Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jaaaa~

~jaaaa~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 18:13

dostała mandat za to iż wyciągnęła panów w teren.
Spokojnie sobie siedzieli w ciepełku....

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 18:29

Następnym razem proszę nie reagować i tyle. Polska to "dziki kraj" jak ktoś mądry powiedział.

#3 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 18:37

Wlepili mandat, gdyby tego nie zrobili to by nie zarobili. Straż Miejska jest od tego by wlepiać mandaty !!! Obojętne za co - ilość jest ważna. Wystarczy popatrzeć jak ganiają za wyprowadzonymi psami, czy za zaparkowanymi samochodami i nie ma tłumaczenia, że tam coś - mandat i tyle. Ostatecznie to jest STRAŻ MIEJSKA a nie jakaś tam np. Policja. Pozdrowienia i miłych

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 19:44

Wiadomo w straży miejskiej pracują same buraki i odrzuty z policji wystarczy popatrzeć kto chodzi po mieście.

#5 ~Bury~

~Bury~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 19:50

Kto to widział żeby zawracać głowę Milicji Wiejskiej .Panowie nie mogli nic nie robić a na tym polega ich praca I mandat się należy słusznie .

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 19:52

Wlepili mandat, gdyby tego nie zrobili to by nie zarobili. Straż Miejska jest od tego by wlepiać mandaty !!! Obojętne za co - ilość jest ważna. Wystarczy popatrzeć jak ganiają za wyprowadzonymi psami, czy za zaparkowanymi samochodami i nie ma tłumaczenia, że tam coś - mandat i tyle. Ostatecznie to jest STRAŻ MIEJSKA a nie jakaś tam np. Policja. Pozdrowienia i miłych

Proszę pisać "Straż Wiejska "- jacy pracownicy taka nazwa .

#7 ~Grigorij~

~Grigorij~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 20:09

mogli ją pouczyć, ma rację, czasami pijącym bumom nawet się upiecze i dostaną tylko pouczenie

#8 ~eee~

~eee~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 20:10

deb***e...

#9 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 20:19

Mojej znajomej chcieli wlepić mandat za brak kagańca u yorka <lol> Chyba musiała być go z korka do szampana zrobić...

#10 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 20:33

Pewnie ta Pani przerwała im picie kawy i byli wkurzeni , że muszą dupsko ruszyć.

#11 ~chlop~

~chlop~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 20:35

Proszę pisać "Straż Wiejska "- jacy pracownicy taka nazwa .

prosze nie obrazac wiesniakow=

#12 ~ale numer~

~ale numer~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 20:43

w Augustowie policja zatrzymała 2 razy w ciągu dnia tego samego pijanego kierowce i nic mu nie zrobiła tylko jeszcze samochód i delikwenta odstawili gdzie chciał a tu takie numery!!! ja w ogóle nie rozumiem do czego po co i na co jest ta straż miejska wiejska czy eko sreko. na przyszłość dla wszystkich dzwońcie po straż dla zwierząt w Białymstoku pod nr tel 085 732 70 69 pozdrawiam miłośników zwierząt

#13 ~wpisz swoje imię~

~wpisz swoje imię~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 20:51

A ja lubię straż.(jak urosne,też chcę zostać bandytą)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 21:12

Chipowanie miałoby sens gdyby istniała normalnie funkcjonująca baza zachipowanych psów! Tak, żeby wiadomo było w razie potrzeby czyj jest to pies. Niestety takiej bazy nie ma więc za co właściciele psów mają płacić? Czasem mam wrażenie, że aby zostać strażnikiem czy policjantem wystarczy mieć gębę i posturę goryla oraz niegrzeszyć rozumem.

#15 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 23:10

Oczywiście, że czipowanie nie ma żadnego sensu, zresztą o tym mowia sami weterynarze. Dowod - mój pies był czipowany w Bialymstoku i co z tego? Osobiście sprawdzałem - nie figuruje w żadnej bazie danych! Dlatego w innych miastach nie bawią się w to. A tam, gdzie się bawili, to uchwały rady miasta były zaskarżane do wojewódzkich sądów administracyjnych, które wyrokami uznawały je za sprzeczne z prawem w tej części. Przykład - wyrok WSA w Białymstoku z dnia 8 lipca 2010 roku w sprawie sygn.akt II SA/Bk 364/10 - dot. orzeczenia o bezprawności uchwały rady miejskiej w Czarnej Białostockiej w tym zakresie.
W Polsce o naszej straży miejskiej głośno, o naszych "ciemnych" włodarzach miasta też!

#16 ~Jerry~

~Jerry~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2011 - 06:16

Wydaje mi się, że ci strażnicy już wcześniej zetknęli się z tym wściekłym jeżem i stąd ta reakcja. Tylko dlaczego ta Pani nie sprawdziła czy strażnicy byli zaczipowani? Bo chyba jakiś rejestr strażników w Białymstoku jest.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2011 - 10:51

Im się wydaje, że na wszystko mogą sobie pozwolić. Jeżdżą po alejkach na plantach samochodami i motorami bo już piechotą jak wcześniej było nie mogą?! Muszą . po plecach i stopach ludziom jeździć! Jak widzą kogoś porządnego to zaraz atakują, że pies kagańca nie ma, albo co ma pan tam w torbie itd.. Za to nie mają odwagi zblizyć się do chuliganów bo to ich przerasta!

#18 ~Jeż~

~Jeż~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2011 - 15:48

Witam
Dokładnie tak jak piszecie oderwałam Panią strażnik od kawy , jak można być tak złośliwym jeszcze czekałam na szanowne państwo 20 minut z małym dzieckiem w chłodny dzien wcale nie musiałam ale tyle mówi sie o znieczulicy dotyczącej zwierząt...natepnym razem przejde obojętnie i pewnie przeczytamy w gazecie ze dzikie zwierze zaraziło wscieklizną dziecko na placu zabaw pod blokiem!
pozdrawiam

#19 ~NASZE JEŻE~

~NASZE JEŻE~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 13:54

Co za bzdura! Jeże nie są zarażone ścieklizną! Jeśli jeż obrzuca się śliną, to oznaka zafrapowania nowym zapachem lub smakiem i jest naturalnym odruchem jeża. Tego rannego jeża nalażało jak najszybciej przekazać do nas lub do weterynarza. Jeże są objete ścisłą ochroną! więcej na www.naszejeze.org

#20 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 17:32

Taka sama sytuacja była umie w Nidzicy wmaiu 2017r wezwałem policję ponieważ po pijaku potrącił mi psa i odiechał a Nidzica policja skierowała do sądu kk o ukaranie mnie mandatem 100zł pomimo że to nie mój pies zatoki że latał po polu bez smyczy a jak dzwonie zgłaszam tak jak 19 stycznia 2019r że ktoś wyżucił psa na mruz to Nidzica policja twierdzi że ich to nie obchodzi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych