Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wasze najlepsze wakacje

wakacje

54 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~inezzz~

~inezzz~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 09:29

Moje najfajniesze wakacje,byly krotkie, bo 3 dniowe, ale w fajne miejsce z ukochanym. Bylismy w Murzasichle w hotelu Kopieniec. Narzeczony zadbal o wszystko: byly spacery, wypoczynek w SPA, masaze, do tego kolacja w pieknej restauracji Widoki. Bardzo milo wspominam ten wypad - piekna okolica, przyjemny, nowoczesny hotel, smaczne jedzenie i najlepsze jakie tylko moglam sobie wymarzyc towarzystwo :)

#22 Biel

Biel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 11:08

Najlepsze wakacje miałam razem z z mężem i dziećmi w Chorwacji. Byliśmy tam dwa tygodnie i było wspaniale. Ciekawa kultura, ciepło, piękne, naturalne krajobrazy. Wróciliśmy opaleni, a każdy był zadowolony. Mieliśmy też tani nocleg z biurem Volare. Zastanawiamy się, czy nie wybrac się tam jeszcze raz. W tym roku postawiliśmy na Włochy i mam nadzieję, że tez się nie zawiedziemy

#23 ~tomkisss~

~tomkisss~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 09:58

Spokojnie możesz na czas urlopu skorzystać z usług Hotelu Przedwiośnie koło Masłowa. Przeszedł niedawno przeobrażenie i po remoncie usługa dostosowana została do europejskich standardów. Choć na zewnątrz budynek wydaje się z innej epoki to pokoje dobrze wyposażone a do dyspozycji gości basen, restauracja, siłowania i sauna. Polecam! Ofertę można sprawdzić pod adresem hotelprzedwiosnie.pl

#24 Koralka

Koralka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 17:11

Rzym. Przepiękne miasto, o wspaniałym klimacie. Marzą mi się całe Włochy :)

#25 kubik

kubik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 10:22

w Egipcie. Świetne miejsce, polecam każdemu

#26 Kasiej

Kasiej

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 maj 2017 - 07:50

Również byłam, piękne miejsce. ;)

#27 margot

margot

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 14:40

Moje najlepsze wakacje jakie spędziłam to była wyprawa do Peru, Chile i Boliwii. Podczas jednego wyjazdu udało mi się zobaczyć tyle niezwykłych miejsc i poznać niesamowitych ludzi, z którymi spotykam się po dziś dzień. Chciałabym jeszcze raz coś takiego przeżyć... Dla zainteresowanych http://www.adventure...yprawa-autorska

#28 ewiszon

ewiszon

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 20:56

powiem Wam szczerze, że ja uwielbiam spędzać wakacje jeżdżąc po naszym pięknym kraju.. Tylko tutaj mam poczucie bezpieczeństwa i takiej swojskości ;) 

#29 ~miro54~

~miro54~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:48

Odkąd otworzyli Aquapark w Redzie to raz na jakiś czas staramy się tam być z rodzinką. Fajne miejsce z przyjemną atmosferą, wszystko jest zadbane, nowe, nie ma sprzętów które działają tylko na papierze a jak człowiek chce skorzystać to zonk. A często tak bywa, że parki wodne mają mnóstwo atrakcji na stronie a jak człowiek już się wybierze to połowa nieczynna.

#30 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 13:09

Moje najlepsze wakacje to te kiedy wsiadłam w auto jechałam przed siebie. Zatrzymywałam się w małych i przytulnych zajazdach takich jak Zajazd u Przemka w Zgierzu. Można wtedy zwiedzać to co się chce i jechać tam gdzie się chce. 

#31 ~Franek~

~Franek~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 13:35

Ja to tam zawsze najlepiej się bawię w Polsce. W tym podróże kamperem najbardziej mnie satysfakcjonują i dają najwięcej frajdy. :D Dethleffs jest niezawodny i ma nawet kamper na sprzedaż.

#32 Małgocha

Małgocha

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 08:44

Ja chyba najlepiej odpoczywam jednak za granicą. W Polsce ludzie są dość przytłoczeni obowiązkami, na czyjś dobry humor potrafią dziwnie reagować...

#33 ALushchevsky

ALushchevsky

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 12:53

Dzień dobry! Niedawno odwiedziłem najpiękniejsze polskie miasto Kraków, spacer po Starym Mieście, zwiedzanie Zamku na Wawelu, Rynek jest po prostu super. Wyjechałem z Warszawy w sobotę rano, skorzystałem z usług serwisu Busfor, bilet dostałem 39 zł, autobus przyjechał w kilka godzin, zatrzymał się w hostelu, wszystko jest super. Infrastruktura i komunikacja na najwyższym poziomie.

#34 patrycja87

patrycja87

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 09:03

W sierpniu 2017 roku byliśmy w Plater74 w Darłowie. To były najlepsze wakacje życia!! Dzieciaki cały dzień dokazywały w basenie, a wieczorem pograliśmy w bilard czy w tenis stołowy. Super miejsce na rodzinne wakacje. https://plater74.pl/

#35 dawido

dawido

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 16:15

Takie wakacje sa rewelacyjne, rowniez bylem z zona na Malediwach. Pogoda jest pewna i niczym nie trzeba sie przejmowac. 

#36 ~marika783~

~marika783~
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 09:34

Moje najlepsze wakacje to te, z zeszłego roku. Byliśmy na Santorini i zastanawiamy się, czy tym razem znowu nie pojechać, bo na stronie podrozeirejsy.pl widzieliśmy świetną ofertę na majówkę w Grecji. Dla nas czas idealny, a potem chcemy znowu pojechać we wrześniu gdzieś. Uwielbiamy zwiedzać. 

#37 monika22

monika22

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2018 - 21:00

Moje najlepsze wakacje byli egzotyczne. My z mężem wzięliśmy pożyczkę na https://kredytoff.pl , mąż uważał to za nie zbyt rozsądne, ale w końcu się zgodził! Chcieliśmy organizować jakieś super wakacje w ramach naszego miesiąca miodowego i dla tego wybraliśmy wakacje na wyspie Bora Bora. To było na prawdę niezapomniane, do dziś mam jaskrawe wspomnienia!

#38 MonikkaD76

MonikkaD76

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 luty 2018 - 11:40

Najlepsze - nad morzem. Za każdym razem nie mogłam się z nim rozstać. Aj.

#39 jolkaaa1

jolkaaa1

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2018 - 10:49

Najlepsze - nad morzem. Za każdym razem nie mogłam się z nim rozstać. Aj.

Dokładnie. Najbardziej podobało mi się w Darłowie. Wynajmowaliśmy piękny apartament https://plater74.pl/. Było na prawdę bosko! 

#40 ~Kola~

~Kola~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 10:25

Mi się najbardziej podobały wakacje spędzone ze znajomymi w tamtym roku. Jeździliśmy ze znajomymi kamperem od spotu do spotu, wyszukiwaliśmy je na WhereToWake i jeździliśmy od jednego do drugiego. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wakacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych