Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wicestarosta kolneński stracił pracę :: zobacz komentowany artykuł

105 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kolniak~

~kolniak~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 12:40

Dudowo, szkoda że nie miał tego ataku serca na dobre po wyborach do Gminy,

#42 ~Precz ze starostą~

~Precz ze starostą~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 19:29

Dudowo, szkoda że nie miał tego ataku serca na dobre po wyborach do Gminy,

Oj, pojechałeś po bandzie ;). Ja tam nikomu nie życzę źle, choć chciałbym widział Panów Dudów w podobnej sytuacji, w jakiej jest teraz Pan Wiszowaty.

#43 ~~kot~~

~~kot~~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 21:38

Prezes został wicestarostą, podobno ma pomagać staroście stworzyć cyfrowy urząd. Myślę ,że sobie poradzi to wybitny specjalista. W gminie reformował oświatę, w mieście gospodarkę komunalną, teraz będzie zarządzał powiatem. Składam wyrazy współczucia wszystkim mieszkańcom powiatu kolneńskiego.

#44 ~cygan~

~cygan~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 21:54

cuś mi się wydaje , że szwagier byłego burmistrza zostanie nowym prezesem.

#45 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 16:48

No jakby się tak stało to układ straszny - alle myslę że burmistrz to za...bisty cwaniak i zrobi wszystkich w bambuko czego mu gratuluję.
A co do ZOPO w Gminie to ten co teraz jest to jest największa porażka.

#46 ~grab~

~grab~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 18:31

A kto sorzedał w Grabowie Halę z placem przy hydroforni, którą teraz gmina dzierżawi to są ja-ja.

odpowiadam sprzedali były wójt Zielonka i sekretarz S.Wiszowaty,a potem faktycznie ją dzierżawili.

#47 ~grab~

~grab~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 18:53

Akurat prawie do niczego z tego, co napisałeś przyjacielu, nie przyczynił się S.W. Ile zbudował dróg powiatowych jako wieloletni starosta i wicestarosta? Niemalże NULL. Największa inwestycja drogowa, jaka została przeprowadzona, to droga do Grabowa, za czasów H. Dudy. Drogi powiatowe do Ksepek prze Łachę, do Dobrego Lasu przez Janowo, czy w coraz gorszym stanie droga do Stawisk, praktycznie przez lata jego rządów pozostały nietknięte.

Hali nie budowało starostwo, a miasto. Dlatego mocno bredzisz.

Porządny facet jest uczciwy, a nie ryje pod szefem, ugadując się notorycznie z jego zawziętymi wrogami politycznymi, tudzież np. oddaje na rzeź kolegę radnego zaraz po zaprzysiężeniu. A takich kwiatków ma na sumieniu wiele.

Jego czas na odejście ze stanowiska był już dawno, jednak starosta był za uczciwy, aby mu podziękować wcześniej.

Serdeczni koledzy z WTZ-u, którzy zapewne gremialnie się tu wypowiadają w jego obronie, na pewno go gdzieś utkną i nie zginie. Ale zapewniam, że jak gdzieś przezimuje na pewno ruszy do kampanii w następnym roku. Paru kontrkandydatów na pewno po drodze zadepcze, ale da radę. Posiada tak rozbudowany aparat zmysłowy do spadania na cztery łapy, że gdzieś się za"łapie". Ja nie z platformą, to z PSL, czy innym doraźnym tworem, ale się załapie.

Mam tylko nadzieję, że jego czas władzy w Kolnie definitywnie się skończył. 9 lat w zupełności wystarczy.

Pan S.Wiszowaty za swoich rządów w Kolnie to zrobił odcinek 30 m asfaltu na Świdrach i 500 m jedno centymetrowego "bubla" w Grabowie. Panu Staroście Henrykowi Dudzie dziękuję za drogę i chodnik

#48 ~świadek~

~świadek~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 19:08

Dziękuję byłemu panu wicestaroscie za to, że jak był starostą sprzedał nam były żłobek na SALĘ KRÓLESTWA ŚWIADKÓW JECHOWY.

Może tak by do nas się zapisał. Czemu ma się tułać po różnych partiach, "pedagog" byłby dobrym świadkiem.

#49 ~lis~

~lis~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 19:23

Za drogę do Grabowa i inne inwestycje w powiecie podziękuj PO, bo kiedy przejeli władzę w województwie to przestali dyskryminować Kolno i powiat.

#50 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 21:56

Jakie PO przecie w zarządzie WOJEWÓDZTWA zasiada; 2 z PSL, 2 z PO i 1 od MARKA i to ponoć JURKA.
No a gdzie się czterech bije ?
Jeden korzysta.
Jakie PO ?

#51 ~frag~

~frag~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 23:52

Pan S.Wiszowaty za swoich rządów w Kolnie to zrobił odcinek 30 m asfaltu na Świdrach i 500 m jedno centymetrowego "bubla" w Grabowie. Panu Staroście Henrykowi Dudzie dziękuję za drogę i chodnik

a jednak chyba ty bredzisz kolego bo hala jest wybudowana wspólnie przez starostwo i miasto

#52 ~Pamietaj~

~Pamietaj~
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 07:13

No kolego bez jaj tą salę tak naprawdę to wybudował burmistrz Śniadach. W powiecie po wykreśleniu własnie tej inwestycji przez zarząd naczele z rolandinio (bo wtedy starosta to był tylko od brania pięniędzy) dopieru po długiej walce na wniosek właśnie Śniadacha rada powiatu zmieniła decyzję zarządu i zdecydowała o współfinansoweniu twj inwestycji.
To już zapomnieliście o wspólnej sesji w KDK.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 18:57

Widać w wypowiedziach o Panu Vice wiele PijaRu... prawodpodobnie pisze to jedna osoba... on sam lub ktoś z jego rodziny, ale można było się spodziewać takich rzeczy.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 19:30

PR-u jeśli już

#55 ~Precz ze starostą~

~Precz ze starostą~
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 23:00

Widać w wypowiedziach o Panu Vice wiele PijaRu... prawodpodobnie pisze to jedna osoba... on sam lub ktoś z jego rodziny, ale można było się spodziewać takich rzeczy.

Widzę, że pijesz do mnie. Nie jestem z rodziny Pana Wiszowatego. Sam nim też nie jestem. Wątpię, aby mnie Pan Wiszowaty znał. Co do jednego możesz być pewny, zawsze używam tego samego nicku. A nie tylko ja piszę tutaj pochlebnie o Panu Vice.

#56 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 29 październik 2009 - 19:01

PR-u jeśli już

cycu tak nie prukaj bo jeszcze w majty narobisz. Włosy mają obaj piękne.

#57 ~przez z kaczorami~

~przez z kaczorami~
  • Goście

Napisano 29 październik 2009 - 19:42

cycu tak nie prukaj bo jeszcze w majty narobisz. Włosy mają obaj piękne.

widać "wysoką kulturę" dyskusji u zwoleników kolneńskich PISuarów B)

jaka władza tacy jej zwolennicy :D

#58 ~Jednoręki Donald~

~Jednoręki Donald~
  • Goście

Napisano 29 październik 2009 - 20:13

Znam jeszcze jednego ryżego, jednorękiego, z angielskim imieniem i niemieckim nazwiskiem PO PO PO PO Popieram GO.

#59 ~spieprzaj dziadu~

~spieprzaj dziadu~
  • Goście

Napisano 29 październik 2009 - 21:23

Znam jeszcze jednego ryżego, jednorękiego, z angielskim imieniem i niemieckim nazwiskiem PO PO PO PO Popieram GO.

a ja znam kaczora bez konta za to z kotkiem alikiem i mamusią :lol:

PIS PIS PIS Propaganda Informacyjna Społeczeństwa

#60 ~Nie cierpię Wiszowatego...~

~Nie cierpię Wiszowatego...~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 15:27

Piąta "Staśkowa" kolumna działa jak trzeba. Piszą chłopaki peany na cześć byłego wicka, aż miło czytać. Ale prawdy o nim i tak nie zagłuszą.

A prawdy takiej, że jest to najbardziej zakłamany, przewrotny i żądny władzy człowiek w tym powiecie. Pod płaszczykiem zewnętrznej niby-uprzejmości kryją się u niego jedynie nienawiść do ludzi (szczególnie do tych, stanowiących dla niego zagrożenie w kontekście objęcia władzy) wieczne, zakulisowe knajania i zaawansowana kombinatoryka, z kim by tu się skumać, aby przechwycić najwyższe stołki. Kto pracuje/pracował w powiecie bądź ma tam pracującego członka rodziny mógłby wiele powiedzieć o "prawdziwym" obliczu hołubionego tu Stanisława.

I nie ma znaczenia, że Staś swoich doraźnych pseudo-przyjaciół, którzy pomogą mu w walce politycznej, zapewne później podepcze, gdy poczuje się zagrożony z ich strony. Grunt, aby samemu się ustawić. Wystarczy spojrzeć na jego karierę. Najpierw wysadził Samula i Mieczkowskiego, skumując się z Dudą, aż dopiął swego i załapał się do władzy. Chwile później przy wyborach podpiął się obecnego burmistrza, a jak już udało mu się wypromować i z Piszczykiem zawłaszczyli powiat stał się ni stąd, ni z owąd jego wrogiem. Później krótka sonda wyborcza- i Stanisław atakuje z PO. Wyrżnąwszy wszystkich kolegów załapuje się ich kosztem na wicka, ale bycie pierwszym to jednak lepiej, niż drugim. A że wybory za rok trzeba pomyśleć o promocji i dopierniczyć wrogom. I tak jeździł chłopina po dożynkach, otwarciach i uprawiał lansik, przysłuchując się z uznaniem, jak Rolandionho bluzga na jego szefa (aż szef nie wytrzymał). A Rolandinho jak to Rolandinho- zwietrzył w Staśku silnego sojusznika i przy nim chce wrócić na "z góry upatrzone" pozycje w powiecie. Pewnie dlatego, że w WTZ grunt się pod nogami pali.

Dlatego chłopaki wspólnie się promują.

Emerytowi zarzucano, że 8 lat siedział i starczy. Stasiek siedzi już 9 lat w trzech kadencjach w prawie każdej konfiguracji i jemu nikt nie zarzuca, że starczy. Chociaż w sumie się nie dziwię, pisze chłopak ze znajomymi sam do siebie.

Prawdę mówiąc mam wielką nadzieję, że wystartuje w wyborach na burmistrza. Nie mam wątpliwości, że kolniacy pokażą spadochroniarzowi jego miejsce w szeregu, odprawiając z kwitkiem tego politykiera z Grabowa. Tam już mu pokazali, że go kochają, teraz czas na Kolno. Ciekawe, gdzie się później przeniesie w poszukiwaniu sławy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych