Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Warto mieć gofrownicę w domu?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 11:00

Robicie gofry w domu? Zastanawiam się nad zakupem gofrownicy bo nie jest to drogi wydatek ale czy te domowe nie różnią się od tych z cukierni czy lodziarni?

#2 Maria_Gucio

Maria_Gucio

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 23:38

Zależy jak je zrobisz, każde się trochę różnią, ale to jak wszystko

#3 Koreczek

Koreczek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 09:09

To rzecz przydatna, ale obecnie w sklepie kupimy gotowe gofry, tylko do przybrania, więc nie jest to konieczne.

#4 JakubSik

JakubSik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 sierpień 2014 - 07:49

jeśli lubisz gofry, warto kupić. a czy będą się różnić o tych kupionych - tam robią je pewnie na podobnych urządzeniach :P

#5 sheldon

sheldon

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 19:53

Gofrownica to trafny zakup:) Wszystko co się zrobi w domu samemu jest smaczniejsze. Wiadomo że za pierwszym razem mogą nie wyjść ale trening czyni mistrza przecież. Ja uwielbiam gofry z masą krówkową:)

#6 rollek89

rollek89

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 07:29

Gofrownica jest fajnym pomysłem. Mam w domu i to jeden z najlepszych kuchennych zakupów, jakie zrobiłem.

#7 NaszaKlasaka

NaszaKlasaka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 czerwiec 2015 - 09:18

Gofrownica to fajny pomysł.  Można przyrządzić dla dzieci (i siebie) gofry z czym chcemy :)

#8 Poidło

Poidło

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 12:11

Witam,

czy warto sądzę, że tak. Ja mam od kilku lat i przychodzą takie dni, że wieczorna kolacja staje się gofrowa. Teraz kiedy dodatkowo jest ciepło i można tanio kupić rozmaite owoce i dodać je na gofry to tym bardziej jest za.

#9 louise

louise

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 sierpień 2015 - 11:13

ja mam takie urządzenie wielofunkcyjne - opiekacz typu sandwicz, grill i gofrownica, było trochę droższe od zwykłej gofrownicy, albo opiekacza

polecam! oszczędność miejsca i gofry kiedy się chce :) ale na początku faktycznie nie wychodzą tak dobre, jak z cukierni czy lodziarni :)

#10 Trinity

Trinity

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 12:16

według mnie warto :) ja robię domowe gofry. Ja mam jakąś niedrogą gofrownicę i wychodzą. Jeżeli robisz częściej gofry to można zainwestować w urządzenie o większej mocy - wtedy gofry lepiej rosną

#11 Krynolina

Krynolina

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 09:00

To jak gofry smakują zależy od przepisu. Sama napisałaś, że to niedrogi wydatek, więc nie ma co tu dużo debatować i po prostu sobie zakupić ;) W tych swoich gofrach chociaż wiesz co jest a nie jakieś ulepszacze smaku i zapachu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych