie znudziło. Każdy zjazd jest inny, różnie się rekiny zachowują, w różne strony odpływają itd.

#60 ReniaLaniewska

ReniaLaniewska

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 18:49

Ja uwielbiam Jastrzebią Górę - byłam tam już trzy razy. Możliwość porannych biegów na plażę z i pod górkę, klimat tej miejscowości i stosunkowo blisko do Trójmiasta - rewelacja. ( A byliśmy i w wynajętym pokoju, i w pensjonacie, wreszcie wynajętym kamperem - za każdym razem było wspaniale.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych