Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2009 - 21:44

Może zbudujecie taką nową plażę w Białymstoku która powinna być naturystyczna? Nowa plaża Białegostoku dla naturystów powinna pozwolić kompania ludziom w majtkach by każdy mógł zobaczyć nagie kształty, bo ja chcę .eczki zobaczyć :D.

To idź na łąkę, tam krowy chodzą bez majtek.

#22 ~brat PIT~

~brat PIT~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2009 - 21:50

Do 40- ki, u mnie.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2009 - 23:47

I co w tym tekście wywołało taką agresję? Czy tam jest mowa o jakimś zakazywaniu? Kompleksach? Zazdrości? Polsce?

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Jeżeli ktoś się nie wstydzi, ale wie, że innym to może przeszkadzać, dlaczego mimo wszystko usiłuje się afiszować ze swoją nagością? A gdzie poczucie taktu i zasady współżycia społecznego?

Grubasy, obwisłości, starość to właśnie codzienność na zachodnich plażach dla gołych. Seks też.

A niech tam się opalają, byle z dala i bez dzieci. Normalni ludzie nie rozbierają się publicznie - nie da się temu zaprzeczyć.

Ja się tym nie emocjonuję, a, jak widać, zwolennicy "swobody" bardzo!

Pytanie podstawowe: po co epatować swoją nagością innych? Czy coś poza ekshibicjonizmem to tłumaczy? Jak dotąd nie ma innej odpowiedzi...

właśnie po to są specjalne plaże dla nudystów.We mnie np. budzą obrzydzenie grube osoby, mam im zakazać przebywania na zwykłej plaży?Od tego jest plaża , ale mierzi mnie jak w upalny dzień grubi, włochaci faceci łażą bez koszulek po mieście!To jest obrzydliwe - gdzie tu zasady współżycia społecznego?Kto tu mówi o rozbieraniu się publicznym , czy nudyści, czy też naturyści chodzą nago na ulicach ?Jednak masz kompleksy i to duże .

#24 Spock

Spock

Starszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 23:50

Opalenizna nie jest już modna ale to tamdetna polska zapomniałem ^_^

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 07:33

Opalenizna nie jest już modna ale to tamdetna polska zapomniałem ^_^

Kto ci cwoku kaze sie opalac? Chyba ze ty chcialbys innym zabronic opalania sie. To jest wlasnie typowo "polskie".

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 07:46

Boski tytuł! "Zobacz, gdzie białostoczanki opalają się nago!" To może jeszcze szanowna Redakcja wysmaruje artykuł "Gdzie w Białymstoku są najlepsze burdele"

#27 Spock

Spock

Starszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 18 lipiec 2009 - 10:41

Kto ci cwoku kaze sie opalac? Chyba ze ty chcialbys innym zabronic opalania sie. To jest wlasnie typowo "polskie".

Ćwok to ty czereśniaku opalony na murzynka bambo hahaha :lol:

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 11:59

Ćwok to ty czereśniaku opalony na murzynka bambo hahaha :lol:

Tak wlasnie mysli i pisze ktos kto uwaza opalanie sie za tandetne rotfl.

#29 ~bażanty~

~bażanty~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 12:02

To może jeszcze szanowna Redakcja wysmaruje artykuł "Gdzie w Białymstoku są najlepsze burdele"

Już było. Poszukaj w archiwum ;)

#30 ~Podlasian~

~Podlasian~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 14:48

GDZIE W WOJEWODZTWIE PODLASKIM MOZNA SKORZYSTAC SIE NAGO OPALIC  SKORZYSTAC Y NATURY NAGO - W JAKICH WOJEWODZTWACH I GDZIE JEST PLAZA NUDYSTOW . PROSZE O WPIS NA MOJ PORTAL . Z GORY DZIEKUJE . PODLASIANIN . 

#31 ~anka18a~

~anka18a~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 19:48

na jurowcach i 400m w prawo jest naga plaża

#32 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 10:06

ja nie wiem ale dla mnie to jest deb***izm po co one sie opalają nago, ze niby musza miec intymne miejsca opalone??po cholere??przeciez to jest szkodliwe!!a pozatym zeby nie zostało sladow po ramiaczkach wystarczy ja po prostu odpiąć lub zsunąć....to jest nienormalne jak dla mnie i zboczone no chyba ze to ja jestem jakaś dziwna ale nie rozumiem tego

to prawda... jestes dziwna!

#33 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 13:45

jestem podlasianinem ale korzystam z nagiej plaży na południu, wszyscy się znają , akceptują i mile witają nuworyszy

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2020 - 18:19

DAJCIE LEPSZE DOKŁADNIEJSZE NAMIARY

#35 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2020 - 08:46

nadawki

#36 ~grzegorz~

~grzegorz~