Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 10:08

Bo ludzie mądrzeją i widzą, że to przewałka owsiaków i zespołu. Jak ludziska usłyszeli,że jakiś POrąbaniec z Poznania wystawił na licytację dywan po którym chodził.... bandzior Putin od Czeczeńców, to zrozumieli o co się tu kręci. 10% jest tylko prawdy, reszta w ich kieszeniach się mieści.

#2 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 10:21

To zrozumiałe, dlaczego ludzie zaczynaja sie tak zachowywać, ale to wcxale nie jest dziwne. Gdybyś Ty Wolontariuszu:
1. dowiedział się jak są wydatkowane te zebrane fundusze,
2. ile idzie na wypłaty kilku pracowników WOŚP (bo reszta to działa za darmo),
3. gdybyś wiedział, że wiele szpitali ma problem z tym sprzetem, bo nie mają pieniedzy na jego obsługę, eksploatacje, na naprawy pogwarancyjne,
4. ile kosztuje oprawa telewizyjna (przecież to są koszty, tylko "mówi się", że TV za darmo to robi)
5. ile kosztuje nas podatników zabezpieczenie policyjne, medyczne

To też Drogi Wolontariuszu byś się tak zachowywał! Ale Ty sie tak nie zachowasz, bo masz mózg wyprany narodową histerią owsiakową. Bo panuje takie przekonanie, że jak nie dam lub źle powiem o tej akcji to tak jakbym się za PiSem opowiadał.

#3 ~Antonio~

~Antonio~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 10:26

Dodam, że powodem normalniejącego zachowania ludzi był fakt, że niby apolityczny Owsiak, opowiedział się za PO, za Komorowskim (słynna zbiórka dla powodzian w przeddzień wyborów, niebieskie serduszka w kolorze wyborczym Bronka). Gdyby tych błedów nie popełnił to ludzie byliby nadal ślepi

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 10:51

Jurek Owsiak powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że patrząc na tę sumę czuje się dumę, ale jednocześnie niepokój. Napięcie ma związek z tym, że podana suma jest kwotą deklarowaną i z ulgą będzie można odetchnąć, kiedy te pieniądze znajdą się już na koncie.

http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 10:54

Jeden zabieg kosztuje od kilku do kilkudziesięciu złotych, wizyta lekarska – od 27 do ok. 50 zł. Takie cenniki już obowiązują lub lada dzień zaczną obowiązywać w przyszpitalnych poradniach w Białymstoku, które nie podpisały umowy na świadczenia z podlaskim NFZ.

Rehabilitacja po kosztach
Pacjenci, którzy od lat korzystali z usług takich placówek, mają dwa wyjścia – albo płacić za świadczenia, albo szukać innego świadczeniodawcy. Dyrektorzy szpitali rozkładają ręce, bo cenniki musieli wprowadzić, aby nie zwalniać pracowników.
Dwa białostockie szpitale kliniczne (dla dorosłych i dzieci) już wprowadziły cenniki na świadczenia z zakresu rehabilitacji.

http://www.wspolczes.../REG00/84219010

#6 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 11:01

O ludzie, aż się nie chce czytać komentarzy. Pewnie żadne z was nie było w potrzebie, nikt nie potrzebował sprzętu (którego by nie było gdyby nie WOŚP). Robert - wiele szpitali ma problem ze sprzętem, bo nie ma kasy na obsługę??? W brak kasy wierzę, ale wnioskując z tego co piszesz - brak sprzętu do leczenia = brak problemu dla szpitala. Szkoda, że nikt nie myśli o potrzebujących. Jak dla mnie to Owsiak może wziąć nawet połowę tego co zbierze, bo druga połowa i tak będzie wielką sumą, bez której (w postaci sprzętu) wiele osób nie miałoby szas, żeby teraz żyć.

A co do artykułu - dziwią się wolontariusze, że spod kościoła baby przeganiają? A co tu się dziwić? Przecież kościół i księża dobrego słowa o orkiestrze nie powiedzą. Dlaczego? Bo kasa im koło nosa przechodzi. Woleliby, żeby te miliony poszły na caritas, który dopiero jest w mojej ocenie krętaczem.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 11:05

#8 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 12:16

WOSP to lipa!Owsiak robi polityke a efekty sa male w porownaniu do kosztow!!!

#9 ~jorg~

~jorg~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 12:20

O ludzie, aż się nie chce czytać komentarzy. Pewnie żadne z was nie było w potrzebie, nikt nie potrzebował sprzętu (którego by nie było gdyby nie WOŚP). Robert - wiele szpitali ma problem ze sprzętem, bo nie ma kasy na obsługę??? W brak kasy wierzę, ale wnioskując z tego co piszesz - brak sprzętu do leczenia = brak problemu dla szpitala. Szkoda, że nikt nie myśli o potrzebujących. Jak dla mnie to Owsiak może wziąć nawet połowę tego co zbierze, bo druga połowa i tak będzie wielką sumą, bez której (w postaci sprzętu) wiele osób nie miałoby szas, żeby teraz żyć.

A co do artykułu - dziwią się wolontariusze, że spod kościoła baby przeganiają? A co tu się dziwić? Przecież kościół i księża dobrego słowa o orkiestrze nie powiedzą. Dlaczego? Bo kasa im koło nosa przechodzi. Woleliby, żeby te miliony poszły na caritas, który dopiero jest w mojej ocenie krętaczem.

A nie można tych "spod kościoła" nazwać po prostu kobietami - babo Agnieszko? Ty nie dajesz na Caritas bo w twojej ocenie ta firma jest krętaczem; ja nie daję na owsiaka /zachowuję twoją manierę pisania dużych liter/ bo uważam go za krętacza. Nie można tego wyrazić kulturalnie, bez emocji.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 12:40

WOSP to lipa!Owsiak robi polityke a efekty sa male w porownaniu do kosztow!!!

Ci którzy nigdy w zyciu nic nie zrobili godnego uwagi żeby jakkolwiek zaistnieć łapią się za obrzucanie gó.wnem ludzi wybitnych. Podstawowa zasada pisuaru - opluć i obrzucić błotem. Co zrobił PIS dla chorych dzieci w Polsce? Gó.wno.

#11 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 13:45

A nie można tych "spod kościoła" nazwać po prostu kobietami - babo Agnieszko? Ty nie dajesz na Caritas bo w twojej ocenie ta firma jest krętaczem; ja nie daję na owsiaka /zachowuję twoją manierę pisania dużych liter/ bo uważam go za krętacza. Nie można tego wyrazić kulturalnie, bez emocji.

Kobietami można nazwać, owszem, ale kobiety wolontariuszy nie ganiają. Dla mnie jak ktoś wygania kogokolwiek spod kościoła, to jest właśnie babą.
Słusznego określenia użyłeś w odniesieniu do caritasu - firma. Celem firmy jest ZAROBEK, tak właśnie jest u nich. Jak w całym kościele.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 13:50

Dywan, po którym chodził Putin, wystawił na licytację dla Owsiaka wojewoda wielkopolski Piotr Florek z PO. Czytam, że Putin chodził po nim w 2002 r., jest on obity, gumowany i mocno przylega do podłoża.

#13 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 17:01

http://kwejk.pl/obrazek/816923/wtf!?.html

"Ekspanowanie dobroczynności w jego (Owsiaka) wydaniu miało przesłonić ogromną pracę charytatywną caritasu"; "Człowiek wierzący dając Wieelkiej orkiestrze pieniądze popełnia grzech bo bierze udział w sprawach diabelskich" - oto co kościół ma do powiedzenia na ten temat. Miliony idące na WOŚP przechodzą im koło nosa. Nie kwesionuję, że caritas nieraz dobre rzeczy robi, ale jak słyszę, że np dokłada 10 tysięcy zł do budowy domu (za pewnie kilkaset zł) a chce być właścicielem tego domu to mnie nie powiem co strzela.

#14 ~jorg~

~jorg~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 18:16

Kobietami można nazwać, owszem, ale kobiety wolontariuszy nie ganiają. Dla mnie jak ktoś wygania kogokolwiek spod kościoła, to jest właśnie babą.
Słusznego określenia użyłeś w odniesieniu do caritasu - firma. Celem firmy jest ZAROBEK, tak właśnie jest u nich. Jak w całym kościele.

Był kiedyś Jezus - wyganiał takich owsiaków nawet z synagogi. To też kościół babo agnieszko. Kościołem jest również cerkiew, meczet - wszędzie tam gdzie ludzie się modlą. Nie wiem czy owsiaków powinni wyganiać z każdego domu modlitwy. Nie wiem nawet czy ciebie można - wszak cuda się zdarzają. Chociaż, jak ktoś używa dużych liter tylko na określenie szmalu, to cud się raczej nie zdarzy.

#15 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 18:52

Był kiedyś Jezus - wyganiał takich owsiaków nawet z synagogi. To też kościół babo agnieszko. Kościołem jest również cerkiew, meczet - wszędzie tam gdzie ludzie się modlą. Nie wiem czy owsiaków powinni wyganiać z każdego domu modlitwy. Nie wiem nawet czy ciebie można - wszak cuda się zdarzają. Chociaż, jak ktoś używa dużych liter tylko na określenie szmalu, to cud się raczej nie zdarzy.

Tak się składa, że babą żadną nie jestem, nie wyganiam pożądnych ludzi z kościoła. Nie mając szacunku do mnie pokazujesz jaki to z Ciebie wielki Katolik (wnioskuję, że nim jesteś po Twoich komentarzach opluwających WOŚP i wywyższających kościół). A brak szacunku dla drugiego człowieka to nie grzech przypadkiem?

#16 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 18:56

Chociaż, jak ktoś używa dużych liter tylko na określenie szmalu, to cud się raczej nie zdarzy.

Nie ma dużych liter, są wielkie. Wielkich liter użyłam, żeby uwydatnić to co jest celem firmy. Ale jeśli ktoś nie ma argumentu merytorycznego to się do pisowni przyczepi.

#17 ~jorg~

~jorg~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 19:41

Tak się składa, że babą żadną nie jestem, nie wyganiam pożądnych ludzi z kościoła. Nie mając szacunku do mnie pokazujesz jaki to z Ciebie wielki Katolik (wnioskuję, że nim jesteś po Twoich komentarzach opluwających WOŚP i wywyższających kościół). A brak szacunku dla drugiego człowieka to nie grzech przypadkiem?

Ze mnie żaden wielki katolik. W żadnym komentarzu nie śmiałbym opluwać WOŚP - to chwalebna idea. Po prostu ująłem się za brzydkim nazwaniem kobiety "babą", tylko dlatego, że pogoniła spod kościoła ludzi zbierających się tam w innym celu niż udanie się na mszę. Ty piszesz, że nie wyganiasz pożądnych /pisowania oryginalna/ z kościoła to też nie jesteś żadną babą. Sugerujesz przy tym, że jesteś człowiekiem i to kształconym - bo rozróżniasz duże i wielkie litery. To ja mam do ciebie szacunek - nie wiem tylko czy duży czy wielki. Cholera, pierwszy raz w życiu grzeszę szacunkiem.

#18 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 23:35

Abstrahując od dyskusji z Jorgiem (słusznie zauważyłeś mój błąd ortograficzny) - polecam artykuł http://wyborcza.pl/1...li_prawice.html

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych