Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3964 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 16:55

Kompletny idiotyzm!!!! Ośmieszyły się obie Panie.

#2 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 17:02

Pani była Burmistrz zawaliście wyszła na zdjęciu. Cud , miód i orzeszki. A Dyrektorka szkoły chyba zapomniała, że od soboty jej szefem jest Pan Panasiuk. Biedna myśli, że dalej Gudalewska jest burmistrzem.Czas najwyższy obudzić się. Wybory już się skończyły. Krynki mają nowego Burmistrza!

#3 ~LOL~

~LOL~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 17:21

to co piszecie jest zenujące, niektórym afery sprawiają przyjemność, P. Panasiuk długo nie posiedzi na tym fotelu bo do głowy mu własnie strzeliła glupota i bez rekoczynów sie nie skonczy.. dalej bądzcie za nim. Prezentacja Krynek na fullll jak sie patrzy, masakra !

#4 ~mieszkaniec.~

~mieszkaniec.~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 17:43

Dla p. Gudalewskiej jeszcze to wszystko jest snem! jeszcze nie wierzy ,że ludzie jej nie chcieli i przestała być burmistrzem! Zwolnić to ją co najwyżej może p. dyrektor za przewinienia ,a nie burmistrz!A swoją drogą p. dyrektor szkoły stała się właśnie kolejną ofiarą intryg Gugalewskiej.Ale tak się płaci za naiwność, zaślepienie i bałwochwalczą wiarę. Panie Burmistrzu, proszę być konsekwentnym i robić swoje! Intrygi, fałsz i nielojalność tępić w zarodku! Mieszkańcy są z Panem!

#5 ~mieszkaniec Krynek~

~mieszkaniec Krynek~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 17:48

Dla p. Gudalewskiej jeszcze to wszystko jest snem! jeszcze nie wierzy ,że ludzie jej nie chcieli i przestała być burmistrzem! Zwolnić to ją co najwyżej może p. dyrektor za przewinienia ,a nie burmistrz!A swoją drogą p. dyrektor szkoły stała się właśnie kolejną ofiarą intryg Gugalewskiej.Ale tak się płaci za naiwność, zaślepienie i bałwochwalczą wiarę. Panie Burmistrzu, proszę być konsekwentnym i robić swoje! Intrygi, fałsz i nielojalność tępić w zarodku! Mieszkańcy są z Panem!

A Gudalewska gdzie się nie pojawi, tam wiatr sieje i oczywiście burze zbiera. Teraz szuka przestrzegania prawa. Zapomniała, jak sama prawo przestrzegała. Trzymaj się Burmistrzu.

#6 ~urzędnik.~

~urzędnik.~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 17:51

to co piszecie jest zenujące, niektórym afery sprawiają przyjemność, P. Panasiuk długo nie posiedzi na tym fotelu bo do głowy mu własnie strzeliła glupota i bez rekoczynów sie nie skonczy.. dalej bądzcie za nim. Prezentacja Krynek na fullll jak sie patrzy, masakra !

On nie siedzi na tym fotelu. Ma inny. A za nim byliśmy, jesteśmy i będziemy.Jest nas z tysiąc, a teraz i więcej.

#7 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 17:51

Jak patrzę na zdjęcie nauczycielki Gudalewskiej, to już niczemu się nie dziwię, nawet temu że w gazecie ośmiesza się na własne życzenie! Bo o co właściwie chodzi! Kto kogo zwalnia!Panie Burmistrzu, niech pan ją zwyczajnie olewa! Na nic więcej nie zasłużyła! Przed wieprze pereł się nie rzuca!

#8 ~Jo-anna~

~Jo-anna~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 17:59

Jak patrzę na zdjęcie nauczycielki Gudalewskiej, to już niczemu się nie dziwię, nawet temu że w gazecie ośmiesza się na własne życzenie! Bo o co właściwie chodzi! Kto kogo zwalnia!Panie Burmistrzu, niech pan ją zwyczajnie olewa! Na nic więcej nie zasłużyła! Przed wieprze pereł się nie rzuca!

No, zdjęcie super. Podomnie wymalowane oczy i usta miała w filmie Fiona , żona Shreka.Ciekawe, czy tak była umalowana, czy to retusz gazety?

#9 ~urzędnik~

~urzędnik~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 18:04

No, zdjęcie super. Podomnie wymalowane oczy i usta miała w filmie Fiona , żona Shreka.Ciekawe, czy tak była umalowana, czy to retusz gazety?

Zapewniam cię że w realu bywa jeszcze okazalszą,,krasawicą'',naprawdę!

#10 ~krynki~

~krynki~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 18:07

żal mi was wszystkich. jetem z krynek i wstyd mi za was. zamiast spokojnie zasiąść na fotelu i wprowadzic ład którego dotychczas nie było to same parodie sobie stwarzacie! nara

#11 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 18:12

A widzicie na tym zdjęciu , jaka to bogata wersja? Ile pierścionków, jakie kwiecie w klapie! Po prostu cudo! Wzięli i odwołali, Pan Panasiuk też się poznał! A było tak pięknie!

#12 ~Henia~

~Henia~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 18:23

A widzicie na tym zdjęciu , jaka to bogata wersja? Ile pierścionków, jakie kwiecie w klapie! Po prostu cudo! Wzięli i odwołali, Pan Panasiuk też się poznał! A było tak pięknie!

TA BABA CHYBA BYLA W PZPR A TEREZ JEST W PIS.
NA TAKA WYGLADA.

#13 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 18:29

TA BABA CHYBA BYLA W PZPR A TEREZ JEST W PIS.
NA TAKA WYGLADA.

Jak by nie patrzeć - moher!

#14 ~pani Rubensowa~

~pani Rubensowa~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 18:39

Faktycznie, trochę przegięła z tym image do fotografii ale ... Jeśli ją nowy burmistrz zwolni w ramach akcji odwetowej po wyborach, to ona odwoła się do Sądu Pracy, który ją przywróci na stanowisko nauczyciela. Do zwolnienia kogokolwiek tez muszą być przekonywujące powody. To, że nowy burmistrz jej nie lubi, to stanowczo za mało. Nawiasem pisząc szkoda Was w tych Krynkach, bo taki burmistrz to gorzej wojny ...

#15 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 19:09

Faktycznie, trochę przegięła z tym image do fotografii ale ... Jeśli ją nowy burmistrz zwolni w ramach akcji odwetowej po wyborach, to ona odwoła się do Sądu Pracy, który ją przywróci na stanowisko nauczyciela. Do zwolnienia kogokolwiek tez muszą być przekonywujące powody. To, że nowy burmistrz jej nie lubi, to stanowczo za mało. Nawiasem pisząc szkoda Was w tych Krynkach, bo taki burmistrz to gorzej wojny ...

Ludzie, kto i kiedy mówił na temat zwolnienia Gudalewskiej?Czy gdziekolwiek i kiedykolwiek powiedział o tym Pan Burmistrz? To ona rozpętała jakąś jatkę, chyba zgodnie z z zasadą ,,mówić nawet byle jak, byle pod nazwiskiem!''A co na to dyrektorka szkoły?
Gudalewska jest zwykłą nauczycielką i w szkole powinna zająć
się nauczaniem a nie dalej uprawiać politykę!Najwyższa pora już zakończyć tę farsę!

#16 ~zuch~

~zuch~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 20:01

żal mi was wszystkich. jetem z <b>krynek</b> i wstyd mi za was. zamiast spokojnie zasiąść na fotelu i wprowadzic ład którego dotychczas nie było to same parodie sobie stwarzacie! nara

Nie przyznawaj się że jesteś z Krynek, a na pewno do szkoły w Krynkach nie chodziłeś !

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 20:02

– Ja wiem, że pani Gudalewska powrót do pracy ma zagwarantowany... ale tak w środku roku, w atmosferze dziwnej tajemnicy, takiego intryganctwa wręcz? – opisuje swoje wrażenia burmistrz. – A co z dziećmi, które w połowie roku nagle mają nowego nauczyciela, co z ludźmi, którzy zastępowali panią Gudalewską – martwi się Bogusław Panasiuk.

To se mieszkańcy Krynek burmistrza wybraliście :-o
Gratulacje!!!

#18 ~JA-JA~

~JA-JA~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 20:09

– Ja wiem, że pani Gudalewska powrót do pracy ma zagwarantowany... ale tak w środku roku, w atmosferze dziwnej tajemnicy, takiego intryganctwa wręcz? – opisuje swoje wrażenia burmistrz. – A co z dziećmi, które w połowie roku nagle mają nowego nauczyciela, co z ludźmi, którzy zastępowali panią Gudalewską – martwi się Bogusław Panasiuk.

To se mieszkańcy Krynek burmistrza wybraliście :-o
Gratulacje!!!

Burmistrz jest ok. A ona niech powie, kiedy ją zwalniał ? Bo nic takiego nie miało miejsca. Nawet z nią nie rozmawiał. A dyrektorka niech mniej chlapie na prawo i lewo. Do roboty! Bo jest jej w szkole dużo. I znowu egzaminy wyjdą najgorzej, bo zamiast normalnie pracować z nowym szefem, to robią politykę. Pa.

#19 ~Pani~

~Pani~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 20:18

Ludzie, kto i kiedy mówił na temat zwolnienia Gudalewskiej?Czy gdziekolwiek i kiedykolwiek powiedział o tym Pan Burmistrz? To ona rozpętała jakąś jatkę, chyba zgodnie z z zasadą ,,mówić nawet byle jak, byle pod nazwiskiem!''A co na to dyrektorka szkoły?
Gudalewska jest zwykłą nauczycielką i w szkole powinna zająć
się nauczaniem a nie dalej uprawiać politykę!Najwyższa pora już zakończyć tę farsę!

Hej Szkoło. Mam pytanie. A jak odbyło się pożegnanie naszej długoletniej mieszkanki-nauczycielki, Pani Alicji T. Pewnie jakiś uroczysty apel dyrekcja zorganizowała. Nie mam już dzieci w szkole, to nie mam kogo zapytać. A Pani Ali gratuluję wyboru na Przewodniczącą Rady. Wybór najlepszy z najlepszych. Powodzenia.

#20 ~radny~

~radny~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 20:20

Dla ciebie Ona powinno byc z dużej litery, do pięt jej nawet nie dorastasz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych