Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wicestarosta kolneński stracił pracę :: zobacz komentowany artykuł

105 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~derdy~

~derdy~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2009 - 19:04

Wszystkie znaki na niebie wskazują że strona www.naszekolno.pl jest wielką prowokacją władz miasta i powiatu.

#102 ~derdy~

~derdy~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2009 - 19:20

Mnie to niezależne forum dziwnie pachnie rączkami burmistrza. Same pierdoły są tu poruszane, ani słowa o prawdziwych bolączkach. NIkt nie zająknie się o rozmnażaniu stołków dla kumpli i ich rodzin, o podwyżce za c o i c w, jakie zafundował nam jego koleś prezes przed awansem. Co mnie obchodzą jakieś tam bułeczki - paranoja. Twórcy forum wysilcie się trochę, jeśli nie chcecie być śmieszni.

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2010 - 19:16

UWAGA!!!

odwołany "głosami" burmistrza i starosty pan Stanisław W. znalazł sobie pracę?? w Powiatowym Urzędzie Pracy na stanowisku kierownika :o czyżby jednak starosta z vice uknuli jakiś nowy spisek??

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 02:49

A ponoć miał mieć stołek w gminie KOLNO u koleżki, ale ten nazatrudniał redaktorów i już kasy brak.
Ale żeby w jednostce starosty dziwy jakieś czy cuda albo JAJA.

#105 ~Precz ze starostą~

~Precz ze starostą~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 14:08

UWAGA!!!

odwołany "głosami" burmistrza i starosty pan Stanisław W. znalazł sobie pracę?? w Powiatowym Urzędzie Pracy na stanowisku kierownika :o czyżby jednak starosta z vice uknuli jakiś nowy spisek??

Ja wiem, niektórzy w Polsce wszędzie spisek widzą. Szczególnie osoby związane z "jedyną i Sprawiedliwą" partią. Może Pan Stanisław po prostu do tj pracy się nadaje?

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2010 - 04:39

Ja wiem, niektórzy w Polsce wszędzie spisek widzą. Szczególnie osoby związane z "jedyną i Sprawiedliwą" partią. Może Pan Stanisław po prostu do tj pracy się nadaje?

A co moze nieprawda? Uwazaj inaczej, to uwazaj.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych