Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tom~

~tom~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 07:59

co za ....

#2 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 10:21

Miejscem kochanych piesków jest kanapa w mieszkaniu lub  ogrodzenie gospodarstwa.

I niech tam spokojnie żyją ku uciesze właścicieli.

Brak opieki nad pupilami też jet karalne i to właściciel winny jest ich ubicia.

Każdy pies poza gospodarstwem jest zwykłym szkodnikiem, gdyż po drugiej stronie stoją sarenki, zające, bażanty i lęgi ptasie. Nie miejmy za złe że normalny myśliwy dąży do tępienia szkodników w łowisku.

#3 ~a.~

~a.~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 11:13

Dzieło sk... zwanego "myśliwym"...

#4 ~aspirant barowy~

~aspirant barowy~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 11:19

" Nie miejmy za złe że normalny myśliwy dąży do tępienia szkodników w łowisku"

Normalny myśliwy, w normalnym państwie, gdy odstrzeli "szkodnika" to zgłasza ten fakt.

Tu jest typowe polskie, buraczane, zwyrodniałe bestialstwo.

Nawet jeśli "właściciel" psa zawinił i nie zapewnił odgrodzenia psów od otoczenia, to należy ukarać człowieka a nie zabijać psa.

Na szczęście od czasu do czasu, "myśliwi" przez pomyłkę dostają kulkę od swoich kolegów. To się nazywa sprawiedliwość.

#5 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 13:36

Tylko psychopata zabija dla przyjemności, taki osobnik powinien być bezwzględnie wykryty i odizolowany od społeczeństwa. Ci, dla których pies to "tylko" zwierzę, niech wezmą pod uwagę, że dewiant jest niebezpieczny także dla ludzi. Kto zagwarantuje, że następną ofiarą nie będzie dziecko?

#6 ~Aurora~

~Aurora~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 13:58

Miejscem kochanych piesków jest kanapa w mieszkaniu lub  ogrodzenie gospodarstwa.

I niech tam spokojnie żyją ku uciesze właścicieli.

Brak opieki nad pupilami też jet karalne i to właściciel winny jest ich ubicia.

Każdy pies poza gospodarstwem jest zwykłym szkodnikiem, gdyż po drugiej stronie stoją sarenki, zające, bażanty i lęgi ptasie. Nie miejmy za złe że normalny myśliwy dąży do tępienia szkodników w łowisku.

Sam/a jesteś szkodnik, i do tego bezmózgi. Albo brak ci jaj i mózgu i polujesz... Mam nadzieję, ze kiedyś koleś pomyli cię z dzikiem i twoja dupa będzie o kilka kg cięższa dzięki amunicji :)

#7 ~Ksban~

~Ksban~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 20:34

Po pierwsze to facet jest winny, moja posesja jest nie ogrodzona i wiem ze moje 2 suczki muszą być pilnoeane, bo dalekie eskapady się zderzyły więc zostaja w kojcach gdy się nimi nie zajmuje. Mają warunki by zameczyc sarne zająca albo inne zwierzę,nię moga wiec biegać same. A artykuł napisano by wywołać określone uczucia zdobyć odbiorców. Czyli rozchwiane emocjonalnie kury domowe.

#8 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 14:32

Pieski

#9 ~M.F.~

~M.F.~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 21:29

Witam
...Współczuję !!...
Ten BRUTALNY I BESTIALSKI CZYN POWINIEN BYĆ RÓWNOŻĘDNIE UKARANY!.. Brak słów !! Wydaje mi się ze za ZABÓJSTWEM PSÓW MOŻE KRYĆ SIĚ PRÓBA WYRZĄDZANIA INNYCH KRZYWD np:Kradzieź podczas nieobecności Gospodarza Chmielewskiego K./Wieś Danowo gm.Kolno ... Ten Fakt to nie przypadek... Policja powinna zainteresować co wiěcej może stać za ZABÓJSTWEM ZWIERZĄT! A SPRAWCA WINNY JEST KARY ODPOWIEDNIEJ POPEŁNIONEGO CZYNU!!!

#10 ~M.F.~

~M.F.~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 22:25

UKARAĆ PRZESTĘPCE! ODEBRAĆ BROŃ!
... ZBRODNIARZ POWINIEN ZAPŁACIĆ ZA WYRZĄDZONĄ
SZKODĘ GOSPODARZOWI CHMIELEWSKIEMU K. w.Danowo k. Kolna
Mam nadzieję , że POLICJA ODPOWIEDNIO ZAJMIE SIĘ FAKTEM! BO TEGO, CO PRZEŻYŁA RODZINA CHMIELEWSKICH NIC NIE JEST W STANIE JUŻ NAPRAWIČ..
Przechodzi ludzkie granice! To Straszne!

#11 ~Adolf~

~Adolf~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:58

chmielewski, posesja powinna byc ogrodzona lub psy uwiazane. koniec, kropka. domyslam sie ze kundle dawaly bubu miejscowym. ale ty tego nie widzisz. kundel rozpacza nad psami. zabicie psow top tez wielkie sku...synstwo. to ty, chmielewski, powinienes miec 4 litery przesrutowane przej jakiegos homosia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych