Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Zdjęcie

Współczesny facet w rurkach

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 adam0969

adam0969

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 20:23

Współczesny facet to zniewieśiała istota chodząca w rurkach, spędzająca więcej czasu przed lustrem niż kobieta. Brakuje prawdziwych mężczyzn, ktorych zastępują indywidua takie jak michał szpak (celowo z małej litery) i inne cudaki.

#2 _Sławek

_Sławek

Grafoman

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12525 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 11:01

Generalizujesz

Niektore kobiety tez bywają dominujące i agresywne co przeczy stereotypowi kobiecości

Ludzie są rożni niezależnie od tego co mają między nogami

To nie genitalia czy cycki ale rozum swiadczy o człowieku

Co w tym złego ze mężczyzna lubi zajmować się dziecmi gotuje czy dba o swój wygląd ?

To jego wybór

Niech kazdy będzie sobą

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 21:58

Co to są'' cycki'' określenia nie znam  :unsure:

Jeśli już, to piersi  :)

#4 topowiec

topowiec

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 21:30

Za dużo .ek z tych facetów wyrasta.

#5 piotrekmus

piotrekmus

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2015 - 12:44

Ten temat to jakiś apel do narodu? Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają i nie wymagaj, że facet będzie zaniedbany tylko dlatego bo jest facetem ;p bezsensu tak w ogóle :P

#6 hauabaua69

hauabaua69

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 14:00

Ejże, bycie zaniedbanym to jedno, a bycie lalusiem to co innego. To nie jest tak że albo wypakowany dres albo michalina szpak. Nie. Chodzi o umiar, a wszedzie mamy przesadę!

#7 Krynolina

Krynolina

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 08:56

Generalizujesz

Niektore kobiety tez bywają dominujące i agresywne co przeczy stereotypowi kobiecości

Ludzie są rożni niezależnie od tego co mają między nogami

To nie genitalia czy cycki ale rozum swiadczy o człowieku

Co w tym złego ze mężczyzna lubi zajmować się dziecmi gotuje czy dba o swój wygląd ?

To jego wybór

Niech kazdy będzie sobą

Wiesz co zgadzam się z Tobą :)

Mnie tylko irytuje jedna rzecz. Kiedy jadę do pracy rano w metrze i widzę rząd siedzących facetów a nad nimi stojące kobiety. Uważam, ze to dopiero jest niemęskie, a nie noszenie rurek.

Mimo tego, że wszystko teraz się miesza, obowiązki są inne itp. to zawsze kobieta będzie słabsza fizycznie. Chociażby z racji budowy. 

#8 Lilianka

Lilianka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 13:54

Pozwólcie panowie, że jako kobieta się wypowiem: ciesze się, że są jeszcze dżentelmeni, prawdziwi mężczyźni, którzy potrafią się zachować jak przystoi. Dziękuję.

#9 Tomoskov

Tomoskov

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 17:04

Sławek- świetnie napisane! Mój brat ma taki styl ubioru i szczerze mówiąc jakoś to do niego pasuje, chociaz uważam ze męskości w żaden sposób mu nie brakuje!

#10 Tomoskov

Tomoskov

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 14:38

popieram... ważniejsze od rurek jest to ze facet nie ustąpi miejsca kobiecie w autobusie, albo nie pomoże jej wnieśc walizki ważącej 20 kg do pociągu... Dobrze, że jeżdżą niskopodłogowce od pewnego czasu.

#11 Dorota_90

Dorota_90

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:28

Poniżej przykład mężczyzny starodawnego - widać wyraźnie roztargany włos, luźne robocze spodnie oraz strój wybrany po omacku, z myślą wyłącznie o wygodzie. Moda? Moda jest dla współczesnych peda...! :)

louis-14.jpg

#12 f0rst

f0rst

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:57

To generalizowanie. Warto przyłożyć się do wyglądu, to tak naprawdę nasza wizytówka. Proste, lekko zwężane spodnie podkreślają męską sylwetkę, T. Jeśli ktoś popierdziela w legginsach i ledwo mu się jajka mieszczą, to po prostu nie potrafi dobrać rozmiaru. A najlepiej to niech chłop łazi w workowatych ciuchach rodem z lat 90. i powyciąganych podkoszulkach... Miodzio. :)

#13 ~theresa williams~

~theresa williams~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 11:00

Witam, jestem Theresa Williams Po bycia w relacji z Anderson od lat, on ze mną zerwał, zrobiłem wszystko, co możliwe, aby sprowadzić go z powrotem, ale wszystko było na próżno, chciałem go z powrotem tyle z powodu miłości, jaką mam dla niego, Błagałam go ze wszystkiego, zrobiłem obietnic, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem do mojego przyjaciela i zasugerowała, że ​​powinien raczej zwrócić się do rzucającego czar, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby sprowadzić go z powrotem, ale jestem typem, który nie wierzy w zaklęcia, nie miałem wyboru, niż go, staram wysłane rzucającego czar, a on powiedział mi, nie było problemu, że wszystko będzie w porządku, zanim trzy dni, że mój ex wróci do mnie trzy dni wcześniej, rzucił zaklęcie i zaskakująco na drugi dzień, to było około 4pm. Mój ex zadzwonił do mnie, byłem tak zaskoczony, odpowiedziałem na wezwanie, a wszystko, co powiedział, że był bardzo przepraszam za wszystko, co się stało, że chciał, abym wróciła do niego, że mnie kocha tak bardzo. Byłem tak szczęśliwy, i udał się do niego tak właśnie zaczęliśmy żyć razem szczęśliwie ponownie. Od tego czasu, mam obietnicę, że każdy wiem, że mają problem z relacjami, chciałbym być pomocne dla takiej osoby odnosząc go do jedynego prawdziwego i potężnego zaklęcia maga, który pomógł mi z moim problemem. Jego email: drogunduspellcaster@gmail.com  możesz wysłać go jeśli trzeba go o pomoc w związku lub w każdym innym przypadku.
1) Zaklęcia miłosne
2) Między Czary Miłość
3) czary rozwodowe
4) Czary Ślub
5) Oprawa pisowni
6) Czary rozpadzie
7) Banish w przeszłości kochanka.
8.) Chcesz być promowane w biurze
9) chcą zadowolić swojego kochanka
Skontaktuj to wielki człowiek, jeśli masz jakikolwiek problem dotyczący trwałego rozwiązania
przez drogunduspellcaster@gmail.com

#14 Marosław

Marosław

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 23 październik 2016 - 12:31

Ja mam jeden krem na noc na zmarszczki, drugi na dzień na parchy. Robię sobie kąpiele w bąbelkami i masłem shea, algami i oślim mlekiem. W rurkach czuję się jak ryba w wodzie albo Roki na ringu tylko jądra mnie cały czas swędzą...

#15 8bit

8bit

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 październik 2016 - 09:28

Według mnie jeżeli ktoś ocenia męskość przez pryzmat ubrania to musi być bardzo mocno zakompleksiony. Męskość tkwi w charakterze a nie wyglądzie. Niestety, ale częściej osoby dbajace o siebie mają więcej z faceta niż "Janusze" :)

#16 tomcio_0

tomcio_0

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 październik 2016 - 09:52

Mysle, że chodziło tu przede wszystkim o ten charakter, ale powiązanie tego z ubiorem często jest krzywdzące... choc nie zawsze :) W kazdym stereotypie jest ziarenko prawdy

#17 bartolek

bartolek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 październik 2016 - 08:19

nie popadajmy w paranoje. nikt nikomu krzywdy nie robi, wiec po co te hejty.

#18 Justinka

Justinka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 19:38

Mam się wypowiadać? Moim zdaniem facet musi o siebie dbać, ale bez przesady. 

#19 xardas

xardas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 20:32

Nie mam nic przeciwko facetom w rurkach.  Kazdy niech zaklada co mu sie podoba.

#20 lotos

lotos

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 15:22

według mnie każdy ma swój styl ubierania, jeżeli facet w rurkach jest ogarnięty, zaradny, jest po prostu w porządku, to ja nie widzę przeszkód/powodów, aby płakać nad tym  :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych