Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Świadek~

~Świadek~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 18:23

Łgarstwo i kłamstwa. Dwa tygodnie szukałem tancerki na wieczór kawalerski przyjaciela i skończyło się że musieliśmy jechać do klubu GOGO. Firmy żadnej nie znalazłem oprócz jednej która oferowała jazdę quadami. Jak sam sie człowiek nie zbierze i nie zrobi to Białymstoku można najwyżej w męskim gronie na chacie "fap fap fap" i cześć jak czapka.

#2 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 01:26

a ja odkryłam sklep na Bazarze Włókniarz z rzeczami na wieczór panieński, akurat potrzebne mi były łańcuchy hawajskie na szyję, a tam mają naprawdę fajne i bardzo tanio! Poza tym, są śmieszne upominki dla przyszłej panny młodej, całą noc się śmiałyśmy z antystresowej fujarki i pilota:) trochę ciężko ich znaleźć, ale punktem orientacyjnym jest WC i żółty budynek- oni są obok. Polecam!

aha, nazywają się tak po prostu ahaha.pl :)

#3 ~AnnaD~

~AnnaD~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 13:20

Bardzo fajne i zabawne akcesoria na wieczór panieński bądź kawalerski można znaleźć w sklepie Godan. Mają zarówno e-sklep, jak i sklep stacjonarny. Baaaardzo duży wybór w baardzo przystępnej cenie. Każdy coś znajdzie na swoją imprezę!

#4 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 11:35

W Białymstoku najciekawsze wieczory panieńskie są w Passion, dają alkohol, jedzenie i girlandy w pakiecie więc o nic nie trzeba się martwić, jedynie o prezencie dla Panny młodej trzeba pomyśleć. Chociaż można od razu wykupić taniec erotyczny chippendales wtedy młoda ma fajny prezent, świetny wieczór kawalerski i wspomnienia do końca życia za jednym razem. I na ten taniec idzie się obok za ścianę do tego go-go więc to dodatkowo atrakcja. Ja osobiście już byłam u nich na 2 wieczorach, raz jako starsza sama organizowałam a raz byłam zaproszona jako gość i było świetnie więc polecam.

#5 ~Elana~

~Elana~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:21

polecam sklep z gadżetami na wieczór panieński na Alei Piłsudskiego 36 - bomba! Duży wybór, ceny konkurencyjne, jest tam wszystko, ja potrzebowałam balonów z helem i prezentu dla Panny Młodej :wub: To chyba jest ten sklep o którym pisała Ewelina, tylko że zmienili lokalizacje bo nazywają się tak samo...

#6 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 11:23

Widziałam raz wieczór panieński ze striptizerem który był obleśny. W Białymstoku mało jest fajnych chłopaków, a Ci którzy dają przyjemność z oglądania kosztują krocie.

Na moim wieczorze panieńskim kolezanki zafundowały mi tancerkę brzucha, która oprócz tańca nauczyła nas trochę. To była fajna zabawa z klasą, a później wykorzystałam kroki taneczne przed mężem... był zachwycony :)))))))))

#7 ~hasza~

~hasza~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 23:18

Świetnym pomysłem na wieczór panieński jest SPA. Mi koleżanki zorganizowały w SPA w Marriocie. Było super, bo oprócz zabiegów mogłyśmy kożystać za darmo z całej siłowni, basenu, jacuzz, sauny. Do tego zorganizowano nam katering. Serdecznie polecam, bo moje paznokcie, twarz i całe ciało świetnie zostało przygotowane do ślubu!

#8 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 22:21

Właśnie organizuje wieczór panieński. Dziękuję za namiary na sklep jest świetny. Apropo tancerki brzucha możecie kogoś polecić??? Szukam i jakoś nikogo nie ma, a myślę że to super pomysł pokrecic bioderkami :D

#9 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 19:59

Proponuję coś ciekawego i nowego na podlasiu! zaskoczyłem znajomych, super! https://www.facebook...5186067?fref=ts

#10 ~fewwa~

~fewwa~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 08:01

Nie mas pomysłu na udane urodziny? Niech jedną z atrakcji będzie pokój z zagadkami, który jest zupełną nowością na polskim rynku. Dużo śmiechu i fajna zabawa. Coś takiego jest w QUEST ROOM, w Warszawie, przy ul. Mazowieckiej 7.

#11 ~mortales~

~mortales~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 10:42

Nie ma co wymyślać, najlepszy będzie klub dla panów :) Najlepiej w innym mieście dla bezpieczeństwa :) Polecam np. sapphire-club.pl/ w Krakowie :)

#12 ~sseee~

~sseee~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2015 - 12:40

Wieczór Panieński można fajnie zorganizować w QUEST ROOM, w Warszawie, ul. Mazowiecka 7. Fajna zabawa. Najważniejsze by druhna wykazała się odpowiednią kreatywnością, ale też rozsądkiem :-)

#13 ~sdwd~

~sdwd~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 14:35

Miałem wieczór kawalerski w stylu survivalowym w asgpredators.pl. Po skończonym dniu „w terenie” mogliśmy z kumplami potańczyć czy pograć w Black Jacka. Ogólnie przyjemny, męski klimat.

#14 ~Hubi~

~Hubi~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 12:13

Swój kawalerski spędziłem w Lesznie, najpierw lataliśmy w tunelu aerodynamicznym. Później poszliśmy w miasto, a rano obudziłem się z wielkim bólem głowy. Ale atrakcje były naprawdę zarąbiste! To był najlepszy wieczór ever!

#15 ~adas~

~adas~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 20:02

Najlepsze kawalerskie i panieńskie i tak odbywa się w Domu na imprezy w Zaściankach koło Białegostoku.Ustronne miejsce,można słuchać muzy do białego rana ,jest basen i gorąca beczka z Jakuzzy.Nikt nie wygania z lokalu o 4 rano bo bawić się można do godz .min 11.00 dnia następnego.Samochód można zostawić na prywatnym parkingu i zabrać go nawet dwa dni po imprezie.Jak kogoś zmuli do spania wcześniej to ma przygotowane łóżka z czystą pościelą .

#16 ~Krzychu~

~Krzychu~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 14:02

Robiłem wieczór kawalerski dla przyjaciela i zdecydowałem się na klub boulevard, Pomijając świetną zabawę to na prawdę jestem mega zadowolony z organizacji i profesjonalnego podejścia do klienta. Bogaty pakiet i myślę, że fajna cena - w sumie nie sprawdzałem innych ofert ... ale i tak cała paczka była zadowolona z tego klubu. No i coo.. kolejny wieczór kawalerski za moiją sprawą mam w  boulevardzie  :D ponieważ poleciłem go bratu, który będzie starszym ;) 

#17 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 15:07

Polecam Boulevard przy Exclusive. Najlepszy wieczór panieński na jakim byłam ! jako starsza nie musiałam praktycznie nic robić, klub zadbał o cały nasz team - hawajskie naszyjniki, wystrojona loża i maja super opcje z robieniem drinków razem z półnagim barmanem :D ... a dla facetów przy kawalerskim wieczorze z barmankami w strojach kąpielowych ;) Z ceny pakietu też jestem bardzo zadowolona :) na prawdę warto tam uderzyć ! Buziaki ;*

#18 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 10:54

Gorąco polecam Exclusive z Włókienniczej. 

Mają specjalne pakiety. Płacisz zaledwie stówkę na głowę a w ofercie masz już wszystko: począwszy od wejściówki, stolika przez alkohol i zagrychę a nawet striptiz dla młodego. Płacisz za taki pakiet i nic więcej Cię nie obchodzi. 

#19 ~Daro~

~Daro~
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 10:56

Łgarstwo i kłamstwa. Dwa tygodnie szukałem tancerki na wieczór kawalerski przyjaciela i skończyło się że musieliśmy jechać do klubu GOGO. Firmy żadnej nie znalazłem oprócz jednej która oferowała jazdę quadami. Jak sam sie człowiek nie zbierze i nie zrobi to Białymstoku można najwyżej w męskim gronie na chacie "fap fap fap" i cześć jak czapka.

Exclusive oferuje swoje dziewczyny na wyjazdy ale u nich to koszt od 5 stów w górę. Trzeba do nich dzwonić i się targować :P

#20 ~dzidziusie sie bawią~

~dzidziusie sie bawią~
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 11:56

"zasmarkane pany"

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych