Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wójt wykończył naszą szkołę! :: zobacz komentowany artykuł


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2008 - 17:32

wybierzcie go jeszcze raz na wójta...

#2 ~zzz~

~zzz~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2008 - 18:38

Czy ja dobrze zrozumiałem? 3 kondygnacyjna szkoła (parter, gdzie się wszyscy uczą i 2 piętra z wyłączonym ogrzewaniem) dla 22 dzieci???? Takie marnotrawstwo to tylko w Polsce może być. Wójt ma rację. Szkoda kasy na takie coś. No i jeszcze nauczyciei opłacić. Przecież na 1 klasę przypada 4 uczniów a i to nie zawsze. Szok.

#3 ~:-)~

~:-)~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2008 - 05:19

Oczywiście że Go wybierzemy i to jeszcze na kilka kadencji bo jest tego wart ! Umie liczyć i zarządzać kasą, nie wywala kasy w błoto, nie kradnie i ma pomysły jak nikt dotąd na rozwój naszej gminy ! Od kilku lat nie wstydzę się że mieszkam na terenie gminy Michałowo ! Pan Nazarko doskonale wie co robi nie ulega jakimkolwiek wpływom ani z prawa ani z lewa ani od chłopców w czarnych sukienkach i z tego powodu że nie daje się nikomu manipulować warto Go wibierać nadal BO COŚ ROBI a nie tak jak tych trzech wspaniałych zawiedzonych radnych! Drodzy Panowie jeszcze długo sukcesy Marka będą spędzały Wam sen z powiek, poprostu mu zazdrościcie! Pan G. pokazał że pracując w Policji najlepiej czuje się na pewnym oddziale leżąc miesiącami, Pan S. jak nikt dotąd zostawił swój urząd w Gródku w połowie kadencji na pastwę losu, bo mu nie wochodziło ! Tego Panowie się trzeba wstydzić, macie teraz okazję aby się od Marka trochę poduczyć nie zmarmujcie szansy !

#4 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2008 - 11:04

Ludzie, gdzie wy macie rozum??? Jaki pan wójt??? uważacie że jest taki dobry??? Jaki z niego gospodarz jeśli likwiduje tak ważną placówkę wsi SZYMKI... lekka przesada z wychwalaniem wójta!!! co wy możecie wiedzieć o tej szkole jak się w niej nie uczyliście... Myślicie że tylko Michałowo jest najważniejszą miejscowością (wioską jak na razie w gminie)?-Nie.
Inne miejscowości typu Szymki czy Nowa Wola tez na coś zasługują!!!

#5 ~:-)~

~:-)~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2008 - 07:08

Ludzie, gdzie wy macie rozum??? Jaki pan wójt??? uważacie że jest taki dobry??? Jaki z niego gospodarz jeśli likwiduje tak ważną placówkę wsi SZYMKI... lekka przesada z wychwalaniem wójta!!! co wy możecie wiedzieć o tej szkole jak się w niej nie uczyliście... Myślicie że tylko Michałowo jest najważniejszą miejscowością (wioską jak na razie w gminie)?-Nie.
Inne miejscowości typu Szymki czy Nowa Wola tez na coś zasługują!!!

Normalni ludzie mają rozum w głowie a nie tam gdzie Ty lol-ku, tacy jak Ty dla siania fermentu robicie mieszkańcom dwóch największych wsi wodę z mózgu w jednym celu - dla własnej kampanii wyborczej! Likwidacja szkół gdzież tzw. niż demograficzny sprawił że jest mało dzieci jest w całej Polsce rzeczą normalną, przecież dla podtrzymania frekwencji nie będą dowozić dzieci z Michałowa do Szymek lub Nowej Woli ? Co to byłby za wójt gdyby pozwolił na przejadanie kasy przez niewydolną oświatę? Dopiero można bybyło mu się do d-py dobrać ! A tu niestety brak takim jak Ty oszłomom konkretnych argumentów aby ludzi nastawić przeciw Wójtowi Nazarko. DROGA PSEUDO - OPOZYCJO !!! JAK POKAŻECIE LUDZIOM ŻE UMIECIE MYŚLEĆ KONSTRUKTYWNIE I MACIE LEPSZE REALNE POMYSŁY NA RZĄDZENIE NASZĄ GMINĄ TO WAS WYBIERZEMY, ALE NARAZIE TO TYLKO POKAZALIŚCIE ŻE JESTEŚCIE NIEŹLI W DONOSZENIU, SIANIU FERMENTU I SIANIU RÓŻNYCH BAJEK ABY OCZERNIĆ OBECNĄ EKIPĘ. WASZ OWCZY PĘD DO KASY I ROBIENIA UKŁADÓW ODBIERA WAM ZDROWY ROZSĄDEK I MOŻLIWOŚĆ MYŚLENIA ! ZADBAJCIE NAJPIERW O SWOJE ZDROWIE - POZDRAWIAM !!!

#6 ~KTOŚ~

~KTOŚ~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2008 - 15:31

Swoją drogą bardzo ciekawe skąd w p. redaktor Perkowskiej takie szczególne zainteresowanie Wójtem i życiem w naszej gminie???? Dlaczego nigdy nie napisze o sukcesach i o świetnych rzeczach które się tu dzieją. To przecież jasne, bo jej teksty są tworzone we współpracy wiadomo z kim!!! Wszyscy wiemy kim są Pani podpowiadacze - szkoda tylko, że potrafią oni jedynie oczerniać, pisać anonimy i składać bzdurne doniesienia - a pracy na rzecz mieszkańców żadnej. Aż chce się rzec: "Kończ waść, wstydu oszczędź".

#7 ~Swojak~

~Swojak~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2008 - 12:30

Po przeczytaniu tych komentarzy dochodzę do wniosku, że wójt nakazał "swojakom" takie komentarze pisać! , które chwalą i uwielbiają "Jego Wielkość". Co do szkoły w Szymkach, to wójt już podjał decyzję i dogadał się, komu ten budynek sprzeda. Po wakacjach będzie już uchwała na sprzedaż tego budynku!!! a ludzie "wójta ją uchwalą!!! Nagonka na opozycję i na Panią redaktor Perkowską, to normalna sprawa, bowiem tak działa wójt i jego świta!!! Wójt nie lubi prawdy!!! i nakazuje aby tylko dobrze o nim pisać !!!

#8 ~hipcio~

~hipcio~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2008 - 22:28

Tak sobie czytam te wasze wywody i zastanawia mnie jedno, czemu wasz kochany wójt, który tak się troszczy o małe dzieci i swoich mieszkańców, likwiduje szkoły, a po jakimś czasie oddaje w prezencie. Wystarczyło by, zaadoptować jakiś mniejszy budynek na terenie Szymek lub Jałówki i dzieci miały by szkołę i nie musiały dojeżdżać po 30km do szkoły. A czemu się nie zgodził (chociaż na okres próbny) aby Edukator prowadził szkołę, haha?!?! wszyscy wiecie czemu! Lecz boicie się mówić, toż to wiadomo, że szkoła jest już dawno sprzedana. Będzie może kolejny Dom Opieki Społecznej dla tych troszkę mądrych inaczej? A to chyba i dobrze bo: kasa z tego jest niezła, a po drugie to każdy kto dłużej popracuje z waszym "Carem" to prędzej czy później w takim domu skończy.
Jednak to prawda, że ten człowiek dobrze liczy, bo to co zarobią jego przydupasy to i tak później w takowym przytułku zostawią.
A to że nie kradnie?- no to jak nazwać można to, że ludzie szkoły w czynach społecznych budowali (Nowa Wola) nieszczędząc sił, nakładów pieniężnych, aby ich dzieci miały bliżej do szkoły. I przychodzi pan i władca zamyka nagle ową szkołę i oddaje w prezencie. (Ma gest facio) Wybierajcie go dalej, posprzedaje was wszystkich i nawet mu powieka nie mrugnie. Szkoda słów.
Po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że musiał jednak zamknąć te szkoły, gdyż dzieci uczęszczające do tych szkół miały lepszą średnią ocen niż jego dzieci, a może i nawet lepszą średnią od niego samego. Poprostu za dobrze tam uczyli?
Teraz dzieci będą chodziły do klasy 30 osobowej (a nie 6-cio osobowej) i jak to mówią nauczyciele w Michałowie niema czasu na indywidualne podejście do ucznia, a zresztą jak dzieciak będzie chciał to i z internetu się nauczy.
To tylko takie moje spostrzeżenia, ludzie rozejrzyjcie się dookoła. Przecież Michałowo to piękne, bogate tereny, wspaniali ludzie się z tąd wywodzą, bogata historia, a wy na waszego wodza jakieś UFO wybraliście, unicestwia wszystko i wszystkich co stają mu na drodze.
To prawda że nie ulega wpływom innych osób, bo on ich niesłucha. Jest zadufany w sobie i po trupach dojdzie do celu, który sobie obrał.
Ale to wasze życie on turla, tylko jak długo będziecie nato patrzeć z zachwytem.!!!!Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych