Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Więcej, ale mało :: zobacz komentowany artykuł


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~przypadkowy gość~

~przypadkowy gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 19:52

"Okazuje się także, że rolnicy mają więcej czasu na dostosowanie się do wymogów Unii Europejskiej - chodzi o dobrostan zwierząt i cross compliance (zasada wzajemnej zgodności). Bo dopiero od 2013 roku Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpocznie kontrole pod tym kątem i będzie mogła wyciągać konsekwencje wobec rolników." CZY TO PEWNA I SPRAWDZONA INFORMACJA ?

#2 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2008 - 22:55

Minister Sawicki chwali się zwiększeniem krajowej kwoty mlecznej, tymczasem dotychczasowe powiększenie kwoty już zdestabilizowało rynek produktów mleczarskich w efekcie doprowadziło to do spadku cen mleka dla rolników. Trudno wyobrazić sobie co może się stać po roku 2015 jeżeli dojdzie do skutku całkowite zaprzestanie kwotowania mleka. Czy nie powinniśmy być "mądrzejsi przed szkodą" i zmienić rządowe stanowisko na pozostanie przy kwotowaniu produkcji mleka.

#3 ~niusiak~

~niusiak~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2009 - 17:34

A może znajdzie się tu jakiś mądry człowiek ,który powie mi kiedy zaczną płacic dla rolników więcej za mleko??? Kiedy praca rolnika od świtu do nocy zacznie być opłacalna ?
<_<Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych