Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Wrobieni przez Getin Bank w Ełku

222 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2017 - 00:45

Witam wszystkich, ja też dałam się nabrać na "super" ofertę polisolokaty i byłam kilkadziesiąt tysięcy na minusie, ale zadzwoniłam do Pana Mariusz Kozaryna i z jego pomocą udało mi się odzyskać wszystkie zainwestowane pieniądze. Wszystkim oszukanym bardzo polecam skontaktować się z Panem Mariuszem 797-286-225. mariuszkozaryn@wp.pl

Ta niby Agata Woźniak ( i każdy inny który wypisuje peany na jego cześć) to nikt inny tylko pan Mariusz Kozaryn. Ostrzegam, to oszust. Dałam się naciąć na 750zł za reklamacje które do niczego się nie przydały. Mimo moich ostrzeżeń nie zwrócił mi pieniędzy. No cóż, jestem konsekwentna. US będzie miał się czym zająć.

#222 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 19:06

Pilnie  Szukam  Świadków,  osób Oszukanych i Poszkodowanych
przez  Poliso Lokaty  z Getin Banku i Open Life,  głównie na  umowach "Plan  Regularnego  Oszczędzania  Zabezpiecz  Przyszłość" ale  też  ludzi  Oszukanych na  innych  Poliso Lokatach  z  Grajewa i z  okolic.
Proszę  Pilnie  o  Kontakt.
Mój  E - mail: w_jola@yahoo.com

#223 ~ILikeChopin~

~ILikeChopin~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 07:56

Wiele znanych firm oferowało polisolokaty, stąd tak duże zainteresowanie nimi. A w momencie rezygnacji pojawiały się kłopoty. Oszczędności można jednak odzyskać, na fretuslegis.pl/usluga/polisolokaty/  jest kilka wskazówek co zrobić w takiej sytuacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych