Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wrobieni przez Getin Bank w Ełku

222 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 13:56

Pracownicy Getin Banku za wrabianie klientow w te beznadziejne produkty dostają bardzo wysoka premie,ci co najwiecej oszakali klientow to zarabiaja do 9000,- miesiecznie tak piszą na forum

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 14:17

wszyscy zarabili na moich oszczednościach pracownik który mnie oszukał Pani A.J ,menadżer Pani M.Ch i dyrektor regionalny tylkio ja nie ,nawet grosza,wiec bede walczyć z nimi ,a jak wygram oni wszystko muszą zwrócić dla banku w ratach całą premie jaka dostali za wprowadzenie mnie w błąd.Dołączcie sie do mnie a wygracie!!!!!!!!!!!!

#43 ~jony369~

~jony369~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 14:42

proszę pisać na meila jony369@o2,pl a pomogę ,skontaktuję z ludżmi kóry wygrali !!!!!!!!!100% zainwestowanej kwoty i odsetki ustawowe(13% w stosunku rocznym )za cały okres .Trzeba walczyć z przekrętami bankowymi i o swoje stracone oszczędności

#44 ~jony369~

~jony369~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 14:45

proszę pisać na meila jony369@o2,pl a pomogę ,skontaktuję z ludżmi którzy wygrali !!!!!!!!!100% zainwestowanej kwoty i odsetki ustawowe(13% w stosunku rocznym )za cały okres .Trzeba walczyć z przekrętami bankowymi i o swoje stracone oszczędności

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 16:30

Proszę rozsyłać to swoim zmajomym ,rodzinie,może wspólnie uda nam się uchronić ich przed tymi hienami które czekaja w Getin Banku żeby wydrzeć na nasze oszczędności dla osiągnięcia wlasnych korzyści materialnych

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 18:36

cała Polska walczy z przekrętami Getin Banku http://forum.wrobien...2aeba62122ddf6f

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 18:45

to dla Pana co został oszukany na kredycie hipotecznym w Ełku http://forum.wrobien...2aeba62122ddf6f

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 18:51

sprawdz czy nie jestes oszukany NIE TYLKO GETINhttp://forum.wrobieni.com.pl/viewforum.php?f=27&sid=2687ad64c6493dd742aeba62122ddf6f

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 20:46

pseudo doradcy

napisał edriu » 2013-02-24, 15:45
A ja mam dowód że mnie taki doradca sory sprzedawca oszukał i mam czarno na białym mam nagrane
jeszcze się na początku jełop przedstawił i mam jeszcze jeden dowód mam kogoś kto zezna w sądzie
jak odbywają sie szkolenia w getinie i cały mechanizm aby wykiwać klienta bo liczy się tylko zysk
oczywiście banku . Pseudo doradcy niedługo weźmie się za was prokuratura.
Nie macie honoru moralności ale i na was przyjdzie czas . Dołączona grafika edriu

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 08:17

Nie słuchajcie kłamstw pseudo opiekunów że oni też mają takie lokaty albo chcieli by mieć(to jest część szkolenia "jak urobić klienta")Przeczytajcie dokladnie umowę lub idzcie z nią do prawnika to prwda wyjdzie na jaw

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 09:16

Dołączona grafikaprzez maklera » 22 Sie 2012, 12:32
ja rowniez chcialbym podziekowac pewnej kobiecie nie znam tej pani,ale strasznie nakrzyczala na doradcow OF.
akurat bylem tam z moja dziewczyna w sprawie kredytu na mieszkanie.
w pewnej chwili do placowki weszla kobieta i zaczela wykrzykiwac na doradcow ze sa oszustami i nie maja prawa doradzac ludziom.
byla strasznie wkurzona.powiem szczerze ze olalem to i juz chcialem podpisac umowe wstepna.ale zaraz zapalila mi sie czerwona lampka.
powiedzialem doradcy ze jeszcze przejrze oferty innych bankow osobiscie.

zaczalem tez szukac cos na temat OF i znalazlem sie na waszej stronie.przerazilo mnie co tutaj wyczytalem.bardzo Wam wspolczuje ze wplatano Was w problemy
finansowe bo sam je kiedys mialem.dlatego teraz licze kazdy grosz.
zawsze sam przegladalem oferty bankow,czytalem regulaminy i tabele oplat i prowizji.z czasem przyszlo dziecko, wiecej pracy po godzinach co wiazalo sie z ograniczonym czasem na samodzielne szukanie dobrej oferty.
skuszony reklamami OF nr 1 doradcy finansowego w Polsce zdecydowalem sie tam wybrac.

dziekuje tej kobiecie ze mnie w pore oszczegla przed klopotami.miala duzo odwagi powiedziec doradcom OF ze sa oszustami prosto w oczy przy klientach w ich wlasnej placowce.
pozdrawiam i licze ze Wam sie uda wyjsc zwyciesko z tej sytuacji. maklera Posty: 1 Rejestracja: 22 Sie 2012, 12:18

#52 ~jony369~

~jony369~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 09:28

Liczę na to że ja też swojmi dzialaniami uchronie nie jedna osobę przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto i że ktoś tez będzie mi wdzieczny .Gdybym widziła taka osobe przed bankiem lub w banku nawet bym nie podeszła do tego pseudo opiekuna

#53 ~mumi~

~mumi~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 10:16

W Ełku też stoi kobieta pod Getin Bankiem na ul.Wojska Polskiego i rozdaje ulotki i pilnuje jej ochrona banku, żeby nie wchodziła do środka,a to przecież miejsce publiczne:)

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 19:35

moja sprawa zbliża się do końca,jednak warto walczyć o sprawiedliwość

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 19:56

Finał bedzie jak kasa będzie na koncie.Pewien Pan namówił mnie na samotną walkę z Bankiem,powiedział że bedę upokorzona i poobijana ale wygram ,ale Bank też jest poobijany Ełcki i nie wiem czy odzyska zaufanie wielu straconych klientów a klient to ich Pan a oni o tym zapomnieli

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 20:07

Mogłabym dajej walczyć o mój honor ale ,trzeba zmykać z tego banku jak najszybciej bo pewnie kaska im sie kończy przez te reklamacje w calej Polsce

#57 ~wrobiony~

~wrobiony~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 20:26

http://index.forum.g...rzez getin bank

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 08:27

Szanowna Pani A.J i Pani Menadżer Getin Banku w Ełku możecie już zbierac pieniądze żeby zwrócić bankowi prowizje jaka dostaliście za wprowadzenie mnie w błąd,Tym razem to ja zarobie odsetki na swoich oszczednosciach a nie pracownicy banku i bank.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 09:03

Getin Bank próbuje rozbić grupę z kilku tysiecy ludzi na portalu Wrobieni która wzajemnie sobie pomaga i sie wspiera,daje sile do walki z nimi. Uznając reklamacje i zmuszaja ludzi do podpisania klauzuli o poufnosci (nie można działać na szkodę banku)ale to też nie gwarantuje wyplaty oszczedności.KRĘTACZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Może Was nauczyć odsetki liczyć ,bo jak widać i tu oszukujecie(odsetki ustawowe to 13% bankowcy z pod ciemnej gwiazdy)

#60 ~jony369~

~jony369~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 09:35

http://blog.opiekuni...t-m-ca-06-2012/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych