Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

wasze najlepsze wakacje

wakacje

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~michałka~

~michałka~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 15:26

Gdzie spędziliście wasze najlepsze wakacje w życiu? :)

#2 iskierka

iskierka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 maj 2015 - 09:40

byłam w różnych miejscach, i w Polsce i za granicą, ale najlepiej bawiłam się w Kołobrzegu na wypadzie ze znajomymi ze studiów :) 

#3 Wellness

Wellness

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 27 maj 2015 - 13:52

Moje najlepsze wakacje o dziwo ale chyba nad jeziorkiem 2013 r chyba byl

Fajnie tez bylo w Wilkasach na mazurach - milo wspominam

#4 ~trusia~

~trusia~
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 11:22

nad polskim morzem, w Ustce :) byłam tam zmężem w podrózy poślubnej :) świetny hotel Lubicz zrobił swoje bo niestety pogoda nam się nie udała, wiec siedzieliśmy w hotelu na basenie przez większość czasu :) a tak to jakaś wycieczka do okolic Ustki czy do centrum miasta na dobrą kawkę :) Miasto bardzo fajne, choć trochę tłoczno. te beztroskie kilka dni były najcudowniejsze! :D

#5 Poidło

Poidło

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 12:18

Witam,

może dla wielu może się wydawać to śmieszne, ale ja swoje najlepsze wakacje spędziłam nad polskim morzem. Uważam, że wszystko zależy od ludzi z którymi spędza się wolny czas. Miejsce nie ma znaczenia. Czasami można wcale nie wyjeżdżać nigdzie.

#6 kappa

kappa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 12:02

Kaszuby są piękne polecam noclegi "pod jabłonią"

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2015 - 14:31

Bory Tuchoskie zdecydowanie :)

#8 Kaczuszka

Kaczuszka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 10:37

Najlepsze wakacje dla mnie to wypad zepsutym samochodem do Włoch na plaze Rimini! Wtedy bylam bezsilna i plakalam, ale wszystko skonczylo sie dobrze i wspominam to wspaniale! ;)

#9 ~Gabi~

~Gabi~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 13:29

A moje to paradoksalnie wcale nie za granicą (a miałam okazję zwiedzić kilka egzotycznych państw). Najlepiej wspominam wczasy w Kormoranie w Rowach w lipcu 2012. Piękna sprawa! Basen, sauna, spa, pyszne jedzenie, przepiękna okolica i morze! Choć niestety woda dość zimna... 

#10 ~rose~

~rose~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 21:12

w Grecji, rok 2014 xD najlepsze wakacje dotychczasowe !

#11 aagataa

aagataa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 11:15

Najlepsze moje były w tamtym roku w USA :D

#12 bialkm

bialkm

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 luty 2016 - 20:33

Moje najlepsze wakacje? Byłam w wielu miejscach, ale najlepsze wakacje to spędzone na Kaszubach z rodziną ! Wszystkim polecam się tam wybrać, chociaż raz. Miło wspominam pobyt w Ostrzycach na domku. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chca odpocząć w ciszy, w spokoju. Oczywiście atrakcji też tam nie mało, ja na przykład bardzo lubię wycieczki rowerowy , a tam tras rowerowych jest bardzo dużo. Warto tam się pojechać.

#13 Daszek121212

Daszek121212

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 luty 2016 - 10:41

w Chorwacji w minionym roku bylo super, kazdemu polecam

#14 ~linna3~

~linna3~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 05:53

Jestem własnie po wakacjach i mogę napisać,że te wakacje były jedynmi z lepszych jakie mi się przytrafiły. Wybraliśmy się w Bieszczady. Byliśmy tam pierwszy raz. Trochę daleki region ale chcieliśmy dobrze wypocząć. 

Krajobrazy wspaniałe, jezioro Polańczyk piękne i zaskoczyły nas niskie ceny. Jest taniej niż w innych turystycznych regionach Polski. Nie ma również problemu z noclegami.

Na tej stronie jest opis miejsca:

szerokiej-drogi.pl/ucieknij-od-dnia-codziennego-w-bieszczady

Moze to Was przekona do wycieczki w ten rejon. 

#15 ~olka89~

~olka89~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 09:19

Bez obaw możesz zabrać na urlop dzieciaki do schroniska Orlica w Pieninach. Skoro organizowane są w nim Zielone Szkoły to znaczy, że jest dostosowane do przyjmowania najmłodszych gości. Ja tam zawsze nocuję jak tylko robię wypad w Pieniny. Pokoje są dobrze wyposażone a regionalna kuchnia naprawdę godna polecenia.

#16 ~Ogor~

~Ogor~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 11:33

Najlepsze to były Mazury z przyjaciółmi ;) A wycieczka tania, poszukaliśmy taniego noclegu na nocujznami.pl i wybór padł na domek w Mikołajkach. Na początku chcieliśmy jeszcze mniejszą miejscowość, ale stwierdziliśmy, że jakaś rozrywka też by się przydała :P Klimat był super, jak nie było pogody, to graliśmy w domku w gry planszowe, chodziliśmy po okolicznych knajpkach. Super wyprawa, a wydaliśmy naprawdę mało.

#17 ~Mężatka~

~Mężatka~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 20:36

Moje najlepsze wakacje to był wyjazd  w podróż poślubną na Rodos z Itaką kilka lat temu. Było absolutnie cudownie. Mam zamiar to jeszcze w tym roku powtórzyć, bo Itaka ma świetne oferty last minute

#18 jago

jago

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 16:41

W chacie grając w Diablo II... Nie, żartuję oczywiście - Pobierowo, polskie morze.

#19 zosia28

zosia28

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 10:31

Moje najlepsze wakacje to Mazury! Nocleg wykupiony w dobrej cenie, towarzystwo super, nic dodać nic ująć!

#20 Sandera

Sandera

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 08:51

Jak dla mnie bezsprzecznie Portugalia. Lizbona, Faro to było po prostu coś! Sama postawiłam na wypożyczenie kampera w Vantourer i jestem mega zadowolona z wyboru. Na pewno pojadę tam jeszcze raz ;)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wakacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych