Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Wrobieni przez Getin Bank w Ełku

222 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jony~

~jony~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 20:57

Jeżeli masz tzw.lokate długoterminową Światowe rynki ,regularne oszczedzanie przyszlość to wejdż na strone www.wrobieni.org

#2 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 10:55

Witam, ja mam "Plan finansowy stabilne oszczędzanie" a mąż "ligę" światową". Jakie było nasze zdziwienie jak dowiedzieliśmy się jak lipne są te produkty i to nie my na nich zarabiamy tylko dopłacamy im za to że wzieli sobie od nas kase. Dziwne tylko że wszystko mimo tylu oszukanych jakoś jest wyciszane i masa ludzi niema pojęcia na co się nabrali

#3 ~MAXIMUS~

~MAXIMUS~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 18:04

Oszukaańcze działania tego banku to większa afera niż Amber Gold wejdż na HOME.WROBIENI -FORUM WSZYSTKIEGO SIĘ DOWIESZ

#4 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 22:01

Ja poszłam po lokatę na 2 lub 3 miesiące góra do 6 a dostałam Światowe Rynk. Zostałam oszukana i doradczyni gwarantowała ,że pieniądze mogę odebrac po 6 miesiącach bez żadnych strat.Jeszcze takiego oszustwa to ja w życiu w banku nie widziałam!!!

#5 ~dziunia~

~dziunia~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 00:44

Wszyscy Ci z Państwa,którzy macie jakieś lokaty w Getin Banku,Getin Noble Banku,Idea Banku lub zakładane za pośrednictwem Open Finance,Tax Car lub tym podobne, sprawdźcie czy jeszcze są tam jakieś pieniądze.Jeśli myślicie,że założyliście Rachunek Systematycznego Oszczędzania dla syna,córki lub wnucząt za pośrednictwem tych instytucji to jesteście w błędzie.Niech młodzież powie o tym swoim rodzicom i dzadkom.Czy jesteście pewni,że to są lokaty bankowe?Jeżeli jesteście w posiadaniu jakichkolwiek Deklaracji,Oświadczeń lub Długich Umów to znaczy,że kupiliście sobie wiiiieeelką stratę .Tak,tak nie będzie zysku tylko strata.Spytajcie Pani w okienku ile Wam zostało na koncie!To jest NARODOWY PRZEKRĘT.

#6 ~wrobiony~

~wrobiony~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 15:02

Potwierdzam to co pisza przedmówcy. Open Finance, Getin Bank, Tax Care, Idea Bank - należy omijac ich szerokim łukiem jeśli chce się spać spokojnie. Sam zostałem wrobiony przez pracownika Open Finance na 2 ich produkty i na dzisiaj po niecałych 2 latach mam stratę w wysokości 120.000 zł.

#7 ~jony369~

~jony369~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 15:46

Jeżeli masz tzw.lokate długoterminową Światowe rynki ,regularne oszczedzanie przyszlość to wejdż na strone www.wrobieni.Jeżeli macie Światowe Rynki i odsetki wpływają na konto co kwartał piszą zyski od lokaty to tam śą też zwracane wasze wpłacone pieniądze 1/40 i po 10 latach nic nie bedzie z tej wpaconej kwoty(o czym zapomniał wam powiedzieć pseudo opiekun z GETIN BANKU)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 19:49

Jeżeli ktoś ma plan regularnego oszczędzania Przyszłość to też został wprowadzony w błą przez pseudo opiekuna.To nie jest prawda co mówil opiekun że po 5 lat można to zlikwidować i będzie zysk i odsetki.tak naprawde wygląda to tak: 4500,- pierwsza wplata i co miesiąc po 136,- to po 5 latach wpłaca się razem 12660,- po zerwaniu pseudo lokaty dostajemy 40%tej kwoty czyli 5064,- a reszte przejmuje bank .Jak zlikwidujemy po roku to włacimy razem 4500,- plus co miesiac po 136,- to razem 6,132,- jak zerwiemy lokate to dostaniemy tylko 10% tej kwoty czyli 613,20 a resztę przejmuje bank(ale pracownik to ukrył przed kientami ,bo nikt by nie wziął takiej lokaty i nie miałby bardzo wysokiej prowizji pracownik ,menadzer i tak dalej,zostaliśmy wrobieni i trzeba z tym walczyc dołaczając sie do pozwów zbiorowych.Na to najlepiej nabiera sie staruszków którzy ufają pracownikom banku,bo komu nie ufac jak nie im.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 11:30

Nie ufajcie ślepo pracownikom GETIN BANKU w Ełku ,czytajcie wszystko co podpisujecie,bo oni Was wrabiają a potem uslyszycie wszystko jest podpisane .Oni są tak szkoleni żeby klient znał tylko same zalety wszystkiego co oni zaproponują o wadach to albo sam przeczyta po podpisaniu albo dowie się jak będzie chciał sie wycofać.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 18:44

http://forum.gazeta....a_lokacie_.html

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 18:45

http://forum.gazeta....a_lokacie_.html

#12 ~jony369~

~jony369~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 18:51

to wierzerzchołek góry lodowej ,bo wiele osó nie zdaje sobie nawet z tego sprawy że to i ich dotyczy ,w Ełku jest też wiele takich nieświadomych osób

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 11:27

http://wyborcza.biz/....html#BoxBizTxt

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 19:27

Artykuł o przekętach GETIN BANKU w ostatnim numerze Fakty i mity

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 08:29

Jeżeli macie wątpliwości odnosinie lokat terminowych podaje mejla jony369@o2.pl

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 10:37

prosze sprawdzić swoje umowy czy na górze nie pisze openlife(opiekun nawet słowem nie wspomniał że to ubezpieczenie według niego to lokata w getinb banku) i w ten sposób osiagnął korzyści materialne w postaci wysokej premi że przekręt mu sie udał,ale jak złożycie reklamacje i ją uznają on tą wysoka premie ma zwrócic na raty bank mu to rozklada

#17 ~jony369~

~jony369~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 19:51

http://wyborcza.biz/...stycyjnych.html

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 20:00

http://forum.gazeta....e_.html?s=4&v=2

#19 ~jony369~

~jony369~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 10:52

Jutro czeka mnie wizyta w GETIN BANKU przed południem,chętnych oszukanych zapraszam do przyłączenia do walki o zwrot naszych cięzko zarobionych pieniędzy ,a wyłudzonych podstępnie przez ten pseudoBank

#20 ~jony369~

~jony369~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 20:50

O przekrętach Getin Banku Rzecznik Ubezpieczonych zawiadomił Prokuraturę Generalną ,Ministra Finansów i Komisję Ndzoru finansowego.Będzie DYM nastepna afera z bankiem w Polsce

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych