Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Zdjęcie

Współczesny facet w rurkach

21 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 10:31

Miłość małżeńska. I nic z nich nie mogę. Wysoki, przystojny, silny facetem. Pracowałem z nim w tej samej firmie. Wyjście z pracowników opuściło kraj, był z żoną. Szukam kobiety. Skręciłem kostkę, pozostawiając wodę, a on złapał mnie. Uczucie nie przekazać. Już rzucił dreszcze. Chciałam, aby zbliżyć się do niego. Czuć jego ręce, usta. Wystarczy się obsesją dla niektórych. Po tym, zwróciłem się do maga Sofia. Wkrótce nie było ciekawe wydarzenie. Igor, jak jego imię, obchodził swoje urodziny w pracy i zaprosił mnie. Po sat, Ihor zaproponował mi przejażdżkę samochodem. Wyszliśmy na miasto i nie poddała się miłosnych uczuć. Wszystko było super. Następnego dnia nie odwrócił się ode mnie, jakby nic nie było. Wręcz przeciwnie, zachowywał się jak człowiek. Dał mi kwiaty. Zaproponował, aby ponownie spotkać. Jestem zadowolony. Nie tak dawno temu, że nie zauważy. Dzięki Sofia za radość bycia z ukochaną osobą. A potem zobaczymy.

Ciekawy tekst... Gugiel translator chyba się ze śmiechu tarzał, jak to tłumaczył.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 11:15

Były mąż powiedział mi, że zaczął błagać o przebaczenie, teraz, jak 1,5 roku, znów jesteśmy razem, wychowując piękną córkę! Nie ma problemu w Internecie, aby znaleźć odpowiednie zaklęcie miłosne, wiele opowiadań i artykułów na ten temat. Problem polega na znalezieniu specjalisty, który pomoże zrealizować to wszystko, a nie tylko opróżnić pieniądze. Po pięciu miesiącach poszukiwań, miałem szczęście, znalazłem prawdziwego maga bez popularnej strony internetowej i reklamy, dosłownie podniosła mnie od dołu ... mam na imię Aliyeva, adres poczty, którego potrzebuję to m_aliieva@list.ru

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych