Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wasze najlepsze wakacje

wakacje

54 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Nataniel~

~Nataniel~
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 09:32

Mi się najbardziej podobały wakacje spędzone ze znajomymi w tamtym roku. Jeździliśmy ze znajomymi kamperem od spotu do spotu, wyszukiwaliśmy je na WhereToWake i jeździliśmy od jednego do drugiego. 

Właśnie też na tamtych wakacjach widziałem te wyciągi, ale się nie odważyłem na tym próbować pływać. Może w tym roku jak będzie w pobliżu jakiś to spróbuję. Mówisz, że na Wheretowake można znaleźć wszystkie? Będę sprawdzał :) dzięki

#42 kamciare

kamciare

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 08:04

ja tak samo zakochalam się w polskim morzu i jestem mu wierna przez wiele ostatnich sezonów. Kocham tamtejszy klimat oraz to, że jest tak swojsko. Szczególnie uwielbiam darłówko i ile tylko mogę to sobie tam wracam. Malownicza miejscowość, naprawdę można się w niej zakochać. Poza tym no mam czadowe kwatery, w których wyposażenie jest takie że chyba tak dobrego w domu nie mam :D https://baltickorona.pl/kontakt/

#43 Zotana

Zotana

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 13:32

Takie wakacje chyba dopiero przede mna. W tym roku chcemy pojechać nad nasze polskie morze, całą naszą rodziną i myślę że będzie to udany wyjazd. Nie byliśmy jeszcze w Darłowie, ale udało się tutaj https://plater74.pl/...-jednopokojowe/  znaleźć fajne apartamenty więc już czyje, że wyjazd będzie udany. 

#44 Agrafka

Agrafka

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 14:05

Ja byłam w zeszłym roku w Izraelu i polecam. Piękny kraj i świetny klimat - zwłaszcza w listopadzie :D

#45 ~mnjj~

~mnjj~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 09:27

Super nam się podobało ostatniej zimy w Val di Fassa we Włoszech. Wyjazd znaleźliśmy na stronie biura Gryf z Katowic (tutaj jest lista noclegów – gryftravel.pl/narty/wlochy). Raz że z pogodą trafiliśmy bardzo dobrze – dużo słońca ale przyjemny mrozik to sam pensjonat rewelacja, bardzo dobrze wyposażony, czysty, zadbany z sympatyczną obsługą.

#46 ~nadd~

~nadd~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 11:04

Bardzo wygodne domki rodzinne, letniskowe oczywiście mają w chomiczowkaleba.pl. Wychodzisz z domku i masz od razu zadaszony taras z pełnym wyposażeniem, żeby dłużej posiedzieć. Kuchnia jest wyposażona, niedaleko duże sale zabaw lub otwarty plac zabaw, a nawet fajne animacje się zdarzają od czasu do czasu.

#47 ~korni02~

~korni02~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 18:34

Moje najlepsze wakacje były w tym roku. Wybraliśmy się razem z biurem podrozeirejsy.pl do Grecji. I było naprawdę fantastycznie. Wakacje załatwialiśmy dużo wcześniej i w tym roku również tak będzie. Może zdecydujemy się na to samo biuro.

#48 ~kociasta~

~kociasta~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 13:53

Moimi najlepszymi wakacjami były te w Izraelu. Wybrałam się na wycieczkę zorganizowaną pt Mozaika Izraela z konsorcjum i to co tam przeżyłam jest nie do opisania. Miałam okazję zwiedzić ziemię świętą, byłam również świadkiem jak małżeństwo które również było z nami na tej wycieczce odnawiało przysięgę małżeńską w Kanie Galilejskiej - coś cudownego!! 

#49 ~okiki~

~okiki~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 11:25

Jest takie biuro w Katowicach jak Gryf. Mogę polecić ich wycieczki weekendowe dla grup i te indywidualne. Jeździłam tak samo na firmówkę jak i tylko we dwoje z mężem. Porządny autokar, sprawny dojazd, nie wieźli nas jakimiś opłotkami, tylko prosto do celu. Hotel zgodny z opisem, dobry standard, czysto, wygodnie, z jedzeniem którym faktycznie można się najeść.

#50 amper

amper

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 15:54

Moje najlepsze wakacje były w tym roku, bo po raz pierwszy od dawna ruszyłam się z domu do Krakowa. Zaklepałam sobie nocleg w zacisznym apartamencie, z małą kuchnią, telewizorem i łazienką, więc czułam się jak w mieszkaniu. Ale nadal miałam blisko do komunikacji miejskiej oraz centrum, gdzie jest większość zabytków. Było super, nie musiałam wstawać wcześnie rano, nikt nie zmuszał mnie do sprzątania... Dla mnie idealnie!

#51 ~wiola~

~wiola~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 18:55

Za granicą, Portugalia, w Polsce zimą Krynica Zdrój. W tym roku też na ferie skoczymy do Krynicy, nawet udało mi się bardzo tanio wyhaczyć apartament z sunandsnow, o połowę taniej od ceny wyjściowej.

#52 ~Eweelina~

~Eweelina~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:47

A co myślicie o wyjeździe w marcu do jednego z regionów austriackich? Na austria-na-narty.pl znalazłam bardzo ciekawe oferty i zastanawiam się do którego ośrodka się wybrać ;)

#53 aunt

aunt

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 luty 2019 - 19:32

Najlepsze noclegi to w Juracie.

#54 ~malwina~

~malwina~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 20:13

Ja może powiem że najlepsze wakacje mojego syna były na obozie sportowym w ubiegłym roku ,za chwilę jedzie na następny z Tribe Squad to taka szkoła walki Krav Maga.

Dawno go nie widziałam tak zafascynowanego wakacjami i wyjazdem.Taki obóz to super sprawa, mogą odpocząć i trenować sztuki walki Krav Maga.Nauczyć się samodyscypliny i pielęgnować swoje pasje.

#55 Martyna Kostrzewa

Martyna Kostrzewa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 19 sierpień 2019 - 13:45

najlepsze wkacje spędziłam zwiedzają przepiękny kraj jakim jest japonia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wakacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych