Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wakacje z dziećmi nad morzem

78 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~czoja~

~czoja~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 12:12

Ja z dziećmi byłam we Władysławowie. Wynajęłam na Bookaparcie domek w przyjemnej okolicy. Byłam bardzo zadowolona, bo cenowo w porządku, pogoda nam całkiem sprzyjała i nie było zbyt tłoczno.

#62 ~mat854~

~mat854~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 10:04

Na mnie dobre wrażenie zrobił Aquapark Reda a w sumie w paru takich parkach wodnych już w zyciu byłem. Tutaj wrażenie robi na pewno metraż – wszystko jest potężne, ciekaw jestem ile hektolitrów wody jest tam wpomponowane w sumie ale na pewno sporo. Ja najlepiej spędzam tutaj czasy w jacuzzi, lubię też z sauny skorzystać. Podoba mi się też możliwość opłynięcia całego kompleksu ponad 300 metrową ścieżką wodną.  

#63 ~Lilka~

~Lilka~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:54

Ja z dziećmi byłam we Władysławowie. Wynajęłam na Bookaparcie domek w przyjemnej okolicy. Byłam bardzo zadowolona, bo cenowo w porządku, pogoda nam całkiem sprzyjała i nie było zbyt tłoczno.

Bardzo fajna opcja, też bardzo lubię Władysławowo. 

#64 ~Annakornel~

~Annakornel~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 21:58

Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla rodziny z dzieckiem idealne miejsce.  Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie domki-rowy na Różanej 8. Pozdrawiam

#65 ~monik993~

~monik993~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 11:33

Z dzieciakami spokojnie można pojechać już teraz w podróż nawet za granicę. Byliśmy w zeszłym roku z synkiem w Bułgarii i było naprawdę fantastycznie, dziecko zniosło podróż bardzo dobrze, a miał wtedy 1,5 roku prawie. W tym roku również wybieramy się do Grecji w maju i korzystamy z oferty strony podrozeirejsy.pl.

#66 ~Euroja~

~Euroja~
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 12:39

Widzieliście już plażę w śniegu? Jest to ciekawa opcja na ferie. Wygodnie i tanio można nad morze dotrzeć pociągami.

Pociągi: Kraków 01:44 - Gdańsk 9:45 66 zł Warszawa 19:30 - Gdańsk 22:57 51 zł

Wrocław 15:36 - Kołobrzeg 22:25 55 zł

Kupcie szybko bilet online na europodroze

#67 marchewa

marchewa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 21:41

Świnoujście moim zdaniem jest przyjemną opcją:-)

#68 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 23:18

Ja mogę polecić Hel. Sporo fajnych plaż, do tego jest Fokarium, super atrakcja dla dzieci. Dodatkowo pociechy same nakręcają się, że są ma "początku" Polski.

Jedziemy własnie w tym roku. Znalazłam fajne apartamenty na sun&snow. To całkiem nowy obiekt, warunki świetne. Nie mogę się doczekać, to już za pare dni

#69 ~runa~

~runa~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 12:45

Bookapart ma całkiem fajne kwatery ;) A co do kierunku to ja wybrałam Zakopane jesienią.

#70 Gutsky

Gutsky

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 08:18

Ja jeżdżę z dzieciakami do Jastarni już od paru ładnych lat, bardzo im się tam podoba :)

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 09:28

Nie będziemy klikać w Twój link i nabijać oglądalności. Ten trik nie chwyci.

#72 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 11:13

My jeździmy do Łukęcina, noclegi najczęściej rezerwujemy na Bookaparcie

#73 wiosnaola

wiosnaola

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 13:37

My standardowo, jak co roku z całą rodziną jeździmy do Władysławowa na wakacje. Nawet jeśli nie ma pogody to tam jest dużo atrakcji i nie można się nudzić. 

#74 ~lizzie~

~lizzie~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 08:12

My jeździmy do Łukęcina, noclegi najczęściej rezerwujemy na Bookaparcie

Łukęcin jest bardzo przyjazny ;)

#75 ~malina8989~

~malina8989~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 20:07

Z dzieciakami spokojnie można pojechać już teraz w podróż nawet za granicę. Byliśmy w zeszłym roku z synkiem w Bułgarii i było naprawdę fantastycznie, dziecko zniosło podróż bardzo dobrze, a miał wtedy 1,5 roku prawie. W tym roku również wybieramy się do Grecji w maju i korzystamy z oferty strony podrozeirejsy.pl.

Ja chciałam dopytać o tą stronę i o to biuro podróży. Czy mają fajne ceny i fajne oferty? Co myślicie? Według mnie wszystko wygląda bardzo fajnie ciekawie. Podoba mi się u nich to, że ich opcje nie są standardowe, jak we wszystkich miejscach.

#76 ~dzieciak~

~dzieciak~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:05

Dzieciaki chyba lubią morze.

Ja nie cierpię.

#77 ~anitte82~

~anitte82~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 18:52

A może by tak zamiast morza ruszyć na mazury? W poprzednim roku dałam się namówić znajomym i było ekstra. Pojechaliśmy na dwie rodziny - ja z mężem i dzieciakami oraz koleżanka ze swoimi. Byliśmy w hotelu Zalesie Mazury. Generalnie powiem tak - jak chcecie faktycznie odpocząć i korzystać z udogodnień hotelowych to nie ma lepszego miejsca w okolicy. My relaks, a dzieci zabawa.

#78 ~justynka~

~justynka~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 00:41

W zeszłym roku w fajnym ośrodku byłam - duzo dzieci, miejsca zabaw , bezpiecznie bo bawiły się cała grupą i wspaniałe przyjaznie pozawierały. Syn starszy też, miał z kim grać w siatkę i piłkę bo duzo chętnych na ośrodku było - okolica przyjemna, nic tylko wracamy w lipcu :) a wam polecam  ośrodek wakacjewicie - domki letniskowe w Wiciach

#79 Tantos

Tantos

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 15:59

Ja wolę mniejsze miejscowości, niż zatłoczone popularne plaże. W Darłówku jest pięknie, byłem tak kilka razy i polecam. Jeżdżę żeby odpocząć, bez nastawienia na imprezy i to miejsce mi odpowiada. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych