Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wicestarosta kolneński stracił pracę :: zobacz komentowany artykuł

105 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~egon~

~egon~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 15:52

Piąta "Staśkowa" kolumna działa jak trzeba. Piszą chłopaki peany na cześć byłego wicka, aż miło czytać. Ale prawdy o nim i tak nie zagłuszą.

A prawdy takiej, że jest to najbardziej zakłamany, przewrotny i żądny władzy człowiek w tym powiecie. Pod płaszczykiem zewnętrznej niby-uprzejmości kryją się u niego jedynie nienawiść do ludzi (szczególnie do tych, stanowiących dla niego zagrożenie w kontekście objęcia władzy) wieczne, zakulisowe knajania i zaawansowana kombinatoryka, z kim by tu się skumać, aby przechwycić najwyższe stołki. Kto pracuje/pracował w powiecie bądź ma tam pracującego członka rodziny mógłby wiele powiedzieć o "prawdziwym" obliczu hołubionego tu Stanisława.

I nie ma znaczenia, że Staś swoich doraźnych pseudo-przyjaciół, którzy pomogą mu w walce politycznej, zapewne później podepcze, gdy poczuje się zagrożony z ich strony. Grunt, aby samemu się ustawić. Wystarczy spojrzeć na jego karierę. Najpierw wysadził Samula i Mieczkowskiego, skumując się z Dudą, aż dopiął swego i załapał się do władzy. Chwile później przy wyborach podpiął się obecnego burmistrza, a jak już udało mu się wypromować i z Piszczykiem zawłaszczyli powiat stał się ni stąd, ni z owąd jego wrogiem. Później krótka sonda wyborcza- i Stanisław atakuje z PO. Wyrżnąwszy wszystkich kolegów załapuje się ich kosztem na wicka, ale bycie pierwszym to jednak lepiej, niż drugim. A że wybory za rok trzeba pomyśleć o promocji i dopierniczyć wrogom. I tak jeździł chłopina po dożynkach, otwarciach i uprawiał lansik, przysłuchując się z uznaniem, jak Rolandionho bluzga na jego szefa (aż szef nie wytrzymał). A Rolandinho jak to Rolandinho- zwietrzył w Staśku silnego sojusznika i przy nim chce wrócić na "z góry upatrzone" pozycje w powiecie. Pewnie dlatego, że w WTZ grunt się pod nogami pali.

Dlatego chłopaki wspólnie się promują.

Emerytowi zarzucano, że 8 lat siedział i starczy. Stasiek siedzi już 9 lat w trzech kadencjach w prawie każdej konfiguracji i jemu nikt nie zarzuca, że starczy. Chociaż w sumie się nie dziwię, pisze chłopak ze znajomymi sam do siebie.

Prawdę mówiąc mam wielką nadzieję, że wystartuje w wyborach na burmistrza. Nie mam wątpliwości, że kolniacy pokażą spadochroniarzowi jego miejsce w szeregu, odprawiając z kwitkiem tego politykiera z Grabowa. Tam już mu pokazali, że go kochają, teraz czas na Kolno. Ciekawe, gdzie się później przeniesie w poszukiwaniu sławy.

a mi twój opis pasuje jak ulał do naszego obecnego burmistrza Kolna pana D. :lol:

#62 ~Pan D.~

~Pan D.~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 16:14

A ja sę rządzę się śmieję i olewam was malutkie dupki he, he he, hehehehe!

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 16:22

Oj znam ci ja GO znamci i strasznie żałuje......

że GO znam

Psełdonim "KOLEGA"

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 18:44

A mi to jak ulał pasuje na tego emeryta... Wiszowatego nazywasz politykierem? A ci co go wysadzili to kto? KARIEROWICZE - jeszcze gorsi...

#65 ~derdy~

~derdy~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 22:35

No to kolego ściemniasz. Jak To było z Samulem i Mieczkowskim wszyscy jeszcze pamiętają, bo upodobania i wyczyny tego drugiego w pewnej dziedzinie były powszechnie znane i cała okolica się z tego śmiała. Geneza konfliktu byłego wice... z obecnym "burmiszczem" też była trochę inna, to ten drugi nie mógł sobie darować utraty stołka pod czterema literami i cała kadencję potem bruździł w Radzie Powiatu (przy pomocy swojego klakiera). Nic się nie liczyło, najważniejsza była ich frustracja. Niestety, nie wiemy jak się pracowało pod byłym wice... bo wiadomo kto i czyja rodzina tam pracuje.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2009 - 00:27

Tylko różnica jest w tym że Samul dla Wiszowatego był przeciwnikiem (w tamtym okresie) a Duda dla własnej kariery oszukał swojego przyjaciela ( chyba wszyscy w Kolnie wiedzą jak było) i według mnie ludzie o takiej moralności nie powinni zajmować żadnych stanowisk.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2009 - 11:00

A ja myślę, że to najpierw Ireneusz M. razem z Samulem wyrolowali Dude a potem Duda z Wiszowatym wyrolowali Samula z Mieczkowskim.
Potem Wiszowaty wyrolował Dudę. Teraz Duda wyrolował Wiszowatego.
Ot i cała prawda.

#68 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2009 - 14:09

Przyjdzie czas to i Dudzie podziękujemy ale na razie sporo się dzieje.
Wyborcy zdecydują.
Jak do tej pory nie macie z nim szans.
Pomyślcie o zmianie na młodszych w swoich szeregach.
Bo Samul, Wiszowaty, Szymańczyk czy Mieczkowski już w Kolnie szans nie mają.

#69 ~lider~

~lider~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2009 - 19:57

Kolno dla kolniaków!!!!Precz z wybielonymi komuchami !!!!

#70 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 19:17

Przyjdzie czas to i Dudzie podziękujemy ale na razie sporo się dzieje.
Wyborcy zdecydują.
Jak do tej pory nie macie z nim szans.
Pomyślcie o zmianie na młodszych w swoich szeregach.
Bo Samul, Wiszowaty, Szymańczyk czy Mieczkowski już w Kolnie szans nie mają.

tak burmistrz i starosta dużo robią i trzeba to widzieć, a Samule i i wicki do sali królestwa. skoro ich zapraszają

#71 ~wyborcy~

~wyborcy~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 21:43

tak burmistrz i starosta dużo robią i trzeba to widzieć, a Samule i i wicki do sali królestwa. skoro ich zapraszają

dużo robią??
chyba dużo gadają :angry:
typowy pisowski PR

na stołki wpychają swoich kolegów, ty mojego w starostwie to ja twojego w mieście

obaj na emeryturę po najbliższych wyborach :rolleyes:

#72 ~WYBORCY~

~WYBORCY~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 06:18

Trzeba zdjąć okulary zazdrości i nienawiści bo inaczej nic nie widać.
Do wyborców czterech.

#73 ~samorządowiec~

~samorządowiec~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 07:03

To jak, to te pierwsze miejsce w Polsce za zdobywanie czy tam wydawanie pieniędzy unijnych to pic czy to prawda.
No bo jak Uniwersytet Warszawski i Wspólnota robią nam taki "pijar". To ten Burmistrz ma naprawdę ogromne wpływy.

#74 ~rzeczowy~

~rzeczowy~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 09:33

To jak, to te pierwsze miejsce w Polsce za zdobywanie czy tam wydawanie pieniędzy unijnych to pic czy to prawda.
No bo jak Uniwersytet Warszawski i Wspólnota robią nam taki "pijar". To ten Burmistrz ma naprawdę ogromne wpływy.

a w rankingu Gazety Prawnej Kolno nie znalazło się nawet w czołówce miast województwa podlaskiego

więc to trochę dziwne jest

#75 ~smaczny~

~smaczny~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 14:42

A gdzie te unijne pieniądze widać? To pewnie te, które idą na nibyobwodnicę. W przeliczeniu na jednego mieszkańca dało to całkim pokaźną średnią i zafałszowało obraz. Szkoda, że nibyobwodnica służyć będzie tylko garstce tych mieszkańców a już naprawdę nielicznym podwyższy wartość nieruchości. I to jak.

#76 ~WYBORCA~

~WYBORCA~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 15:58

A w Gazecie Prawnej ranking dotyczył obszarów wiejskich a u nas jest podzieł na miasto i gminę wiejską Kolno.
A pozatym ranking we Wspólnocie dotyczył pieniędzy wydanych w 2008 a nie tych które są do wydania jak w prawnej.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 22:50

z tej mini-obwodnicy całe podlasie już się smieje
a będzie śmiać się cała Polska tylko sprawa trochę się nagłośni

#78 ~Drogowiec~

~Drogowiec~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2009 - 07:18

Jak się nią przejediesz to się nie będziesz śmiał.
Wogóle to pasujesz mi do takiego co i do sera się śmieje.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 08:42

z tej mini-obwodnicy całe podlasie już się smieje
a będzie śmiać się cała Polska tylko sprawa trochę się nagłośni

"z tej mini-obwodnicy całe podlasie już się smieje
a będzie śmiać się cała Polska tylko sprawa trochę się nagłośni"

Niech sie smieje. A ty bys sie przestał smiac jak by sie przejechał teraz przez to osiedle osobówka i urwał cos z zawieszenia albo w najlepszym wypadku tłumik.
Jest okazja na kasę unijną to przynajkmniej będzie z niej jakiś namacalny pozytek.

#80 ~Precz ze starostą~

~Precz ze starostą~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 21:48

Piąta "Staśkowa" kolumna działa jak trzeba. Piszą chłopaki peany na cześć byłego wicka, aż miło czytać. Ale prawdy o nim i tak nie zagłuszą.

Bo prawda jest tylko jedna i to przecież musi być Pana prawda... NajPańsza.

A prawdy takiej, że jest to najbardziej zakłamany, przewrotny i żądny władzy człowiek w tym powiecie. Pod płaszczykiem zewnętrznej niby-uprzejmości kryją się u niego jedynie nienawiść do ludzi (szczególnie do tych, stanowiących dla niego zagrożenie w kontekście objęcia władzy) wieczne, zakulisowe knajania i zaawansowana kombinatoryka, z kim by tu się skumać, aby przechwycić najwyższe stołki. Kto pracuje/pracował w powiecie bądź ma tam pracującego członka rodziny mógłby wiele powiedzieć o "prawdziwym" obliczu hołubionego tu Stanisława.

Pracowałem w starostwie i z całą pewnością mogę powiedzieć, że to co tutaj piszesz to tylko twoja prywatna opinia, nie poparta żadnymi racjonalnymi argumentami i przykładami. Więc może to nie "prawda", a raczej "Pana opinia"?

I nie ma znaczenia, że Staś swoich doraźnych pseudo-przyjaciół, którzy pomogą mu w walce politycznej, zapewne później podepcze, gdy poczuje się zagrożony z ich strony. Grunt, aby samemu się ustawić. Wystarczy spojrzeć na jego karierę. Najpierw wysadził Samula i Mieczkowskiego, skumując się z Dudą, aż dopiął swego i załapał się do władzy. Chwile później przy wyborach podpiął się obecnego burmistrza, a jak już udało mu się wypromować i z Piszczykiem zawłaszczyli powiat stał się ni stąd, ni z owąd jego wrogiem. Później krótka sonda wyborcza- i Stanisław atakuje z PO. Wyrżnąwszy wszystkich kolegów załapuje się ich kosztem na wicka, ale bycie pierwszym to jednak lepiej, niż drugim. A że wybory za rok trzeba pomyśleć o promocji i dopierniczyć wrogom. I tak jeździł chłopina po dożynkach, otwarciach i uprawiał lansik, przysłuchując się z uznaniem, jak Rolandionho bluzga na jego szefa (aż szef nie wytrzymał). A Rolandinho jak to Rolandinho- zwietrzył w Staśku silnego sojusznika i przy nim chce wrócić na "z góry upatrzone" pozycje w powiecie. Pewnie dlatego, że w WTZ grunt się pod nogami pali. \
Dlatego chłopaki wspólnie się promują.

A skąd Pan wie, że WTZ Panu Rolandowi pali się pod nogami? Czyżby Pan o tym decydował? Mamy może do czynienia z Panem burmistrzem/starostą? Bo wiele na o wskazuje :). Wysadził Samula i Mieczkowskiego... o proszę, a teraz są kolegami. Widocznie Pan Samul Panu Wiszowatemu wybaczył i nie ma mu teraz tego za złe.
Dożynki - miałbyś zaproszenie na dożynki u zaprzyjaźnionego wójta, sporo wolnego czasu na urlopie i własny samochód - nie pojechałbyś sobie prywatnie? Wiszowaty pojechał, rzeczywiście wielki powód do zwolnienia. Jak zwykle - zero merytorycznych podstaw do usunięcia prawego człowieka.

Emerytowi zarzucano, że 8 lat siedział i starczy. Stasiek siedzi już 9 lat w trzech kadencjach w prawie każdej konfiguracji i jemu nikt nie zarzuca, że starczy. Chociaż w sumie się nie dziwię, pisze chłopak ze znajomymi sam do siebie.

Jemu nikt nie zarzuca? Wiem czemu - widocznie nadaje się do tego co robi(ł). Nie wiem skąd myśl, że Pan Wiszowaty miałby pisać sam do siebie (sam nie mam pojęcia czy tutaj pisze), ale skoro Panu ten pomysł już przyszedł do głowy to może wprowadza Pan go tutaj w życie?

Prawdę mówiąc mam wielką nadzieję, że wystartuje w wyborach na burmistrza. Nie mam wątpliwości, że kolniacy pokażą spadochroniarzowi jego miejsce w szeregu, odprawiając z kwitkiem tego politykiera z Grabowa. Tam już mu pokazali, że go kochają, teraz czas na Kolno. Ciekawe, gdzie się później przeniesie w poszukiwaniu sławy.

Tu się zgodzimy, Pan Wiszowaty nie zostanie burmistrzem. U lokalnego polityka ważne jest to, żeby miał wiele znajomości (niekoniecznie zdobytych "legalnie"), żeby wiele naobiecywał i żeby z każdym wypił. Pan Wiszowaty tych cech nie posiada.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych