Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wicestarosta kolneński stracił pracę :: zobacz komentowany artykuł

105 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 15:25

Wicestarosta to też przegrany kandydat na wójta Grabowa.
A poza tym "Nosił Wilk razy kilka ponieśli i WILKA".
A poza tym pan Wicestarosta nie jest taki przezroczysty na jakiego się kreuje.
Zapytajcie w Grabowie gdzie ze stołka sekretarza wszystkimi pomiatał.
W Grabowie go nie chcieli to myślał, że w Kolnie ludzi nabierze.

#22 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 15:43

Dziękuję byłemu panu wicestaroscie za to, że jak był starostą sprzedał nam były żłobek na SALĘ KRÓLESTWA ŚWIADKÓW JECHOWY.

#23 ~Precz ze starostą~

~Precz ze starostą~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 16:23

A poza tym pan Wicestarosta nie jest taki przezroczysty na jakiego się kreuje.
Zapytajcie w Grabowie gdzie ze stołka sekretarza wszystkimi pomiatał.

Może jakiś konkretny przykład? Proszę wymienić te pomiatane osoby... Bo oczerniać ludzi w Internecie łatwo, będąc anonimowym.
Pan Wiszowaty rzeczywiście nie wygrał w Grabowie. Kilka powodów się na to złączyło. Pierwszy to mocno negatywna kampania jego przeciwnika. Pan Józef wiele się najeździł po domach, wiele naobiecywał, z wieloma ludźmi wypił. Nie czuję się jednak na tyle kompetentny, aby te spory rozstrzygać.

Nosił Wilk razy kilka ponieśli i WILKA"

A to do czego się odnosi, bo argumentu (?) nie rozumiem.

#24 ~Precz ze starostą~

~Precz ze starostą~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 16:32

Dziękuję byłemu panu wicestaroscie za to, że jak był starostą sprzedał nam były żłobek na SALĘ KRÓLESTWA ŚWIADKÓW JECHOWY.

A nie ma tam teraz gabinetu okulistycznego? Skoro to budynek po BYŁYM żłóbku to co złego w tym, że został sprzedany, skoro nie mieściła się w nim żadna instytucja? A pieniążki przydały się chociażby do budowy hali.

Nawet jeśli prawdą jest, że rzeczywiście mieści się tam Sala Królestwa Świadków Jechowy to co w tym złego? Czyżby Pan/Pani gość była tak nietolerancyjna, że zakazuje Pan/Pani wykupienia budynku przez osoby o innym światopoglądzie religijnym? Tacy są prawdziwi chrześcijanie - uważają Świadków Jechowy za gorszych?

#25 ~Grabowiak~

~Grabowiak~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 16:49

Co prawda to prawda. Czsami trzeba postawić i z ludzmi wypić , a nie tylko na SĘPA.
Wójt Grabowa to porządny i charakterny facet, nie tak jak wicestarosta.

#26 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 17:04

Panie Wiszowaty pokaż Pan charakter i wystartuj na Burmistrza, a wtedy sie okaże,że obecny Burmistrz strzelił sobie samobója.Jestesmy z panem.Mamy teraz przynajmniej normalnego kandydata na to stanowisko,bez żadnych układów,pracowitego,sumiennego.Dziekujemy Panu za to co Pan zobił w powiecie.Teraz czas popracować jako Burmistrz Kolna.Tego Panu Zyczymy

#27 ~Precz ze starostą~

~Precz ze starostą~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 17:08

Co prawda to prawda. Czsami trzeba postawić i z ludzmi wypić , a nie tylko na SĘPA.
Wójt Grabowa to porządny i charakterny facet, nie tak jak wicestarosta.

Charakterny, zgadza się. Czyli bezkompromisowy. Z Twojej wypowiedzi wynika, że Pan Wójt jest dobry, bo pije. To podstawowy obowiązek lokalnego polityka?
Po wynikach pracy ich poznacie... Zastanów się dzięki czyim działaniom masz możliwość dojazdu do Kolna po nowej nawierzchni. Kto spowodował, że Twoje dziecko (zakładam, że już masz pociechy) może grać na zawodach na nowej hali gimnastycznej. A gdy pójdzie do kolneńskich szkół średnich to będzie mogło z niej korzystać "całą gębą". Z pewnością Pan Wice ma wiele więcej zasług, o których nawet nie wiemy ( a przynajmniej ja, nie znam się za bardzo na lokalnej polityce)

Może wytłumacz wszystkim tutaj, czemu to niby Pan Wice nie jest porządnym facetem? Jakiś argument? Bo z tego, ze nie jest charakterny to nawet się cieszę. Wolę ludzi kompromisowych (żeby tylko nie za bardzo ;) )

#28 ~Z Grabowa~

~Z Grabowa~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 22:30

Widać, że już trwa kampania wyborcza Wójta Grabowa! Oczywiście, boi się przeciwnika, bo jak sam wie, ma wielu wrogów. Już zaczyna łasić się do wyborców i gminę zadłuża, aby tylko wygrać. Fałszywy i też ludźmi nieźle pomiata.
Poza tym (już) były wicestarosta ma większe doświadczenie- życzę takiego właśnie wójta Gminie Grabowo w przyszłych wyborach!!

#29 ~derdy~

~derdy~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 09:57

Nie oddamy byłego wice... do Grabowa, oni już swją szansę mieli i z niej nie skorzystali. Panie Wiszowaty, tulko burmistrz Kolna-to jest miejsce dla Pana. Wierzymy, że rozpędzi Pan tę koterię i wreszcie zapanuje porządek. Mój głos już Pan ma, będę też przekonywać wszystkich do głosowania na Pana.

#30 ~grab~

~grab~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 10:28

Negatywna kampania??? Gwoli informacji - Pan wicestrosta sam padl ofiarą negatywnej kampanii, którą systematycznie stosował wobec swojego rywala. Przyznam szczerze nie podejrzewałem go o taki jad. Niestety często zdarza się, że wypluty jad najczęściej szkodzi temu, który nim pluje. I tak też się stało w ostatnich wyborach w Grabowie. A "kolęda" wyborcza Pana Stanisława i Pana Kownackiego po grabowskich domach, Grabowianom też jest znana.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 10:41

Odwoływać z takiego powodu to jest absurd!Mam nadzieję że ludzie w następnych wyborach ocenią to sprawiedliwie!

Ludzka pamięć jest zawodna. O sprawiedliwości nie wspomnę. Wystarczy spojrzeć na te wszystkie szumowiny, które trzymają się władzy po miasteczkach i wsiach.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 12:25

A kto sorzedał w Grabowie Halę z placem przy hydroforni, którą teraz gmina dzierżawi to są ja-ja.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 14:16

Zastanów się dzięki czyim działaniom masz możliwość dojazdu do Kolna po nowej nawierzchni. Kto spowodował, że Twoje dziecko (zakładam, że już masz pociechy) może grać na zawodach na nowej hali gimnastycznej. A gdy pójdzie do kolneńskich szkół średnich to będzie mogło z niej korzystać "całą gębą". Z pewnością Pan Wice ma wiele więcej zasług, o których nawet nie wiemy ( a przynajmniej ja, nie znam się za bardzo na lokalnej polityce)

Może wytłumacz wszystkim tutaj, czemu to niby Pan Wice nie jest porządnym facetem? Jakiś argument? Bo z tego, ze nie jest charakterny to nawet się cieszę. Wolę ludzi kompromisowych (żeby tylko nie za bardzo ;) )

Akurat prawie do niczego z tego, co napisałeś przyjacielu, nie przyczynił się S.W. Ile zbudował dróg powiatowych jako wieloletni starosta i wicestarosta? Niemalże NULL. Największa inwestycja drogowa, jaka została przeprowadzona, to droga do Grabowa, za czasów H. Dudy. Drogi powiatowe do Ksepek prze Łachę, do Dobrego Lasu przez Janowo, czy w coraz gorszym stanie droga do Stawisk, praktycznie przez lata jego rządów pozostały nietknięte.

Hali nie budowało starostwo, a miasto. Dlatego mocno bredzisz.

Porządny facet jest uczciwy, a nie ryje pod szefem, ugadując się notorycznie z jego zawziętymi wrogami politycznymi, tudzież np. oddaje na rzeź kolegę radnego zaraz po zaprzysiężeniu. A takich kwiatków ma na sumieniu wiele.

Jego czas na odejście ze stanowiska był już dawno, jednak starosta był za uczciwy, aby mu podziękować wcześniej.

Serdeczni koledzy z WTZ-u, którzy zapewne gremialnie się tu wypowiadają w jego obronie, na pewno go gdzieś utkną i nie zginie. Ale zapewniam, że jak gdzieś przezimuje na pewno ruszy do kampanii w następnym roku. Paru kontrkandydatów na pewno po drodze zadepcze, ale da radę. Posiada tak rozbudowany aparat zmysłowy do spadania na cztery łapy, że gdzieś się za"łapie". Ja nie z platformą, to z PSL, czy innym doraźnym tworem, ale się załapie.

Mam tylko nadzieję, że jego czas władzy w Kolnie definitywnie się skończył. 9 lat w zupełności wystarczy.

#34 ~normalny~

~normalny~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 15:58

Akurat prawie do niczego z tego, co napisałeś przyjacielu, nie przyczynił się S.W. Ile zbudował dróg powiatowych jako wieloletni starosta i wicestarosta? Niemalże NULL. Największa inwestycja drogowa, jaka została przeprowadzona, to droga do Grabowa, za czasów H. Dudy. Drogi powiatowe do Ksepek prze Łachę, do Dobrego Lasu przez Janowo, czy w coraz gorszym stanie droga do Stawisk, praktycznie przez lata jego rządów pozostały nietknięte.

Porządny facet jest uczciwy, a nie ryje pod szefem, ugadując się notorycznie z jego zawziętymi wrogami politycznymi, tudzież np. oddaje na rzeź kolegę radnego zaraz po zaprzysiężeniu. A takich kwiatków ma na sumieniu wiele.

Jego czas na odejście ze stanowiska był już dawno, jednak starosta był za uczciwy, aby mu podziękować wcześniej.

Serdeczni koledzy z WTZ-u, którzy zapewne gremialnie się tu wypowiadają w jego obronie, na pewno go gdzieś utkną i nie zginie. Ale zapewniam, że jak gdzieś przezimuje na pewno ruszy do kampanii w następnym roku. Paru kontrkandydatów na pewno po drodze zadepcze, ale da radę. Posiada tak rozbudowany aparat zmysłowy do spadania na cztery łapy, że gdzieś się za"łapie". Ja nie z platformą, to z PSL, czy innym doraźnym tworem, ale się załapie.

Mam tylko nadzieję, że jego czas władzy w Kolnie definitywnie się skończył. 9 lat w zupełności wystarczy.

Trochę niedoinformowany jesteś kolego, bo akurat budowa hali sportowej w Kolnie była wspólną inwestycją miasta Kolno i powiatu koleńskiego.

p.s. a co do spadania na cztery łapy to umiejętność tą opanowali po mistrzowsku raczej włodzarze naszego miasta i powiatu (sld,pis itp) <_<

#35 ~Precz ze starostą~

~Precz ze starostą~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 16:17

Co do akapitu numer jeden: nie znam wszystkich inwestycji powiatu, ciężko mi się o nich wypowiadać. Ale widzę, że trafiłem na osobę, która uważa że się na tym zna. Czyżby któryś z naszych, przepraszam za określenie, powiatowych "warchołów"?
Przez lata rządów brak inwestycji drogowych? Czyli czemu Pan atakuje tylko Pana Wiszowatego? Równie dobrze mogli te inwestycje wykonać Panowie Dudowie...

Uważa Pan, że wyrzucenie Pana Wiszowatego za to, że pojechał na dożynki jest fair? To ciekawe, że nie znalazł się żaden inny powód. Widocznie takiego nie było. Pan Duda po prostu chciał wypieprzyć uczciwego człowieka, bo jest jego konkurentem. W dogodnym dla siebie momencie. W końcu nawet współczesna, obiektywna w końcu gazeta, uznała to za absurd roku.

Halę wybudowało miasto wraz ze starostwem. Zamiast oskarżać kogoś o bredzenie radzę się douczyć. Bo jak można prowadzić dyskusję z człowiekiem, który albo nie ma podstawowej wiedzy, albo po prostu kłamie? Liczę na to, że była to tylko Pana pomyłka i przyzna się Pan do błędu.

Przedostatniego akapitu nie będę nawet komentował. Musiał Panu mocno S. Wiszowaty zaszkodzić i musi Pan go znać. Więc znów mi się nasuwa myśl, że Pan może na forum reprezentować warcholską powiatową władzę. Cóż...

Ja mam nadzieję, że ludzie pokroju Pana Dudy, którzy usuwają swoich konkurentów politycznych tylko dlatego, że owi reprezentują na imprezie powiat pod nieobecność starosty (ciekawe czemu starosta nie pojechał?) zostaną wyplenieni z polityki.

#36 ~Precz ze starostą~

~Precz ze starostą~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 16:26

Negatywna kampania??? Gwoli informacji - Pan wicestrosta sam padl ofiarą negatywnej kampanii, którą systematycznie stosował wobec swojego rywala. Przyznam szczerze nie podejrzewałem go o taki jad. Niestety często zdarza się, że wypluty jad najczęściej szkodzi temu, który nim pluje. I tak też się stało w ostatnich wyborach w Grabowie. A "kolęda" wyborcza Pana Stanisława i Pana Kownackiego po grabowskich domach, Grabowianom też jest znana.

Jad? Może konkret jakiś? Bo oskarżać ludzi w Internecie łatwo.

"kolęda" wyborcza - kto teraz tego nie stosuje? Jakoś trzeba dotrzeć do wyborców. Jak ktoś nie chce, niech uprzejmie wyprosi. Cóż w tym złego?

#37 ~stop_cenzurze~

~stop_cenzurze~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 16:53

proponuje coś tym zrobić
nie moze być tak, że po 20-leciach niepodległej Polski ludzie znowu wyrzucani byli na bruk bez jakiegokolwiek sensownego powodu (bo umówmy się powód który podał pan starosta to jak trefnie nazwała Współczesna ABSURD ROKU),

można by nagłośnić tą sprawę trochę w Polsce, piszcie ludzie gdziekolwiek się da, może ktoś zainteresuje się tą sprawą i jakieś media nagłośnią tą sprawę, nie może być tak by nasi włodarze czuli się bezkarni.

Może założymy stronę internetową wspierającą pana Wiszowatego, mogła by ona rozsławić trochę tą sprawę po całym kraju

ps. jakie to czasy nastały by mieszkańcy Kolna chcąc podyskutować musieli pisać po "obcych" forach
ale wiadomo na oficjalnej stronie miasta cenzura kwitnie w pełni
i propaganda jak z wszecznego PRLu :o

#38 ~jadwiga~

~jadwiga~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 21:18

Kogo obstawiacie że będzie v-ce starostą ? Na 100% będzie to jeden z tych co odwołali Wiszowatego. Najwięksi mąciciele którzy uważają się za "własciwych" na to stanowisko. Powstała obecnie grupa "pseudo-polityczna" założona wokól obecnego burmistrza i starego burmistrza, która chce również rozdać karty w powiecie. Wizyta vice u wójta była dobrym pretekstem dla nich- "podręcili" obecnego starostę aby złożył taki wniosek (chociaz absurdalny- mogliby rozegrać to inaczej - bez takiego uzasadnienia - przynajmniej sam starosta by się nie ośmieszył na cała Polskę) o odwołanie aby pozbyć się już teraz (rok przed wyborami) vice i zdyskredytować go w oczach opinii publicznej. I aby wsadzić na vice teraz i przygotowac grunt na posadkę na staroste dla osoby ze swojego grona. Kim ta osoba jest ? Typujcie. Oby te wszystkie perfidne "ustawki" ustawiły sie przeciwko nim.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2009 - 09:49

Ja myślę że nowym wice będzie emerytowany burmistrz, a na jego miejsce - przewodniczącego - wskoczy prezes-nauczyciel. Tak naprawdę to uważam, że starosta jest najnowocześniejszym starostą na świecie - tak jak kiedyś Marcinkiewicz- bo zdalnie sterowany. Wiadomym jest, że to intryga obecnego burmistrza. Wcześniej nie mogli tego zrobić, bo umowy w marszałkowskim nie były zawarte na dofinansowanie inwestycji. Gdyby zrobili to wcześniej to i szumnej obwodnicy kolna by nie było, i terenów pod inwestycje itp. - Gromadzki i Wiszowaty pomagali to przepchnąć. A teraz można było podziękować. Starosta na otwarciu drogi do Grabowa zapewne powie, że ta droga to jego zasługa - ojców sukcesu jest wielu - szkoda że nieprawdziwych... Wyborcy przemyślcie i podziękujcie komu trzeba

#40 ~derdy~

~derdy~
  • Goście

Napisano 25 październik 2009 - 10:09

To będzie biedny ten powiat. Emeryt już szpital w przeszłości ratował, z jakim skutkiem, wszyscy wiedzą. Prezes to też mistrz od zarządzania, mieszkańcy bloków administrowanych rzez niego już czują to w swoich kieszeniach. Ze też ludzie pozwalają na taką grandę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych