Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 14:26

:blink: tez mi wiadomosc .Wzbogaciłam/em swoja wiedze ;)

#2 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 22:04

Och, zbędna fascynacja kobietą z półświatka. I tyle na ten temat. Zainteresujcie się jakimiś bardziej wartościowymi ludźmi.

#3 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 11:45

Glupoty piszecie mama ma 90 lat a nie 94

#4 ~wanda~

~wanda~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 15:14

byli dosyć zamożną rodziną,nie wiem dlaczego opowiada głupoty o swojej rzekomej biedzie i handlu warzywami,a tak w ogóle to twarz zniszczona widać czas zrobił swoje.Jak na życie w takich luksusach,wygląda poważniej niż jej rówieśniczki

#5 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 17:43

Mam dużo szacunku dla tej Pani i chętnie bym się z nią spotkała

#6 ~Josia~

~Josia~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 19:11

Oby po tatusiu nie odziedziczyła genów.

#7 ~Halinka~

~Halinka~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 04:23

Bardzo bym chciała spotkać tą Panią na swojej drodze życia.Na pewno dużo bym się od niej nauczyła.Oglądałam wywiad z Nią i uważam że jest cudowną,energiczną,pewną życia kobietą.Marze żeby kiedyś z nią się spotkać i porozmawiać o tym ,jak żyć.

#8 ~ALEKSIS~

~ALEKSIS~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 10:35

Dziękuję że mogę czytać o elitach- ja jeden z kilku dziesięciu polskich dziadów wielkie dzięki dla naszego rządu nierobów i dzięki donkowi cudotwórcowi !!!

#9 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 10:40

Bardzo bym chciała spotkać tą Panią na swojej drodze życia.Na pewno dużo bym się od niej nauczyła.Oglądałam wywiad z Nią i uważam że jest cudowną,energiczną,pewną życia kobietą.Marze żeby kiedyś z nią się spotkać i porozmawiać o tym ,jak żyć.

Musisz Halinko najpierw mieć trzech bogatych mężów . To jest podstawa . Potem zająć się handlem .
Zacznij na straganie , potem załóż biuro nieruchomości i handluj domami i działkami .
Przecież to takie proste . Tylko że już są tacy któży olewają pośredników .

#10 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 10:42

Niesamowita Kobieta , chętnie przeczytałabym jej biografię , jeżeli jej nie ma to mam szczerą nadzieję że kiedyś powstanie, poznać taką Osobę i posłuchać jej przez chwilę to moje marzenie . Fascynująca , perełka wśród kobiet. Szczere wyrazy uznania Pani Wonnie I De Jong. Anna.
ania72wodnik@interia.pl

#11 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 10:46

Och, zbędna fascynacja kobietą z półświatka. I tyle na ten temat. Zainteresujcie się jakimiś bardziej wartościowymi ludźmi.

Bardzo Ci współczuję , z takimi przekonaniami pewnie sama daleko nie zaszłaś , zazdrość to jedyne uczucie którym obdarzasz świat ?? ...

#12 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 10:58

Witam! Helenko, zgadzam się z Tobą, ja też chciałabym spotkać się z tą kobietą, podziwiam ja!

#13 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 11:31

Witam... podziwiam... pozdrawiam.....

#14 ~Sophie~

~Sophie~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 20:18

Musisz Halinko najpierw mieć trzech bogatych mężów . To jest podstawa . Potem zająć się handlem .
Zacznij na straganie , potem załóż biuro nieruchomości i handluj domami i działkami .
Przecież to takie proste . Tylko że już są tacy któży olewają pośredników .

#15 ~Sophie~

~Sophie~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 20:22

"Olewa" się tylko tych, którzy robią błędy ortograficzne.

#16 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 22:19

byli dosyć zamożną rodziną,nie wiem dlaczego opowiada głupoty o swojej rzekomej biedzie i handlu warzywami,a tak w ogóle to twarz zniszczona widać czas zrobił swoje.Jak na życie w takich luksusach,wygląda poważniej niż jej rówieśniczki

#17 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 22:19

Zazdroscisz

#18 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 22:21

Bardzo Ci współczuję , z takimi przekonaniami pewnie sama daleko nie zaszłaś , zazdrość to jedyne uczucie którym obdarzasz świat ?? ...

Ile siedzialas za #?

#19 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 09:57

Oskarżajcie mnie o co chcecie, nawet o zazdrość, ale dla mnie ta kobieta jest po prostu straszna. Megalomanka, z której nawet prowadzący wywiad kpią sobie w niewybredny sposób. Oczywiście jest to ze strony prowadzących naganne zachowanie, bo skoro mają sobie z gościa jaja robić, to niech już lepiej go po prostu nie zapraszają. Pani ta na pewno jest przedsiębiorcza. Tego jej nikt nie odmawia. Jednocześnie jednak stanowi uosobienie kiczu, postać groteskową w takim stopniu, iż nie tyle kojarzy się nawet z bohaterami "Dynastii", ile z bohaterką pewnego dramatu F. Durrenmata.

#20 Prof3sor

Prof3sor

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 06 luty 2011 - 01:23

wp3.pl/054k3f0qw1/ Zobacz tutaj ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych